Skocz do zawartości

baru

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  635
 • Rejestracja

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.pasiekabajorek.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Rzepiennik Biskupi
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

322 wyświetleń profilu
 1. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Czy Karpackiemu wolno więcej ? Jest tutaj moderator ? Dokąd to będzie tolerowane . Mogę zrozumieć gorycz nie spełnionych marzeń i żal za wykiwanie go przez "kolegów" . Ale przesadził . Kurna popatrzyłem to jest moderator 🙊🙉
 2. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Coś Pan ? nie czytał ?
 3. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  😆😆Przydał by się kolega do kłótni ,nic z tego . baru się pisze z małej choć jestem wielki .taki mam nick . Przynależność do Polanki w tym roku czysto bezinteresownie ,zero leków,zero dotacji , zadowolony ? Towarzysko oczywiście ,jak będę zawadzał ktoś mi powie . I tyle, koniec off topu temat jest o ziołomiodach . jjb 👍 za zimną krew .
 4. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Między innymi takie wpisy szkodzą Polance pełne ,,,,, chęci do zgody i polubowne 🤫. 1.Dzięki przynależności do KZP mam możliwość uczestniczenia w naprawdę fajnych szkoleniach . Dzięki przynależności do Polanki mam możliwość poznania bardzo mądrych ,ciekawych ,spokojnych ludzi z całej polski. To są naprawdę cenne osoby. Do PZP należał mój Tata i pewnie ma pretensje tam z góry do Pana i innych działaczy żeście nie potrafili wziąć za dupę kogo trzeba ,tylko rozpierniczyli związek na drobne. 2.każdy kto czyta obydwa fora ,potrafi ocenić słuszność tego zarzutu . 3.patrz punkt pierwszy , 4..... 5.Pani Elżbieta była gościnnie na konferencji w Bukowinie ,dla mnie to znaczy że była, po prostu. Spotkanie np;wszystkich prezesów związków powinno być normą . Tyle i aż tyle bo to off top. Od jutra zaczynam robić ziołomiód .Postaram się podejść do tego , uczciwie .
 5. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Jakoś nie czuje niesmaku .Wiedzą o tym Prezesi organizacji i właściciel forum . Niech mi Pan powie czym organizacje mogą się różnić ? 😀 ja widzę pole do uzupełniania . 👍. Może mi Pan powiedzieć jaki to trzeci związek . Człowiekiem można być wszędzie ,uczciwie coś robić można też zawsze ,nawet ziołomiód . Był czas co Pani Prezes była w Bukowinie . Mam zdjęcie 👍.
 6. baru

  Sezon 2020

  Siła super,zdrowie ok ,waroza aż się boje tak mało w osypach.Tylko miodu brak ,no prawie . Po wczesno majowych niepowodzeniach z matkami nie ma się do czego zbytnio przyczepić .
 7. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Tak obiektywnie patrząc na tą dyskusje na kilka tysięcy pszczelarzy na kilka set czytających ten temat jest nas kilku zabierających głos w dyskusji . Co to znaczy ? A no że takie dyskusje akademickie mają w nosie, robią swoje ,jedni ziołomiód ,inni miód . Jak któraś opcja zwycięży,która nie będzie zgodna ze zdrowym rozsądkiem,wtedy uruchomią procedury i sprowadzą na ziemie dyskutantów . Czemu nikt się nie czepia motorowerów 😂
 8. Tutaj trzeba by się było pochylić nad tym problemem .Nie braku pszczół a przepszczeleniem ,mało tego nad nie wiedzą większej grupy nowych adeptów ,wręcz ignorancją .Ostre słowa, ale po lektorze postów na grupach FC ,ręce opadają .
 9. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Ja robię tak ,upominam ,, żeby mi nie nazywali ziołomiodu, miodem 😀. Dziś kupowałem lody i tekst.Kiedy będzie miał Pan ten czerwony miód ,tylko podniosłem wzrok , Pani mówi cyt; Ja wiem że to nie jest miód ,ale w życiu nic takiego smacznego nie jadłam . Chodzi o ziołomiód aroniowy ,ale taki na maksa ze spirytusem 😆.
 10. baru

  Sezon 2020

  A może osiągnęły bezpieczny pułap zapasów ,powyżej którego można zaszaleć .
 11. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Ustalanie ,dyskusja przez forum widzę nie ma sensu bo krótkimi zdaniami ,hasłami tylko sieje się zamęt . Kiedyś, tutaj albo na konkurencji założę temat będziemy się dzielić doświadczeniami ,Ci co będą chcieli . A przepisy prawne jak będą to dobrze ,jak nie też się świat nie zawali. Niem norm na -węzę -miód -pierzgę -propolis -pyłek -nie ma norm prawnych ani moralnych na stawianie pasiek, przez wędrowców. Ostatnie posty po forach gdzie pszczelarze stawiają ule na cudzym polu bez uzgodnienia z właścicielem i pszczelarzami z okolicy . - więc bez norm na ziołomiody też świat będzie istniał .
 12. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Jak do teraz sprzedają pszczoły , czyli mam nadmiar pracowników . Może kupisz u mnie ,one są przyzwyczajone do ciężkich warunków nizino górskich . Wtedy byłbym fałszerzem , przemyśl to,dlaczego ?. . rany, dobrej nocy życzę 0.17
 13. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  robin w sedno ,przecież pszczoły dla siebie badziewia nie robią. Liczba diastozowa ?? Sprawdziłem wrzucone scany ,przepraszam jeden scan nie wrzuciłem. Naprawiam błąd.
 14. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  A czytaliście panowie scany? A czytaliście Alchemię pszczół czy coś w tym stylu? Czytaliście ??? Kto nie zrobił uczciwego ziołomiodu jak Kamil i nie spróbował ten nie wie o czym gadka . Witaj w klubie 👍
 15. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Tak przy kawie ;). Jeżeli będzie uczciwie robiony to na pewno ,jeżeli będziemy się skupiać żeby to był najlepszy produkt. Wszystko można obrzydzić , miód też jest pozyskiwany i rozlewany w różny sposób . Jednak są też filmiki czy literatura które pokazują jak się to robi(prowadzi rodziny pszczele,pozyskuje miód) w najlepszy sposób. Jak szukam wiedzy to patrze na te które podnoszą moje umiejętności . Temat ziołomiodów poruszany w większości tylko przez laików . Publikacja Pana Izydorowa chyba jako jedyna w Polsce. Przynajmniej nie trafiłem na nic szukając wiedzy o ziołomiodach . O przygotowaniu nic nie ma .Wszyscy działają na "czuja" i to mam nadzieje że się zmieni . Tego oczekuje po tej "burzy"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...