Skocz do zawartości

Atena

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2230
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

246 wyświetleń profilu
 1. Atena

  Idą wybory

  Przeczytałem, wszyscy zrozumieli...
 2. Atena

  Idą wybory

  Kłamać? Też możesz słuchać podobnych dyrdymałów wciskanych polskiemu społeczeństwu przez media rządowo-partyjne. Ja to traktuję jako, może nieudolna, próba wprowadzenia czarnego humoru w celu uświadomienia niebezpieczeństwa jakie niesie usilna próba przeprowadzenia wyborów.
 3. Atena

  Idą wybory

  Jak podało Radio Erewań, powołując się na swojego korespondenta z Warszawy, członkowie Komisji Wyborczych będą mogli zakupić urny /te na prochy/ z bonifikatą.
 4. Atena

  Idą wybory

  O niewysławione szczęście zajaśniało... można będzie zagłosować. Amen ...ave Caesar, morituri te salutant... należy uszanować wolę tych którzy gotowi są umrzeć /przy urnach wyborczych/ za... No i tu mam zagwozdkę, za co, za kogo, w czyim interesie??? Chyba wytwórców urn, tych cmentarnych...
 5. Atena

  Życzenia Świąteczne.

  Tym razem nie o święcie, tym razem o rocznicy która dziś przypada. Może to nie miejsce ale... jakim że by to było świętem gdyby nie było powodu w rocznicę o tym przypominać. Cóż, dla Jana Pawła II wszyscy byli równi...
 6. Atena

  KORONOWIRUS

  Ja tu widzę wiele wspólnego między ziołomiodami i wyborami... Zresztą też to dostrzegasz... Nie da się wciąż tkwić w takim szpagacie nad przepaścią.
 7. Atena

  Pszczelarstwo w czasie pandemii

  Wszystkie dywagacje dziś, to takie wróżenie z fusów. Co do jednego jestem pewny; NIC PO ZARAZIE NIE BĘDZIE TAKIE SAMO JAK PRZED. Z naszych, wypowiadanych dziś planów "Anieli się w Niebie śmieją'' jak pisał Kochanowski. Co robić? A no "Róbmy swoje, póki nam się jeszcze chce" jak śpiewał Młynarski. Co się z tego ostanie? W czasie wojny też ludzie planowali na po... Planujmy i my ... ale chyba z przymrużeniem oka.
 8. Atena

  KORONOWIRUS

  Twój cynizm, gdyby miał skrzydła latałby jak albatros, po miesiącu bez lądowania
 9. Atena

  KORONOWIRUS

  Powiem krótko, za to co zrobiłem i robię WCIĄŻ MNIE SPOTYKA JEDNO OD KILKU OSÓB; HEJT!!! Nie oczekuję NICZEGO, może poza jednym MNIEJ POMYJ NA MOJĄ ŁYSINĘ. Dla niektórych to rodzaj rozrywki... czarnego humoru czyimś kosztem. Ja będę robił to co robię, obiecuję tym którzy mi wierzą. Ze złośliwymi jakoś sobie od pięciu lat.
 10. Wierzba już kwitnie. Zainteresowani wyżej znajdą telefon...
 11. Atena

  KORONOWIRUS

  A ja nie lubię premiera Kanady ale nigdzie o tym nie piszę... nigdzie się nie wypowiadam na temat. Zmyślasz jakieś dyrdymały o jakichś SMS-ach. W życiu żadnego SMS z PSL-u nie dostałem a Ty jak mantrę wciskasz/powtarzasz bywalcom portalu. Po co? To q...a jak mam coś zrobić kiedy odetnę się od tych KTÓRYCH ZNAM i którzy COŚ MOGĄ to z kim mogę COŚ ZAŁATWIĆ. Sam piszesz że możesz z Ubekami, ja takich znajomości nie mam. Powtarzam; to ja pierwszy interweniowałem u radnego sejmiku dolnośląskiego z PiS w/s pszczół, i co; Zauważył to ktoś??? WCIĄŻ TE POMYJE NA MOJĄ ŁYSINĘ, że POLITYKIER a co można załatwić bez decydentów którzy COŚ MOGĄ... Jakoś efektów nie widzę...bez polityków od radnego po premiera. Zapamiętaj co napisałeś; "nawet razem z Ubowcami".
 12. Atena

  KORONOWIRUS

  Od kiedy pełnisz Waść funkcję adwokata u daro... Może to tylko woluntariat ?
 13. Atena

  KORONOWIRUS

  Nie rozumiem a muszę wszystko rozumieć?
 14. Atena

  KORONOWIRUS

  Cóż bym miał uczynić, p.daro, abyś w swojej wielkoduszności zaakceptował moją personę w Hyde Parku.? Proponuję wspólne apolityczne wystąpienie do pszczelarzy naszej Najjaśniejszej o aktywne przeciwstawienie się propagandzie nawołującej do przeprowadzenia wyborów w dniu 10 maja 2020 r. Sogłasien?
 15. Atena

  Dolnośląskie piekiełko

  Cenię to że ktoś czyli kol. Jokaz ma zaufanie do "moich wtyków". Z moich wtyków niejednokrotnie starałem się skutecznie korzystać ale jak widać na NINIEJSZYM portalu oceny tych moich starań oceniane były, no powiedzmy, bardzo kontrowersyjnie... Ale ad rem; Termin /nie wiem czy pewny (?)/ JEST ZNANY WSZYSTKIM ORGANIZACJOM PSZCZELARSKIM i to one WE WŁASNYM INTERESIE, czyli INTERESIE SWOICH CZŁONKÓW winne Interweniować w Urzędzie Marszałkowskim o możliwość uczestniczenia w planowanej Komisji Rolnictwa. Organizacji jest 9(?) - ja jestem sam NIEZRZESZONY(!) Powiem przewrotnie, ja sobie z moimi pięcioma rodzinami poradzę, bez dotacji, refundacji i innych ... acji. Może dupę ruszą ci którym pszczelarze płacą za... no właśnie za co? PS. Nie mówię, że nie spróbuję się na coś przydać w sprawie...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...