Skocz do zawartości

baru

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  779
 • Rejestracja

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.pasiekabajorek.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Rzepiennik Biskupi
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

750 wyświetleń profilu
 1. Ostatnia konferencja naukowa potwierdziła. To co mówił prof. Gagoś przedtem. Problem w tym że ilość i gama dodatków jest duża. I nie można mówić o wpływie tylko jednego. Następuje kumulacja, problemów.
 2. baru

  Jak to jest z tą uczciwością ?

  Ciekawe ilu z członków Polanki na zjeździe ,przyzna się że robią ziołomiody . Bo to że robią to wiemy . Ciekawy jest fakt że jeden z "mających się za przodujących " związków pozwala na wyzwiska w stosunku do osób które po prostu robią to nad czym się "pocą " naukowcy od iluś lat . Jak to robią to inna sprawa ,że te ziołomiody są "zafałszowane" miodami to druga . Dla mnie jest to sytuacja żałosna że pozwala się na takie zachowania . I żeby tylko wypowiedzieć te zdania pojadę na zjazd. Bo o przepisach to sobie dyskutujemy " na boku" żeby nie urażać uczuć "rządzących na tym forum". To co Ty robisz i piszesz to wyższa technika i nie ten świat. Trzeba się zastanowić ,podać przepis ,bo wszyscy się pytają . Wziąć jakieś ramy, bezpieczne, a czy ktoś będzie się do nich stosował to już temat na "uczciwość "
 3. baru

  Widzieliście?

  Ja nie posiadam takich narzędzi, mimo to udało się mi zaobserwować, proces tworzenia pierzgi i nawet powstanie nowej pszczółki od jajeczka .😃 Z racji tego że jakość z lustrzanki wyszła średnia (brak pewno fachowca) zostało mi tylko to co nagrałem tel. Ale i tak cieszę 😎 ,jakość ustawiamy na HD . http://www.pasiekabajorek.pl/filmy-o-tematyce-pszczelarskiej/ Montażna linuksowym programie a on jest trudny do opanowania dla mnie 😉
 4. baru

  Jak to jest z tą uczciwością ?

  Motorower jest rowerem czy motorem ? Nikt się nie czepia tej nazwy ,bo jest i każdy wie co to jest . Tak samo z ziołomiodami ,40 lat albo i więcej istnieje ,koniec dyskusji . Czytałeś pismo z ministerstwa ? Było coś w tym klimacie ,jeżeli ktoś nie rozumie nazwy ,ziołomiód ,należy go edukować . I ja to czynię ,upominam jak mi ktoś powie "miód pokrzywowy" 🤨 zwracam uwagę, ziołomiód ,ziołomiód. Rozdaję ulotki z czego i jak . Dla mnie to jest jeden z produktów z pasieki ale są co kręcą "lody" na tym , dają inwert z sokami z Biedronki ,i to jest oszustwo .
 5. baru

  Jak to jest z tą uczciwością ?

  I tu się mylisz, masz link ,że też wspomną pismo z ministerstwa (zamieszczone na tym forum) które pewnie czytałeś. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ziołomiód Arek popytaj prof.Dżugan z Uniwersytetu Rzeszowskiego ,lub na UR w Krakowie . I na tym bym się skupił Z drugiej strony czy uczciwym jest robienie uli drewnianych ,ocieplanych styropianem ? skoro wiadomo że wcześniej czy później mrówki go wyniosą . Czy uczciwe jest robienie uli z mokrego drewna ?
 6. Najlepsza promocja to kontakt z młodymi . Prowadząc warsztaty dla dzieci , daje im spróbować pyłku miodu, miodu z ramki ,ziołomiodu ,dostają do ręki trutnia ,zbiją ramkę ,nawlekają drut , można powiedzieć standard,rzeczy zwyczajne . Jednak jest to dla nich interesujące dlaczego tak sadzę? bo przyjeżdżają do ośrodka niektórzy 3- 4 raz ,i pytają "czy będzie pan pszczelarz " Bo słuchają tego co mówię ,i zapamiętują .Robię im na koniec zawsze kartkówkę , 4-5 pytań , powiem Wam że odpowiadają . Muszę zmieniać pytania na każdym spotkaniu bo Ci co już byli pamiętają jakie były dwa lata temu ;). Przy okazji, jeszcze raz dzięki Kazikowi za wsparcie na początku . 👍
 7. baru

  Kawiarenka pytli

  Ma klienta który ma cukrzycę ,nie wiem który stopień , używa miód jaki ma ,oczywiście ma swoje indywidualne dawki .
 8. baru

  Sezon 2021

  Najwartościowsza jest sobota . Skrótowo, to odpowiedź prof. na obserwacje pszczelarza .
 9. baru

  Chamstwo na forum.

  Na to pytanie chciałbym znać odpowiedź . Pewnie nie tylko ja .
 10. baru

  Sezon 2021

  Upierdliwość podniesiona do potęgi , nie przeszkadza wiadro pomyj tylko brak przecinka .😟 Wykładnia prof. jest taka że wirusy się odbijają czkawką jeszcze przez dwa lata . Polecam wykłady Pani Pohoreckiej ,zawsze rzeczowo. jjb mógłbyś się kopsnąć do S. Bartnika . na wykłady ,ew. to co mi zostało w głowie , na tel . bom nie pisarz
 11. baru

  Co z tym nektarem?

  Przed chwilą (22 z minutami )wchodząc do domu poczułem taki przyjemny zapach , wróciłem obwąchać krzewy w pobliżu . Okazało się że gałązki lipy tak ładnie pachną . Dawno przekwitła ,liście czarne, czyli coś było, ale nie na tyle żeby było widać w ramkach . Jednak zapach pozostał , bardzo przyjemny ,słodki .
 12. baru

  Covid i miód

  Dziś już padam ,ale dzięki zglebię temat , córka ma nadciśnienie płucne i bierze odpowiednie leki, tak że wszystkie ruchy muszę skonsultować . Ale "ciekawość " w szukaniu jest wskazana bo system jest 🤫
 13. baru

  Covid i miód

  A na fb trafiłem że Aspiryna jest panaceum na covida bo rozpuszcza zakrzepy ,powodujące duszności . Trafiło na podatny grunt 🤫,bo córka po covidzie nie może się "pozbyć " wysokich de-dimerów . Wszyscy rozkładają ręce . Na arabskiej stronie tłumaczonej z rosyjskiego ,taką rewelacje wyczytałem .
 14. baru

  Sezon 2021

  Chyba paski z kwasem szczawiowym lepiej działają ,przynajmniej u mnie .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...