Skocz do zawartości
pytla

Kawiarenka pytli

1390 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marbert

Krzychu 

Serdecznie Cię witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozdrawiam wszystkich co tu zabłądzili po kielichu czy przed.

Pamiętacie dawny czat polankowy i długie wieczorne gawędy, które wiele wnosiły w kontekście poznania się, rozwiania nieporozumień czy też  debat co do działania w określonych sprawach/ Trochę mi tego brakuje i myślałam, że kawiarnia to zastąpi ale sama zawalam sprawę z racji braku czasu i...atmosfery, która gdzieś się ulotniła niestety z winy nas wszystkich i braku wyobraźni co do przyszłości i następców starej gwardii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie brak wyobrazni a cos duzo powazniejszego.

Uporczywe pchanie polityki i podzialow z nia zwiazanych w kazdy aspekt zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówmy o polityce i politykach. Kto decyduje o tym że "jest jak jest" ? Czy nie politycy?  Jak ktoś uważa, że jest dobrze, bardzo dobrze, wspaniale to po co krytykuje tych którzy widzą błędy, niedociągnięcia. Skoro owi przywódcy są tak wspaniali pochwalmy ich, zaproponujmy awans - dlaczegóż ich nie dostrzegać, może zrobią jeszcze więcej "ku chwale Ojczyzny".  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie brak wyobrazni a cos duzo powazniejszego.

Uporczywe pchanie polityki i podzialow z nia zwiazanych w kazdy aspekt zycia.

Tej akurat mieliśmy unikać jak ognia. Przynajmniej takie były założenia i jak widać słuszne.

Pozdrawiam.

Panie Leszku ( to do Ateny) To, że politycy za nas decydują nie zwalnia nikogo z obowiązku myślenia, wolnej woli i własnych rozwiązań przynajmniej na podwórku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że jestem zaskoczony ilością głosów lekceważących sprawę Norm na węzę i wosk. Jakoś wdrożono normy na badania na salmoneliozę i nikt się dziś, przynajmniej z lodów nie zatruwa. Pamiętam jak w połowie lat 80-tych w Głogowie położył w szpitalach 160 osób po napoleonkach na kaczych jajkach. Sędzia wycenił to na 5 lat. Jeżeli piszemy że nie ma przetrwalników zgnilca a są /nawet w niewielkich partiach/  - kto i jak udowodni skąd się w jakiejś okolicy znalazł zgnilec.  To nie włośnica, salmonella które wyłażą bardzo szybko i to na ludziach.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Ateno mamy rok 2019 Anno Domini . Jakby co . Normy są nie obligatoryjne i kuniec . Kto powołuje się na te normy musi zapłacić. Kapitalizm mamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się uczepię jak pijany zagajnika ... znaczy co, przepadło, nima, nibędzie ?

 

Możliwe to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się uczepię jak pijany zagajnika ... znaczy co, przepadło, nima, nibędzie ?

 

Możliwe to ?

  To dlaczego pszczelarze żądają przestrzegania innych praw, norm, kodeksów, konstytucji... Dlaczego norma na wosk/węzę ma być wyjątkiem?  A może to jest, ewidentnie, czyjś interes... Sądzę, że  chodzi o interes WIELU! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Jeżeli prawdą jest, iż producent ma płacić na umieszczenie na  swym  produkcie  iż jest zgodny z PN opłatę, to ja napiszę gorzej niż polbart, kogoś totalnie popierdoliło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prawdą jest, iż producent ma płacić na umieszczenie na  swym  produkcie  iż jest zgodny z PN opłatę, to ja napiszę gorzej niż polbart, kogoś totalnie popierdoliło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Prawa w handlu obowiązują wszystkich,,, Jeżeli kogoś poniosła fantazja?  Jeszcze nie ma sformułowanych oczekiwań jak ma wyglądać ustanowione prawo a już takie obawy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

A ja się uczepię jak pijany zagajnika ... znaczy co, przepadło, nima, nibędzie ?

 

Możliwe to ?

Bardziej niż możliwe . Nikt mnie słuchać nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...