Skocz do zawartości

baru

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  822
 • Rejestracja

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.pasiekabajorek.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Rzepiennik Biskupi
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

805 wyświetleń profilu
 1. A.. te gałązki wziąłem za kabelki .
 2. Po wejściu do Unii podobno normy znikły i "funkcjonujemy "na podstawie rozporządzeń Komisji Unii Europejskiej .Coś takiego obiło się mi o uszy . Tutaj należy szukać .
 3. baru

  Zarząd informuje

  Off top ale sorry, aż się prosi w tym miejscu . Przywróćcie "lajki" przy postach ,można napisać. Super gratulacje i szacunek dla członków zarządu i Kazika . Można też krótko "lubię to" -zgadzam się w pełni z zamieszczoną treścią .
 4. baru

  Etykiety

  Bardzo ładne . Pytanko techniczne w jakim programie robione ,chodzi mi najbardziej o tło,konkretnie o nasycenie kolorów - tonację .
 5. baru

  Zarząd informuje

  Super wiadomość ,od której strony by nie patrzeć .👍👍
 6. baru

  Zarząd informuje

  Jeżeli masz powyżej 11 uli to musisz opłacić większą składkę bo to się wiąże z ubezpieczeniem. Teraz to chyba już nie ma takich co mają po 6-8 rodzin. Kiedyś gdzieś ktoś pisał że 3/4Polankowiczów to pszczelarze na 30-40 ulach . Dlaczego granica nie na 80 ? W Ostatnim roku składka ponad 80 uli była powiększona . I dobrze. Czy kilkusetpniowych pszczelarzy nie stać na gest żeby dorzucić coś ?. Przecież Oni w głównej mierze korzystają z dopłat, trochę wstyd tak się wozić na ramionach hobbystów.
 7. Nie znajdę tematu na Ambrozji ale był ,kiedyś ,dzięki sprawdzaniu osypu w uliku obserwacyjnym zauważyłem takie coś .Jedna z 4 postaci przeobrażania się oleicy. Wyglądało na oko jak mały przecinek ,pod mikroskopem tak ,mam jeszcze kilka zdjęć na swojej podstronie ,zdjęcia do sieci . Zainteresowałem się tematem ,okazało się że jest to sezonowy szkodnik czerwiu pszczelego. Zainteresowało mnie że pszczoły się czyszczą a warozy nie widać . Jak na jedną ramkę w uliku było tego dużo .Ogólnie temat mało zbadany . Po inwazji wiosennej nie zauważyłem później . Wiosną na wkładce dennicy tego jest trochę wygląda jak gówienka barciaka.
 8. baru

  Pytania do Zarządu

  Czyli w Kawiarence można 😀 .Oj Pani Elżbieto , każdy ma swojego "pająka" którego się boi . To nie oftop ,to poważny problem . Za chwilę będzie tylko można trzymać pszczoły w drewnianych ulach,jeżeli się chce być w Polance. Może wniosek powinien dotyczyć tylko kawiarenki ?
 9. baru

  Ciekawostki z życia warrozy

  Plaster nie jest jeszcze taki stary, żeby wpływał na wielkość pszczół. Małe pszczoły to jak powyżej,.braki w pożywieniu i wirusy. Wirus zdeformowanych skrzydeł np: nie zawsze ujawnia się w 100 %postaci. Chora pszczoła może być, mniejsza słabsza, krucej żyć. Skrzydła ma normalnie rozwinięte.
 10. baru

  Pytania do Zarządu

  Kazik, to nie brudy to normalna dyskusja nad być, i jak być. Powinna być na wew. To jest normalna dyskusja nareszcie. Przeniesienie tematu to dwa kliknięcia, a Pani Elżbieta się do tego przychyli ,przecież dyskusja o kasie w małżeństwie nie odbywa się na schodach pod kościołem, mam rację?
 11. baru

  Kawiarenka pytli

  Powyżej 80 rodzin zawodowiec.
 12. baru

  Pytania do Zarządu

  Każdy z członków chyba ma dostęp ?. A "roztrząsanie wewnętrznych problemów "spraw, na oficjalnym forum uważam za co najmniej zbędne i szkodliwe biorąc pod uwagę nie daleką przeszłość. Dotychczasowe postępowanie tego dowiodło . To tak bezstronnie . To nie zarzut ,to zwrócenie uwagi na pewien aspekt sprawy i propozycja dyskusji co z tym dalej.
 13. baru

  Pytania do Zarządu

  Czy to nie na wew. Forum, temat dyskusja?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...