Skocz do zawartości

baru

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  866
 • Rejestracja

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.pasiekabajorek.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Rzepiennik Biskupi
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

1 002 wyświetleń profilu
 1. baru

  Woskomat WAXO

  Dokładnie o tym myślałem , ale plaster ma być biały czysty ,suchy . Bo świeży plaster węzy dziewiczej jest biały i bardzo lekki ;).
 2. baru

  Woskomat WAXO

  Akurat w tej sprawie Cię popieram i Propaguje Twoje starania , w innych 🤫 A z wagą węzy to taka ciekawostka ,jak zważę to się wypowiem Wiem że Ty się zwracasz uwagę w filmiku na "czystość " a ja się zawiesiłem na czym innym ,bo o "czystości" to już każdy wie .
 3. baru

  Woskomat WAXO

  Zyskałeś sławę a to droższe od pieniędzy Ma sens bo na filmie ,zachwala grubą węzę, a pusty plaster świeżo odbudowany jest chyba lżejszy Po prostu ten sam wymiar .
 4. baru

  Woskomat WAXO

  To była jedna partia węzy może kilka a ile pomysłów jest na "dorobienie" ? Nigdy nie ważyłem dzikiej zabudowy pewno jest lżejsza niż węza -normalna czyt. 15 plastrów
 5. baru

  Woskomat WAXO

  Bo kupiłem badziewie i już wiem bez badania że badziewie , problem z utylizacją tylko. Jak się dorobię czystego wosku to biedę wiedział że mam czysty. Oczywiście jako wstępne badanie się przyda ,tylko kto będzie miał czysty wosk ? Tu jest pies pogrzebany ,co zrobić jak 3/4 wosku wykaże dodatki ? Przemysł przerobu węzy się zatrzyma? sprowadzimy prawdziwy wosk z Chin? Gdyby w badaniu wychodziły jakie i i ilościowe zafałszowania to było by cacy a tak ?
 6. baru

  Woskomat WAXO

  A ile lat to się kręci , ślusarz na tokarce pod nadzorem czy bez wytoczył ,programista ogarnął algorytmy i tyle . Gdyby Im zależało na pszczelarzach już dawno by powstał warsztacik przy UL i naprodukował by tych wynalazków ile trzeba a tak to się nagrody zbiera w k... leci ,patentami wyciera buźkę a szajs-wosk pływa po rynku . Woskomat to pół środek , do badania wosku , lekko ułomny . Gdyby BYŁ, narobił by i tak trochę strachu i szumu,może by się sytuacja poprawiła a tak to wyląduje w archiwach uniwersytetu jako duże sięgnięcie i tyle. Dlaczego półśrodek ? Bo daje wynik że coś jest do dupy ,ale nie mówi co. Parówki też są wredne i każdy to wie ale ładnie pachną i ludzie je kupują . Tak samo z woskiem badanym w woskomacie, " może to tylko autoklaw,może tylko parafina" bo stearyna to be , kto to zdiagnozuje? A co nie wiedzą jak jest , jak będzie i jak ma być ? po to studia kończyli żeby wiedzieć .
 7. baru

  nosemoza i woda utleniona

  To było dawno nie pamiętam, stosowane było profilaktycznie na cerane czyli jej "nie widać" więc ciężko powiedzieć Jakiś efekt poprawy kondycji był . Teraz mam mikroskop można by było badać- sprawdzić .
 8. baru

  nosemoza i woda utleniona

  Stosowałem , pszczół nie zabija a czy nosemę ?
 9. baru

  Kącik majsterkowicza.

  Drążył,drążył i wydrążył 👍👍 Właśnie lukratywny biznes walcowy idzie się j.....🤫
 10. baru

  Kawiarenka pytli

  Linki źle skrojone , przekierowują tylko do plakatu .
 11. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  a ty kto ? Góral? leń? czy goralen? Miód to miód, ziołomiód to ziołomiód, nie zioło i miód. Tak jak motor to motor, rower to rower a motorower to motorower A NIE MOTOR I ROWER razem , napisz skargę ?
 12. baru

  Dotacje 2023

  I bardzo słusznie od razu na szkoleniu mówiłem że to bubel dyskryminacyjny ,rozumie ściśle dedykowany program dla młodych ale to jest program wsparcia pszczelarstwa ogólny. Goś 41 letni ma jeszcze do emerytury 24 lata, 6 razy się posłowie zmienią a on musi zapier..niczać.
 13. Wybiera się ktoś ? chętnie bym się kimś znajomym zakwaterował , wtedy koszt konferencji dwa dni wykładów i dwie noce w hotelu 600zł
 14. baru

  Uwaga na pyłek Sądecki Bartnik

  Myślę że to jest "strzał w stopę" jeżeli chodzi o propagowanie roślin miododajnych zawierających ten związek . A ogórecznik i inne z list podejrzanych były i są mocno reklamowane , tak to jest gdy na badania "nie ma czasu bo świat idzie do przodu" Całkiem podobnie wygląda sprawa z matkami pszczelimi , puszcza się na rynek a ty pszczelarzu się bujaj z tym .
 15. baru

  Jak minął rok...

  W sumie usunąłem krytykę bo mi nic do tego .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...