Skocz do zawartości

Borowy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  727
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie
 1. Borowy

  MON 810

  W internetach od wielu lat dostepny jest film ",monsanto" produkcji arte. To powinna być pozycja obowiązkowa
 2. Borowy

  A tymczasem w PZP...

  Obawiam się że władze wiodacej organizacji mogą spijać miód z ust robinowych z troszkę mniejszym entuzjazmem niz członkowie polanki. Tak delikatnie rzecz określając.
 3. Borowy

  A tymczasem w Pszczelej Woli

  Post pełen argumentów, na szczescie tym razem nie długi. Walczcie, walczcie dalej. Ps. Nie ma jakiegoś preparatu na kompocie chmielowym na opuchlizne opuszków ? Powinien byc refundowany.
 4. Borowy

  A tymczasem w Pszczelej Woli

  Jest w prawie polskim cos takiego jak doniesienie o popełnieniu przestępstwa lub o możliwości popełnienia przestępstwa. I już się coś wie :-) Tylko to musza byc jeszcze podstawy, trocje innego kalibru niz dla pelnych oburzenia postow na forum.
 5. Borowy

  Woskomat WAXO

  Wszyscy się chcieli tutaj czegoś dowiedzieć, niestety nie dało rady. To temat do przytakiwania i zachwytów jedynie. Postaram się kontaktować z UMCSem, może oni coś ciekawego powiedzą. Pozdrawiam.
 6. Borowy

  Sezon 2020

  Na innym forum jeden z kolegów zalinkował ogłoszenie/ ofertę sprzedaży rodzon za 1000 zł. Może minister byłby zainteresowany.
 7. Borowy

  Sezon 2020

  Ciekawy jestem metodologii tych obliczeń. Bo to przy wydajnosci 20 kg z ula daje 460 zł kosztów.
 8. Borowy

  Woskomat WAXO

  1. Nie. 2. Nie kupuje. 3. Tak. 4. Bo go nahalnie i po chamsku promujesz. 5. Ty wiesz - proponujesz mu kupno. 6. Tego już nie wiem, ale fajnie jeśli w końcu powiesz. 7. Nie reaguje nerwowo. Przykłady ? Własnie dziś do mnie doszło żę to teksty sponsorowane. 8. Bo to kolejny produkt z Twojego koszyka który promujesz ,tym razem na facebooku. Powiesz nam kto go produkuje ? 9. Co ma skuteczność substancji badanej do badającego ? Proponuje szklanke wody. Jeżeli nie masz wspomnianych luk, to podaj proszę swe namiary na priv, bym mógł posprzątać swoje sprawy. Czasem mam wrażenie, że się znamy. Że masz na imię Mirek, czy Janek⌠A może Artur? Mam nadzieję, że nie chowasz się za VPN jak niektóre sklepy internetowe. Na Twoim miejscu ściągnąłbym z netu sprawozdanie finansowe firmy produkującej irytujące Cię produkty i oszacował skalę mojej możliwej doli w tym biznesie. Wszystko tam podane jasno, prosto i bez kryptowalut. Jeżeli jesteś członkiem Polanki - proponuje sąd koleżeński. Tak robią biali ludzie. Może taka procedura spowoduje uporządkowanie forum. Chyba, że chcesz ustrzelić robinhuuda. Wtedy powodzenia. Insynuacje to Twoja mocna strona, ale mi to naprawde lata - pisz sobie co chcesz, robisz z siebie idiote, nie ze mnie. Tym optymistycznym akcentem zakończe - Pozdrawiam.
 9. Borowy

  Woskomat WAXO

  Nie, nie jestem. Może przeczytaj jeszcze raz, uważam że jak się zechce to naprawdę można to zrozumieć.
 10. Borowy

  Woskomat WAXO

  A tak schodząc na chwile z Robina - ktoś ma wiedzę co uniwersytety robią z uzyskanymi patentami ? Inwestują w produkcje, sprzedają? Ciekawe jak to wygląda.
 11. Borowy

  Woskomat WAXO

  Na pytanie , "Jakiej sprzedaży? odpowiada Pan " pisanina robina do marszałka" Nie mam dostępu do tej "pisaniny", aby tak ją oceniać . Jeśli ma pan do niej dostęp, to proszę pokazać te treści, aby ocenić , czy to rzeczywiście propozycja sprzedaży , a już całkowicie inną sprawą, uprawniona czy nie? Ma pan tendencję do szybkiej oceny, ale czy uprawnionej ?? Kolego, tylko szczerze : jak to Kolega interpretuje : Czy da się to zinterpretować inaczej jak próba sprzedaży, i to hurtowej ? "robin ' może pracować "ale niech jasno o tym poinformuje" Kogo i gdzie ? Pana , Urząd Skarbowy, czy ZUS, nie wiem kogo jeszcze?? Nie ich, Kolego. Nas. Ludzi do których pisze, którzy Go czytają. Mają prawo wiedzieć. Prawda ? "rola tych panów w sprawie , jest mu obojętna". Wyraziłem się nieściśle - nie jest mi obojętna. Autorytety powinny zachowywać się jak autorytety. Odniosłęm się w swej wypowiedzi do tego forum - tu ich nie ma, dlatego napisałem że oni mnie w tym kontekscie nie interesują. Pozdrawiam.
 12. Borowy

  Woskomat WAXO

  Sam ją sobie, jak to byłeś uprzejmy ująć, spieprzyłeś. Nie strasz mnie po próżnicy tylko tylko wysyłaj pozew jeśli masz podstawy. Dorośli tak robią. Pozdrawiam PS. "Nielobbowanie też jest lobbowaniem kogoś lub czegoś". Doprawdy ?
 13. Proszę : 7pos_mrrw1.pdf 7pos_mrrw2.pdf
 14. Czytam sobie te dokumenty wlasnie, ciekawa lektura. Polecam.
 15. To sa te badania na ktore powolywano się odpowiadając na list otwarty, realizowane przez Puławy. Pewnie trzeba tam napisać. Dać prezesowi do podpisu, to powinni udzielić informacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...