Skocz do zawartości

Piotr_S

Moderator
 • Liczba zawartości

  1207
 • Rejestracja

O Piotr_S

Kontakt

 • Dane do pasieki
  Piotr Skorupa
  Ruda Wielka
  Tel. 692 49 52 01

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  koło Radomia
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

387 wyświetleń profilu
 1. Teraz już ma. Praca zdalna ma swoje wady (czasami nie ma jak ogarnąć zadań do wykonania przez słaby internet) ale miewa też zalety - w oczekiwaniu na jedną rzecz, można się zająć inną więc... firma hostująca nas zainstalowała SSL zarówno na forum jak i na stronie głównej.
 2. Piotr_S

  KORONOWIRUS

  Załatw jego zgodę. P. S. To już czwarty raz.
 3. Kiedy zrozumiesz, że to jest do zrobienia od ręki, ale on nie chce? Piszę to już trzeci raz.
 4. Gdyby miało zadziałać, już by zadziałało
 5. To oczywiście prawda - w pewnym sensie. Z żadnej pomocy nie korzysta, bo nigdzie nie należy. Oddaję mu leki przeciw warrozie dla jego kilku rodzin w trosce o własne pszczoły i gdyby zdarzyła się potrzeba w tych dniach, pomogę też w trosce o swoje pszczoły. Wiem, że korzysta z pomocy i nie unika uczenia się, dużo czyta, przy tej przygodzie ze zgnilcem zachował się odpowiedzialnie, dlatego piszę, że w pewnym sensie to prawda. Rozejrzyjcie się dokładnie, jeśli nie macie kogoś takiego w pobliżu, może to znaczyć, że za słabo szukacie.
 6. Piotr_S

  KORONOWIRUS

  Choćbyście nie wiem co pisali, to co powyżej jest absolutną prawdą. Piszę to jako jedyna osoba na tym forum, która fizycznie jest w stanie zmieniać uprawnienia administracyjne. NIKT INNY NIE MA TAKICH MOŻLIWOŚCI a ja nigdy się nie zniżę do jakichkolwiek podchodów wobec użytkowników. Nie na tym polega moderacja, choć niektóre powyższe wpisy jak najbardziej obniżają PR forum. Każdy (KAŻDY!) z uczestników ma wpływ na to, jak to forum jest postrzegane. Czy jesteście członkami Polanki czy nie, macie wpływ na to jak nas widzą.
 7. Piotr_S

  KORONOWIRUS

  Nie lubię takiego gnębienia tematu. Powtórzę: nikt nikomu nie wyłączał żadnych uprawnień. Zwisa mi, że mi nie wierzysz. Tak było. Zawsze. Gdyby powstała kwestia ograniczenia możliwośći moderacyjnych Karpackiego, pierwszy by o tym wiedział.
 8. Ten obowiązak nie dotyczy wszystkich a jedynie tych, którzy mają zamiar wprowadzać na rynek produkty pszczele, nawet w postaci prezentów. Mój sąsiad konsekwentnie odmawia sprzedaży komukolwiek miodu, kierując wszystkich do mnie, a wcześniej do swego brata. Kiedy kilka lat temu miał zgnilca, po konsultacji ze mną zgłosił to PLW. Została przeprowadzona pełna procedura - nadal ma pasieczkę nie zgłoszoną i nikt mu tego nie nakazuje.
 9. Piotr_S

  KORONOWIRUS

  Ile razy trzeba to pisać, żeby dotarło? Karpacki, zgodnie z założeniami, miał uprawnienia do moderowania na forum dla członków Polanki. Ponieważ tam nie ma nic do moderowania, a nie ma ochoty/potrzeby/zamierzenia, moderować całego forum, poprosił o zdjęcie uprawnień moderatora - co zostało uczynione. Żadna funkcja moderowania nie była wyłączana. NIkomu.
 10. Piotr_S

  Decyzja o rezygnacji.

  Hmm, mogło tak być. Stary skrypt miał parę błędów, choćby błędne zliczanie liczby jednoczesnych uczestników. Może w kwestii uprawnień też tak było...
 11. Piotr_S

  Decyzja o rezygnacji.

  Użytkowników obowiązuje regulamin forum. Czytajcie i proponujcie zmiany na forum dla członków. Tylko w kwestii wyjaśnienia. Zgodnie z ustaleniami, kolega Karpacki miał pełne moderatorskie uprawnienia właśnie na forum członków Polanki - nie w całej przestrzeni. NIe chcę oceniać czy było to dobre, czy nie. Taka była umowa i nikt jej nie wycofywał, nie zmianiał, nie poszerzał ani nie zawężał uprawnień ani wcześniej, ani w momencie zmiany wersji forum. Po pierwszym mailu dzwoniłem kilka razy i telefon nigdy nie został odebrany. Rozumiem wszystkie sytuacje, że człowiek nie musi być do telefonu przywiązany i o nic nie mam pretensji. Wczoraj mailowo uprzedziłem, że będę dzwonił też dziś i dzisiaj pogadaliśmy - oczywiście wyszedłem z propozycją przyznania koledze Karpackiemu pełnych uprawnień na całe forum. Jest zdecydowany, że raczej woli pozostać zwykłym użytkownikiem - zrezygnować z funkcji moderatora w ogóle. Szanuję to, wykonałem. Też proponuję, by tę dyskusję prowadzić nie na orwartym forum.
 12. Podejmiemy temat. Nie po to, by dodawać teraz władzom pracy, ale po to, by na miarę możliwości zabezpieczyć się jako środowisko przed trudnymi do przewidzenia konsekwencjami. Zanim powstaną pisma do ministerstwa i GIW, napisałem do pszczelarzy list, który chcę, by Marcin dołączył do najbliższego newslettera. Chodzi w nim o to, by każdy w trybie wolontariatu na rzecz osób uziemionych z różnych powodów wykazał wrażliwość na potrzeby kolegów i pasiek w swoim sąsiedztwie. Jesteście uczestnikami także innych forów i grup dyskusyjnych. Zwracajcie na nich uwagę na problem. W punktu widzenia władzy są sprawy ważne i pilne. Nasza jest ważna ale zdrowie ludzi pewnie pilniejsze. Nie chcę już być uszczypliwy i przywoływać innych, pilniejszych dla władzy spraw nawet niż zdrowie ludzi - zdaję sobie przecież sprawę z tego, że sprawy naprawdę ważne i pilne zajmują teraz wielu z nich. Sami się musimy organizować. Ponadorganizacyjnie i włączając także pszczelarzy nigdzie nie należących i nigdzie nie zgłoszonych.
 13. Niemniej problem samopomocy pszczelarskiej jest bardzo ważny. Kwarantanna jednak wyjście z domu wyklucza, podobnie jak pobyt w szpitalu.
 14. Piotr_S

  KORONOWIRUS

  Nie ma w naszym kraju żadnej niereżimowej telewizji - https://pl.wikipedia.org/wiki/Reżim Kiedyś była... Teraz to kwestia punktu widzenia, czyli warunku, że konkretny odbiorca akceptuje dany reżim.
 15. Dostałem i wypełniłem. Jeśli ktoś nie dostał adresu ankiety na maila, to bardzo proszę i zachęcam: https://www.bee-survey.com/index.php/268184?lang=pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...