Skocz do zawartości
pytla

Kawiarenka pytli

1390 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daro

 

To już było bardzo wiele razy wałkowane. Nie ma czegoś takiego jak dostęp administracyjny do kont na free4web.

To trzeba zapisywać skanując post po poście. Można napisać program sczytujący te posty.

Po co wyważać otwarte drzwi . Programy są .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro  masz któryś przetestowany ?

Kiedyś próbowałem takie rzeczy robić ale wiem że kiepsko szło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Właśnie ściągam forum  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Ja w głowie do buchalterii mam coś innego. Program się nazywa HTTrack website copier no na  Windowsa zawsze wywalał mi trojana . Mam na linuxie . Za mało wolnego mam miejsca już 40 GB zajęte i 13 godzin pracy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pszczelarze ruszyli do pasiek, pszczoły po pyłek, naukowcy z nowymi teoriami... Oj, łza się w oku kręci... taki nostalgiczny nastrój wiosną... Zapewne zakłócą go, nieco, opryskiwacze które, wkrótce ruszą na pola i do sadów... byle do WIOSNY.

  WIOSNA wszystkim przynosi nadzieję. "Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę" - hasło propagowane wszystkim przez Młynarskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie pełne szczęście wśród pszczelarzy, jedyny temat który od paru dni dominuje to "praska".  Niewielu zainteresowanych... Ktoś pyta "co mi da przynależność"?  Odpowiedź prosta; satysfakcję... i  ... tu niech każdy dopisze co jemu dała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Ateno sztobry masz ? Czy nie chcesz sprzedać ? Pamiętaj ,wróg a wróg ale na własnej krwi wyhodowany !

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapanowała cisza w kawiarence i na forum. W wolnej chwili pomyślałem sobie. Dlaczego pszczelarze walą na rzepak, skoro jest on zaprawiony neonikotynoidami?

Ja nie wywiozłem swojej pasieki na znak protestu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Sobie i swym pszczołom.

 

Kolega z innej perspektywy, jak zwykle. Jak kolega zechce do kraju przodków powrócić i się zmierzyć z inną rzeczywistością to będzie super.

Chyba że kolega przebywa w Iranie. ;)  To może być podobnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 O co chodzi? 

O tę wierzbę kwitnącą permanentnie . :D

 

Ja nie wywiozłem swojej pasieki na znak protestu!

To ja powinienem chyba do Kolegi bo rzepak wszędzie. Zapraszasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

Polityk przyznał, że miażdżące zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości wśród rolników i na terenach wiejskich, nie jest dla niego zaskoczeniem - PiS zdobyło na wsi około 70 proc. głosów.

Kto to powiedział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizując najlepsze wyniki indywidualne eurowyborów wydaje się, że w wielu przypadkach pszczelarze wiejscy głosowali według wskazówek żon. Jednocześnie pszczelarze ci będąc nauczycielami ostatnio nie strajkowali w przekonaniu o bezsensie akcji Broniarza.

Nie ma wyników sondażu wśród pszczelarzy, bo ich prezes nie ma czasu na pierdoły. W związku z przejściem fali kumulacyjnej powodzi przez Warszawę lata po ministerstwie i załatwia kasę pocieszenia za suszę :D .

https://pzp.biz.pl/2019/05/28/spotkanie-w-mrirw/

 

a5cff97d4aec5d8d82eaabc5e25132c7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Nie wiem...  Chyba premier, on zawsze mówi prawdę.  A wśród pszczelarzy ile? Jest jakaś statystyka?

 

No widzisz to się nazywa wybiórcze postrzeganie . Widzi się to co chce się widzieć . Twój Szef Kosiniak -Kamysz .

To że tak będzie to było dla mnie wiadome . Mieszkam w małym miasteczku  i rozmawiam z ludźmi . Śmieszne jest to że w PSL też było to wiadome . Ja Ci napisałem  - PSL odchodzi w niebyt podobnie jak SLD . Wypięło się na wieś , wieś wypięła się na PSL.

Kpiny z 500 + .  Ja wiem jak ludziom pomogło odbić się od dna i wyjść na prostą . Odliczenia od dochodu ... Trzeba mieć dochód .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darao -- sld wraca ,pomyśl jaka kpina tyle walki z komunizmem a teraz 5-sekretarzy Nas będzie reprezentowało w  ERO - ustawce .

 

Kurna ,ale taki "kaprys-kpina  losu "  ,komuniści zwietrzyli -wykorzystali  dobrodziejstwa demokracji do reinkarnacji  . :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Oni znikąd nie wracają . Zobacz filmik ze spotkania sędziów z PO . Pan Czarzasty przez nikogo nie zauważony raźnie z nimi drepcze. Bronek - nie nas , robinhooda , czy jak mu tam . Pogrobowców . Unia lewacka,  dobrze się tam poczują kołchoz swojski.

To też dzięki Ci PSL. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 tyle walki z komunizmem a teraz 5-sekretarzy Nas będzie reprezentowało w  ERO - ustawce .

