Skocz do zawartości

Borowy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  734
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie
 1. Borowy

  Kawiarenka pytli

  Trzymaj się zdrowo Kolego a dozyjesz jak krzyże znikną nie tylko z sejmu ale i z sal lekcyjnych, a w kosciołkach będzie się urządzać dyskoteki, amen. Twoi wychylili wahadło.
 2. Borowy

  Kawiarenka pytli

  Tylko czlowiek pozbawiony elementarnej kultury moze pisac o ludziach o odmiennych pogladach tak jak piszesz Ty. Zabolało? Ich tez boli. Swoja drogą pierwszy raz zapominasz jezyka w gębie. Szkoda.
 3. Borowy

  Kawiarenka pytli

  Tolerancyjnym mozna byc dla tolerancyjnych. Ekstrema, jak to mówią, no pasaran 😉 Mam na myśli głównego bohatera tych utworów beletrystycznych.
 4. Borowy

  Kawiarenka pytli

  Mnie się tam bułhakowski Ha-Noszri podoba bardziej od tego tam z czterech (czy kilkunastu) ewangelii. Tobie pewnie mniej 😉
 5. Borowy

  Kawiarenka pytli

  Spokojnie Panie i Panowie 🙂 nie ma o co się szarpać, Anuszka już rozlała olej 😉 i chociaż nie polecą głowy to na pewno polecą pomniki. Ps. a może dopłata do słoika miodu plus mechanizm pomocy w latach klęskowych?
 6. Borowy

  Kawiarenka pytli

  "...Ujmij trochę łaski nieba!Daj spokoju w zamian, chleba!Innym udziel swej miłości!Nam - sprawiedliwości!..." :-)
 7. Borowy

  Wracając do "ziołomiodów"

  Miło zastać Was wszystkich w formie 🙂 pozdrawiam.
 8. Borowy

  MON 810

  W internetach od wielu lat dostepny jest film ",monsanto" produkcji arte. To powinna być pozycja obowiązkowa
 9. Borowy

  A tymczasem w PZP...

  Obawiam się że władze wiodacej organizacji mogą spijać miód z ust robinowych z troszkę mniejszym entuzjazmem niz członkowie polanki. Tak delikatnie rzecz określając.
 10. Borowy

  A tymczasem w Pszczelej Woli

  Post pełen argumentów, na szczescie tym razem nie długi. Walczcie, walczcie dalej. Ps. Nie ma jakiegoś preparatu na kompocie chmielowym na opuchlizne opuszków ? Powinien byc refundowany.
 11. Borowy

  A tymczasem w Pszczelej Woli

  Jest w prawie polskim cos takiego jak doniesienie o popełnieniu przestępstwa lub o możliwości popełnienia przestępstwa. I już się coś wie :-) Tylko to musza byc jeszcze podstawy, trocje innego kalibru niz dla pelnych oburzenia postow na forum.
 12. Borowy

  Woskomat WAXO

  Wszyscy się chcieli tutaj czegoś dowiedzieć, niestety nie dało rady. To temat do przytakiwania i zachwytów jedynie. Postaram się kontaktować z UMCSem, może oni coś ciekawego powiedzą. Pozdrawiam.
 13. Borowy

  Sezon 2020

  Na innym forum jeden z kolegów zalinkował ogłoszenie/ ofertę sprzedaży rodzon za 1000 zł. Może minister byłby zainteresowany.
 14. Borowy

  Sezon 2020

  Ciekawy jestem metodologii tych obliczeń. Bo to przy wydajnosci 20 kg z ula daje 460 zł kosztów.
 15. Borowy

  Woskomat WAXO

  1. Nie. 2. Nie kupuje. 3. Tak. 4. Bo go nahalnie i po chamsku promujesz. 5. Ty wiesz - proponujesz mu kupno. 6. Tego już nie wiem, ale fajnie jeśli w końcu powiesz. 7. Nie reaguje nerwowo. Przykłady ? Własnie dziś do mnie doszło żę to teksty sponsorowane. 8. Bo to kolejny produkt z Twojego koszyka który promujesz ,tym razem na facebooku. Powiesz nam kto go produkuje ? 9. Co ma skuteczność substancji badanej do badającego ? Proponuje szklanke wody. Jeżeli nie masz wspomnianych luk, to podaj proszę swe namiary na priv, bym mógł posprzątać swoje sprawy. Czasem mam wrażenie, że się znamy. Że masz na imię Mirek, czy Janek⌠A może Artur? Mam nadzieję, że nie chowasz się za VPN jak niektóre sklepy internetowe. Na Twoim miejscu ściągnąłbym z netu sprawozdanie finansowe firmy produkującej irytujące Cię produkty i oszacował skalę mojej możliwej doli w tym biznesie. Wszystko tam podane jasno, prosto i bez kryptowalut. Jeżeli jesteś członkiem Polanki - proponuje sąd koleżeński. Tak robią biali ludzie. Może taka procedura spowoduje uporządkowanie forum. Chyba, że chcesz ustrzelić robinhuuda. Wtedy powodzenia. Insynuacje to Twoja mocna strona, ale mi to naprawde lata - pisz sobie co chcesz, robisz z siebie idiote, nie ze mnie. Tym optymistycznym akcentem zakończe - Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...