Skocz do zawartości

Atena

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3 567
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

1 757 wyświetleń profilu
 1. Atena

  Miód gatunkowy - czyli jaki?

  Pobożne życzenia... Ludzie się modlą, zazwyczaj, o spełnienie życzeń, ale sama modlitwa...to zazwyczaj za mało. Mam, jakieś takie może dziwne, przeświadczenie, że uporządkowanie służy większości prawych i uczciwych... Chyba Kodeks Drogowy jest przykładem że wprowadzenie go spowodowało iż jako tako można jeździć po drogach. Chyba(?), w najbliższym czasie, KAŻDY będzie mógł wesprzeć tę inicjatywę... a każdy może już dziś TU zadeklarować chęć współpracy.
 2. Atena

  Miód gatunkowy - czyli jaki?

  No cóż, chyba zarysowuje się cień nadziei że przygotowywany Kongres Pszczelarski zajmie się tą tematyką. Ktoś MUSI wreszcie zacząć porządkować TE sprawy...
 3. Jak widzę na portalu dominuje tematyka związana z procedurami... Ot, że też na naszych najwyższych "stołkach" tego nie widać. Więcej o władzy nie piszę bo, jak sądzę, czeka, gdzieś w zaułku, portalowe "czeka"... Ad rem Z zaprezentowanego filmu; podoba mi się stanowisko p. Piotra odnośnie stosowania chemii w rolnictwie - wyważone, biorąc pod uwagę jak wygląda sytuacja żywnościowa na świecie. W części poświęconej zapylaniu; nie wiem z jakich lat były te doświadczenia ale... szybko postępująca wymiana "miododajnych" odmian na samopylne z linii OGUR, mocno zmienia postrzeganie/znaczenie rzepaku jako rośliny miododajnej... Nie wiem czy ktoś robi w tym temacie jakieś badania/analizy/doświadczenia.
 4. Chyba Pani pomnożyła członków Polanki ok. x 4 ale... Całkowicie się z Panią zgadzam... a jakie uwagi ma Pani? Dobry przykład, a może prowokacyjna wypowiedź może wywołać do tablicy zainteresowanych... lub dyżurnych krytyków.
 5. Uważam że inicjatywa o propagowaniu, w sposób jaki zaprezentowano, najnowszych zdobyczy naukowych jest godna uwagi. Zachęta do merytorycznej dyskusji też winna odnieść jakiś pozytywny oddźwięk... Przyznam, że minęło dwie doby a jedyny "merytoryczny" głos dotyczył strony finansowej przedsięwzięcia. O treści "ani mru, mru"... Mam parę uwag ale... to w najbliższym czasie...
 6. Wrócił dzisiaj, z krótkim komunikatem... Blisko, coraz bliżej do Kongresu Pszczelarskiego... konsultacje trwają...
 7. Informacja istotna i zrozumiała... Natomiast nie rozumiem; ... "z powodu nieobecności na forum p. robinhuda."
 8. Chciałbym podziękować Bronkowi za słowa otuchy...
 9. Atena

  Nowy moderator

  I, od tego czasu NIKT NIE ZABRAŁ GŁOSU... Chętnie zapoznałbym się z oceną tych większych i wielkich na temat; na czym stoimy i dokąd zmierzamy... jako że mój, 10-ulowego amatora jest jak liść w listopadzie. Jak wieść, nie gminna a ekonomiczna pokazuje że ceny detaliczne cukru są tylko 2-3 x niższe od cen miodów w skupach! Czyż nie jest to temat który winien, na czerwono trwać na TYM portalu?
 10. Atena

  Nowy moderator

  Coś mi wygląda na to że stare sarmackie przysłowie; "wśród wielu przyjaciół psy zająca zjadły"... zadziałało na niniejszym portalu. Otóż wielu z głęboką troską zabierało głos aby portal Polanki błyszczał jak Wenus nad ranem, poziomem i zaangażowaniem w sprawy środowiska pszczelarskiego a nowy moderator ma czuwać by nikt nie uchybił zasadom etycznym i moralnym przyjętym jako kanony postępowania w naszej Najjaśniejszej... I co???
 11. Atena

  Nowy moderator

  A może by tak, ci co mając nieodpartą ochotę coś napisać, przyjmowali zasadę/regułę/pryncypium że TAK UJMĘ SWOJE "ZŁOTE MYŚLI" ABY MODERATOR NIE MIAŁ ZAJĘCIA??? A niech będzie bezrobotny!!!
 12. Atena

  Nowy moderator

  Nie wszyscy muszą wiedzieć p. czarg... Wielu wie...
 13. Atena

  Nowy moderator

  Miałem dwa wyjścia albo ULEC tym którzy usilnie, na różne sposoby, próbowali mnie zniechęcić do bycia TU /na tym portalu/ albo TRWAĆ POMIMO TEGO. Ucieczka nie jest moją najlepszą bronią... więc wciąż jestem. Mam TU jeszcze COŚ do załatwienia... podjąłem się i próbuję zrealizować.
 14. Atena

  Nowy moderator

  Coś mi się wydaje że z moderacją wyjdzie "moderacja"... Powyższy wpis jest jakby tego zapowiedzią... Na dziś niewiele jest merytorycznych wypowiedzi / te merytoryczne to przede wszystkim robin/ ale za to wiele polemicznych w moją stronę z baaaaaaardzo różnych powodów, nawet literówek w treści. Przyznam, wcześniej mnie to wkurzało, dziś spowszedniało... a często śmieszy ta nadgorliwość w tym aby mi dokopać. Jako nieczłonek Polanki do nikogo się nie odwołam, przyjmuję ten hejt na klatę i piszę... to co myślę. No chyba że NOWY owe wpisy będzie wywalał autorytatywnie decydując o tym co się godzi TU zamieszczać a co nie.
 15. Atena

  Nowy moderator

  Przyznam, że być może, gdyby moderatorzy którzy TU działali, spełniali swoje funkcje zgodnie z przyjętymi regułami na mój łeb wylałoby się mniej pomyj, na które, moim zdaniem nie było merytorycznych przesłanek. Powodzenia....
×
×
 • Dodaj nową pozycję...