 

Kurna ,ale taki "kaprys-kpina  losu "  ,komuniści zwietrzyli -wykorzystali  dobrodziejstwa demokracji do reinkarnacji  . :angry:

 

Postkomuniści (SLD i PSL) zdobyli zdaje się 8 miejsc w PE  ( i osiem immunitetów) dzięki swojemu żelaznemu elektoratowi

(członkowie partii, tacy jak Atena) i  zagubionym wielkomiejskim masom współczesnych proletariuszy ukształtowanych przez propagandę

antypolskich i antynarodowych koncernów medialnych.

 

Ta ósemka to wstyd dla Polaków, że będą mieli reprezentantów jeszcze sowieckiego chowu, masz całkowitą rację Baru.

Na pocieszenie przypomnę, że biblijni Żydzi potrzebowali 40 lat, żeby dojść z domu niewoli do ziemi obiecanej, my dobiegamy 30 i oznaki wyzwolenia się z mentalności niewolniczej i z wpływów kasty jurgieltniczej (płatnych zdrajców) są coraz bardziej widoczne.

Wierzę, że będzie coraz lepiej, na jesieni kolejne sprzątanie po latach PRL- bis, a po wyborach program cela + powinien ruszyć na dobre.

Na tych paru immunizowanych trzeba będzie trochę poczekać. Cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  I znowu chcesz mnie obrazić pisząc o mnie postkomunista (?)... Jestem prawie równolatkiem Jarosława K. A więc? Z jednego pieca chleb żeśmy jadali z tym że ja w  zapyziałej wsi a ON w willi w Warszawie.../WILLA w Warszawie tuż po wojnie!!!/  Chleb miał tę samą Polską Normę w całym kraju. 

  Skoro jesteś takim apologetą "wodza" to napisz dużymi literami tytuł pracy doktorskiej p. J.K. Przybliż zainteresowanym numer legitymacji ORMO który był publikowany na FB. Dziś sztandar prawa, dosłownie PRAWA / czyli Komisji Sejmowej/ dzierży p. Piotrowicz prokuror również czasu stanu wojennego, usprawiedliwiający księdza pedofila. 

  Odnieś się do tego bez wyzwisk, emocji, wzburzenia, ekscytacji... Jako człowieka inteligentnego chyba stać Cię na takie credo TU gdzie już zaczyna Ci brakować epitetów pod adresem tych z kim Ci nie po drodze. 

 Ja idę swoją drogą i nie znajdziesz na niej czynów niegodnych, nie mam obaw!  Zresztą po wyborach grzebałeś w moim życiorysie... szukaj dalej. Mnie Twój NIE INTERESUJE!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Metryczka nie ma tu nic do rzeczy. 

Wątpię czy jadaliście chleb z tego samego pieca razem z J. Kaczyńskim (Ty na wsi on w Warszawie?).

Zachowywać się przyzwoicie można w każdym systemie.

 

Dla mnie niegodnym czynem jest przynależność i aktywność w organizacji zwanej PSL.

Ja Cię nie obrażam pisząc prawdę o PSL, Ty sam sobie wystawiasz świadectwo będąc w tym "toaarzystwie".

 

A Twój życiorys poznałem z racji Twoich kolejnych nieudanych startów w wyborach

(ostatni wynik 10 słownie dziesięć zebranych głosów) z ramienia post PRL-owskiej partii PSL/ZSL obecnie PSL/LGBT.

Jak kto się pcha na afisz niech nie ma pretensji, że go sprawdzają. Ciebie sprawdzili wyborcy z dolnośląskiego

i dobitnie pokazali gdzie Twoje miejsce i jak bardzo ufają Twojemu rozsądkowi i postawie obywatelskiej. 

 

W przeciwieństwie do Ciebie Ateno nie jestem i nigdy nie byłem członkiem jakiejkolwiek partii politycznej,

dlaczego więc chcesz żebym tłumaczył się za wymienionych przez Ciebie polityków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metryczka nie ma tu nic do rzeczy. 

Wątpię czy jadaliście chleb z tego samego pieca razem z J. Kaczyńskim (Ty na wsi on w Warszawie?).

Zachowywać się przyzwoicie można w każdym systemie.

 

Dla mnie niegodnym czynem jest przynależność i aktywność w organizacji zwanej PSL.

Ja Cię nie obrażam pisząc prawdę o PSL, Ty sam sobie wystawiasz świadectwo będąc w tym "toaarzystwie".

 

A Twój życiorys poznałem z racji Twoich kolejnych nieudanych startów w wyborach

(ostatni wynik 10 słownie dziesięć zebranych głosów) z ramienia post PRL-owskiej partii PSL/ZSL obecnie PSL/LGBT.

Jak kto się pcha na afisz niech nie ma pretensji, że go sprawdzają. Ciebie sprawdzili wyborcy z dolnośląskiego

i dobitnie pokazali gdzie Twoje miejsce i jak bardzo ufają Twojemu rozsądkowi i postawie obywatelskiej. 

  Nie kręć, nie matacz, ODPOWIEDZ NA PYTANIA!!!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...