Skocz do zawartości

pasiecznik

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

443 wyświetleń profilu
 1. Panie Robinie czy myśli Pan nad organizacją jakiegoś strajku pszczelarzy w Poznaniu ? Może jakiś pochód ulicą św Marcina z Panem Mrówką na czele ?
 2. Ja to czegoś nie rozumiem. Czytając wiadomości i relacje ze strajków to pierwszym hasłem jest ANTY ZIELONY ŁAD a drugim ANTY IMPORT. I o ile ANTY import jest jasny to serio jako pszczelarze chcemy wspierać rolasów w ANTY zielony ład, który mógłby dać szansę na jakąś normalność pożytkową i chemiczną ? Panowie youtuberzy i facebookowicze nawołują do protestów, nagrywają filmiki. No, ale jak już dojdą do stołu i rozmów i nawet wzbudzą chęć wysłuchania to co powiedzą? Jaki program przedstawią ? Jakimi danymi się podeprą ? Robin to równy gość i to co napisał jest w samo sedno. Polscy pszczelarzy wkurw..eni, gorycz się przelała ale ilu z tej okazji wypisze się ze swoich kół, stowarzyszeń, związków czy do kogo tam należą i kto powinien o nich walczyć? A nie walczy, bo liczy się kasa za prowadzenie refundacji, fikcyjne odkłady a nie praca społeczna.
 3. Szanowny Panie Prezesie SPP Polanka, również składam wniosek o odwołanie moderatora z przyczyn jak najbardziej obiektywnych.
 4. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Panie Dawid, idź se Pan moralizuj i nauczaj na reszcie tego forum - masz duży obszar, pobanuj trochę ludzi i Ci ulży. Panie Baru, za taką wypowiedź czas samemu siebie skrytykować za niestosowność
 5. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Najwyraźniej nie było przedstawicieli Polanki.
 6. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Panie Baru, ostatnio gdzie nie spojrzę w internecie to jest Baru. Ambrozja - Baru, Polanka- Baru, Facebook- Baru. To gdzie mam pisać, żeby Pana nie urażać swoją niestosownością?
 7. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  I tak zakończył się zjazd Zawodowych Pszczelarzy z tego co wiem - z ogólną akceptacją stanu rzeczy w postaci sprowadzania miodu z ukrainy. Zresztą sam zarząd praktykuje.
 8. pasiecznik

  Paski Biowar

  U mnie te paski nie zadziałaly w tym roku. Tak jakbym wstawił do uli tekture.
 9. pasiecznik

  Nowy moderator

  prose usunac post
 10. pasiecznik

  Nowy moderator

  Efekt jest taki, że pojawienie się moderatora a już nawet administratora zabiło to forum kompletnie. Brawo Zarząd!
 11. jak każda organizacja pszczelarska w naszym kraju
 12. A ilu ludzi przejdzie przez bodajże 40 minutowy film gdzie dwójka Panów rozmawia i cytuje naukowe artykuły na tle drewutni ? Z całym szacunkiem, bo szanuję każdego kto robi cokolwiek zamiast siedzieć w fotelu, ale forma jest trudna do przejścia. I niestety ja nie widzę wartości przynajmniej w tym 1. odcinku.
 13. Nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytanie. Nie wiem dlaczego. Poszukałem sam na stronie ministerstwa. SPP Polanka otrzymało 239 880,96 zł na realizacje projektu.
 14. Ile Polanka dostała finansów na realizację projektu od tego ministerstwa ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...