Skocz do zawartości

pytla

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  406
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

623 wyświetleń profilu
 1. pytla

  Kawiarenka pytli

  Trzymam się i gości wyglądam, a póki co jak to w karnawale nie brakuje ich w realu. Mam nadzieję, że też dobrze się macie. Trochę zaniedbałam Forum, ale mam nadzieję, że świetnie sobie radzicie i życie kwitnie pomimo kiepskiej aury. Dzięki za pamięć i za Twoje posty. Doceniam zdrowy rozsądek i odwagę. Nie tak łatwo tu nie ulec presji i trzymać się swoich racji. Pozdrawiam. .
 2. pytla

  Nowy moderator

  Nie zaglądałam tu długo i nie ukrywam zaskoczenia. Niemniej jednak choć zawsze byłam zagorzałą przeciwniczką moderacji nie ukrywam rozczarowania z powodu takiej decyzji. Nie wyglądasz na takiego, który ustępuje z placu boju z powodów czysto prozaicznych . Mam nadzieję, że "Kierownictwo SPP Polanka " zajmie oficjalne stanowisko co do Twojej decyzji. Ja ze swojej strony wyrażam ubolewanie i nadzieję, że sìę nie złamiesz tak po prostu. Dużo zdrowia, jeszcze więcej samozaparcia w działaniu w osiągnięciu celu z dalekowzroczną persektywą . Pozdrawiam.
 3. pytla

  Prawda to czy fałsz ?

  Sama zmiana Zarządu nic nie da o ile Wy się nie zmienicie. To żałosne, że po zamknięciu dyskusji przyszliście tu po moich śladach ją kontynuować w starym stylu. Bez chęci do wzajemnego zrozumienia, przestrzegania zasad, budowania autorytetu poprzez współpracę i jasno określone cele niewiele uda się osiągnąć. Radzę się ogarnąć i pamiętać, że stać Was na więcej niż udawadnianie kto ma racje. Prawda sama się obroni. do "Człowieka z lasu":) Dziękuję . Też tak mam. do Moderatora niestety polubiłam i Ciebie pomimo wywalenia wszystkich moich postów z wątku o klubach. Jednak dla dobra Forum postaw na fachowość, a nie uległość.
 4. pytla

  Kawiarenka pytli

  Skąd on odkopał te archiwalne zdjęcia? A jeśli już to może coś pamiętacie z tamtych. 2 dni , które zainspirowaly nas do działania na szerszą niż zakładaliśmy skalę.
 5. pytla

  Prawda to czy fałsz ?

  Jasna cholera, drugą noc nie śpię przez tego człowieka z lasu. Dobrze, że przynajmniej wzruszający film o powstańcach obejrzałam. Piramidalną bzdurą jest to, że inteligentny facet nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Mam dwie propozycje. 1. Pierwsza Zapisz się asan do Polanki i założymy Klub. Zostaniesz Prezesem i przerobimy wszystko praktycznie (bez konta bankowego). 2. Hejterem byłeś niezłym za czasów Piotra S. to może zostaniesz członkiem wspierającym przyczyniając się do lepszego teraz.
 6. pytla

  Prawda to czy fałsz ?

  Może tu się potykajcie na miecze, a nawet topory w swojej dociekliwości, gdzie jest pies pogrzebany. Nie sądziłam, że ja też mam taki zakuty łeb, żeby z uporem dochodzić racji choć nie ma sensu przestawiać kredensu żeby coś tu zmienić. cyt. Kolegę Borowego Kontynuując tę farsę - w kwestii technicznej, jak to jest ? Członek Klubu Polankowego, który oczywiście nie ma nic wspólnego z SPP, mimo w błąd wprowadzającej nazwy i używania polankowego godła, wpłaca 50 zł składki do SPP, po czym SPP w dobroci swojej wspiera go w jego pszczelarzeniu przelewając mu 20 zł ... no właśnie, gdzie ? na jego konto, czy na konto (dajmy na to że rzecz się dzieje w Wałbrzychu) na konto członka zwykłego jokaza, nie mającego nic wspólnego z SPP? Wpis nie mający żadnego pokrycia w faktach. Piramidalna bzdura. Otóż Kluby Polankowe istnieją na dzień dzisiejszy na dotychczasowym statucie lokalnego zbioru członków zwyczajnych, którzy miejscowo coś tam sobie robią, korzystając czasem z pomocy fachowej, merytorycznej i programów KPWP poprzez Polankę. Każdy z nich złożył pisemną deklarację i opłacił składkę członkowską poprzez konto bankowe (tylko nie wiem czy indywidualnie czy też jako jedna kwota z wyszczególnieniem pozycji : imię nazwisko itd. Na co istnieje namacalny dowód księgowy i to zapewne podwójny w postaci wyciągu bankowego i wpisu w konto imienne data i kwota wpłaty. Żadne dwadzieścia zł nie zostało przelane na niczyje konto, a już na pewno nie na konto kolegi prezesa tylko prezes kolegom w ramach mechanizmu, który objaśnił Porter udzielił wsparcia Klubowi w kwocie powiedzmy 1000 zł i było to tożsame z obniżeniem składki z 70 zł do 50, bo ich jest zakładam pięćdziesięciu. To teoretycznie wybrzmiało , żeby przybliżyć się do prawdy. Praktycznie to pewnie powiedział wspieramy was kwotą 1000 zł, żebyście mieli na opłacenie wykładowców lub sali i potrąćcie to sobie ze składki, która będzie wynosiła od klubowiczów 50 zł. Tak ja to widzę a jeśli się mylę to poproszę aby mnie poprawili Ci co brali udział w tej akcji,
 7. pytla

