Skocz do zawartości

pasiecznik

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pasiecznik

  Inflacja w pszczelarstwie.

  Pszczoły nie mają znaczenia. Jeśli coś ma znaczenie to otwarta granica z ukrainą i całoroczne miodobranie naszych miodowych bonzów z "rodzinnych pasiek z tradycją". Prawdziwe miernoty leją to gówno w słoiki, etykietują jako swoje i sprzedają. Po co pszczoły? Panie Wiktorze, nie zauważył Pan już dawno? Po chu.. pszczoły? To tylko problem i robota... Dlatego wszystkim układ obecny pasuje. t
 2. pasiecznik

  Inflacja w pszczelarstwie.

  no to prawdziwe jajca np. Ziomek PZP naciągał na nadgodziny, wyłudzając ze związku kupe kasy co na pewno łapie się pod paragraf ale - oddał więc luzik.
 3. pasiecznik

  Czas się obudzić.

  Potrzebny jest marsz w obronie pszczelarzy.
 4. Bezcłowy miód od wielu miesięcy wjeżdża bez ograniczeń z Ukrainy. Podobnie jak zboża. Rolnicy płaczą, protestują, mówią o tym i nagrywają filmy. Pszczelarze milczą - a wiele towarowych, POLSKICH gospodarstw pszczelarskich jest bliska splajtowaniu.
 5. Panie Robinie, a czy jeśli byłby Pan potentatem produkcji i handlu w sektorze sprzętu pszczelarskiego nie zdenerwowałby się Pan? Kiedy niedość, że w gospodarce olbrzymi kryzys, w pszczelarstwie jeszcze większy to organizacje pszczelarskie pozwoliły na burdel w temacie refundacji, który prawdopodobnie jeszcze bardziej pogłębia i tak liczne problemy w biznesie sprzętu ? Pozostało wziąć sprawy. swoje ręce i szczerze? BARDZO DOBRZE I to nie ironia. Niech i Pan potentat zarobi sobie na tym krocie ale niech zacznie działać i przy okazji zrobi coś dla pszczelarstwa, bo z leśnymi dziadkami prezentowanymi na zdjęciach nic nie wyszło od lat i już nie wyjdzie. Boże... jak to jest możliwe, że ludzie nie kumają czaczy, nie myślą i utrzymują PZP...tkwiąc w tych strukturach.
 6. pasiecznik

  Woskomat WAXO

  Czyli ile kosztuje teraz badanie próbki wosku woskomatem? I ile sam woskomat?
 7. Roztoczański Związek Pszczelarzy promuje polskie pszczelarstwo w oczach konsumentów. Chwała! W końcu jakaś organizacją wzięła PR polskich pszczelarzy w swoje ręce.
 8. pasiecznik

  Garaż na działce

  Kalkulator, budowlane sklepy internetowe i do dzieła Wyjdzie orientacyjna suma
 9. pasiecznik

  Kącik majsterkowicza.

  Panie Karpacki, mam pytanie - czy obecnie dostępna w handlu płyta pilśniowa nadal naddaje się na ule? Słyszałem, że Unia Europejska i wymagania ekologiczne wymusiły zmiane w klejach stosowanych w produkcji tychże płyt i że obecne się nie naddają.
 10. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Prace i koszty generują członkowie korzystający z refundacji. ale też Osoby obsługujące projekty mają za to płacone. Czy jest to intratna praca czy mało opłacalna to już kwestia subiektywna ale ZARABIAJĄ na tym. Słuchajcie, była Pytla, która po nocach nie spała - pracowała zawodowo, wychowywała dzieci, prowadziła pasiekę i jeszcze wierszem na forum pisała i zajmowała się prawie WSZYSTKIM w Stowarzyszeniu. Ale nie możemy oczekiwać by do końca życia jechała na takich obrotach i dlatego odeszła w cień kilka lat temu a energia Stowarzyszenia opadła. I taka jest prawda - powiedzmy sobie to wprost i szczerze. I ze świecą szukać drugiego tak zaangażowanego i charyzmatycznego lidera. Nie znajdziemy - taka prawda. Ale jest też drugi aspekt. Kiedy Polanka powstawała był jeden cel przewodni - STWORZYĆ ALTERNATYWĘ DLA DZIADOWSKIEGO PZP i przerwać monopol na reprezentowanie pszczelarzy na arenie krajowej. No i cel został osiągnięty. A co jest dzisiaj celem Polanki - konkretnym i mierzalnym ? I tutaj trzeba się zastanowić i ten cel wyznaczyć. Bo póki co to jest malkontenctwo jak to nic się nie dzieje, nie ma klubów usankcjonowanych, rosół na zjazdach jest za tłusty a piwo za mało gazowane zaś składki drożeją. A czego chcemy? Konkretnie, bez pierdzielenia o "dobru polskiego pszczelarstwa". A na koniec pozdrawiam miłe Panie ze zdjęcia.
 11. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Chyba brakiem kultury od Pana, Panie Jokaz. Pisanie o tym co winien Marcin w swoim PRYWATNYM życiu jest wysoce niekulturalne i nie ma nic wspólnego z poglądami politycznymi.
 12. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Widzę ratunek w koledze Jokaz i Maniek_mb. Pozdrawiam
 13. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Zatrważające.. Jeśli faktycznie ktoś usunął jakieś Pani posty to wnioskuje o wydalenie ze Stowarzyszenia tej osoby.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...