Skocz do zawartości

pasiecznik

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

486 wyświetleń profilu
 1. pasiecznik

  Koniec sezonu 2024.

  Toż dopiero w poznańskim zakwitła drobnolistna. Jeszcze jakieś 2 tygodnie pożytku
 2. Kasa misiu, kasa... coś takiego jak brać pszczelarska nie istnieje... Procent od prowadzenia projektów, refundacji dla zarządów związków w tym Polanki to jest to! I po co się wychylać, jak można zgarnąć kasę i zjeść paluszki na posiedzeniu sejmowym
 3. Raczej brak danych ile rodzin pszczelich w Polsce jest. I to od lat. :]
 4. Panie Robinie czy myśli Pan nad organizacją jakiegoś strajku pszczelarzy w Poznaniu ? Może jakiś pochód ulicą św Marcina z Panem Mrówką na czele ?
 5. Ja to czegoś nie rozumiem. Czytając wiadomości i relacje ze strajków to pierwszym hasłem jest ANTY ZIELONY ŁAD a drugim ANTY IMPORT. I o ile ANTY import jest jasny to serio jako pszczelarze chcemy wspierać rolasów w ANTY zielony ład, który mógłby dać szansę na jakąś normalność pożytkową i chemiczną ? Panowie youtuberzy i facebookowicze nawołują do protestów, nagrywają filmiki. No, ale jak już dojdą do stołu i rozmów i nawet wzbudzą chęć wysłuchania to co powiedzą? Jaki program przedstawią ? Jakimi danymi się podeprą ? Robin to równy gość i to co napisał jest w samo sedno. Polscy pszczelarzy wkurw..eni, gorycz się przelała ale ilu z tej okazji wypisze się ze swoich kół, stowarzyszeń, związków czy do kogo tam należą i kto powinien o nich walczyć? A nie walczy, bo liczy się kasa za prowadzenie refundacji, fikcyjne odkłady a nie praca społeczna.
 6. Szanowny Panie Prezesie SPP Polanka, również składam wniosek o odwołanie moderatora z przyczyn jak najbardziej obiektywnych.
 7. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Panie Dawid, idź se Pan moralizuj i nauczaj na reszcie tego forum - masz duży obszar, pobanuj trochę ludzi i Ci ulży. Panie Baru, za taką wypowiedź czas samemu siebie skrytykować za niestosowność
 8. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Najwyraźniej nie było przedstawicieli Polanki.
 9. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Panie Baru, ostatnio gdzie nie spojrzę w internecie to jest Baru. Ambrozja - Baru, Polanka- Baru, Facebook- Baru. To gdzie mam pisać, żeby Pana nie urażać swoją niestosownością?
 10. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  I tak zakończył się zjazd Zawodowych Pszczelarzy z tego co wiem - z ogólną akceptacją stanu rzeczy w postaci sprowadzania miodu z ukrainy. Zresztą sam zarząd praktykuje.
 11. pasiecznik

  Paski Biowar

  U mnie te paski nie zadziałaly w tym roku. Tak jakbym wstawił do uli tekture.
 12. pasiecznik

  Nowy moderator

  prose usunac post
 13. pasiecznik

  Nowy moderator

  Efekt jest taki, że pojawienie się moderatora a już nawet administratora zabiło to forum kompletnie. Brawo Zarząd!
 14. jak każda organizacja pszczelarska w naszym kraju
×
×
 • Dodaj nową pozycję...