  Kawiarenka pytli

  Wpadłam tu z refleksją, że może atmosfera kawiarenki ostudzi gorące głowy. Słowo pszczelarza jak dla mnie wiele znaczy i nie mogę jùż sobie pozwolić na żadną wykładnię w wątku o Klubach, bo zadeklarowałam koniec twórczości w tym temacie. Niemniej jednak obiecuję, że odpowiedzi na zadane tam pytania z pewnością zostaną udzielone tym bardziej, że zostały tam postawione poważne zarzuty także wobec mnie za to, że w "położyłam swoją głowę na pieńku" ręcząc za Zarząd (poniekąd w ciemno). Niemniej jednak podtrzymuję swoją opinię w tej sprawie . Wykażcie odrobinę cierpliwości i pozwólcie się wypowiedzieć właściwym organom .
 8. pytla

  Pytania do Zarządu

  Przychylam się do tej opinii i poczuwam do winy. Przepraszam.
 9. pytla

  Pytania do Zarządu

  Powiedzmy, że celowo wpakowałam się na minę, bo w końcu trzeba przeciąc ten wrzód na ...emocjach . Dyskusja na chwilę obecną jest bezprzedmiotowa, bowiem każda ze stron ma rację w świetle dwu sprzecznych ze sobą przepisów. Postaram się zamieszczenie interpretacji przez kogoś kompetentnego, albo może warto poprosić o artykuł w tej sprawie w prasie pszczelarskiej. Oczywiście wycofuję się z agitacji na rzecz uchwał ograniczających jakąkolwiek inwencję i produkcję ale widzę tu zadanie dla Polanki, którego powinna się podjąć dla dobra sprawy. Najwyższy czas wystąpić oficjalnie o zmianę nazewnictwa (ziołomidy i miód sztuczny )opierając się na rozporządzeniu o jakości handlowej miodu, gdzie mamy zdefiniowane czarnona białym czym w rzeczywistości jest miód. do Borowego - jeśli nie można dołączyć formalnie sprawozdania finansowego do zawiadomienia to trzeba go wysłać odzielnie. Chodziło mi tylko o informację, której wszyscy oczekują.
 10. pytla

  inne platformy w życiu pszczelarza

  Proste jak świński ogonek😶 Mniejsza o kruka. Kota dostałaś...rozejrzyj się za miotłą.
 11. pytla

  Pytania do Zarządu

  Czy możecie do zawiadomienia o Nadzwyczajnym Walnym... dołączyć sprawozdanie finansowe, które było odczytane w Bukowinie ?
 12. pytla

  Pytania do Zarządu

  Nie wiedzieć czemu zajrzałam na forum wewnętrzne, bo choć przepadam za wiedzą tajemną to rozmowy kuluarowe raczej mnie nie intetesuja, ale rzuciłami się w oczy pewna propozycja i zapytam; - czy na tym Nadzwyczajnym Walnym można zaproponować do przegłosowania uchwałę o zakazie reklamy i kryptoreklamy ziolomiodów na Forum? ( tam było to jakoś zręczniej sformułowane ). Ten temat jest na tyle kontrowersyjny i modny , jak....nie powiem co, że powinien być pozostawiony osobistej decyzji nim zainteresowanego bądź też nie, a nie podlegać presji w jakąkolwiek stronę. Oczywiście bez żadnej interwencji w przeszłość.
 13. pytla

  Kawiarenka pytli

  Miło się Was czyta no i zaroiło się od gości w kawiarence. Przykro mi tylko, że jednego stałego bywalca brakuje. Panie Leszku "wypierniczyłam" Pana tylko z tematem" segregacji " w kwestii formalnej. Myślałam , że Pan jest z nami "na dobre", a nie tylko " na złe ".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...