Skocz do zawartości

pasiecznik

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pasiecznik

  Apimondia w Ufie

  Stefan Mandl Szef Austriackiego Związku Pszczelarzy apeluje do Apimondii o rezygnację z organizacji tego wydarzenia w UFIE! Przyłączmy się do apelu.
 2. W mojej ocenie padły z głodu. Zabrakło im lub nie odeszły od czerwiu.
 3. pasiecznik

  Kolega Przemura

  Czy ktoś wie co się dzieje u Kolegi Przemury? Niegdyś aktywny forumowicz - jeszcze na Zagajniku. Propagator pszczoły buckfast w Polsce. Podróżnik pszczelarski (w poszukiwaniach dobrej pszczoły). Autor licznych publikacji w Pszczelarstwie. Jednak od dawna słuch zaginął. Przynajmniej ten online..
 4. pasiecznik

  Kawiarenka pytli

  Witam i o zdrowie pytam - gospodynię wątku. Kawiarenka została zepchnięta gdzieś w odmęty forum. Tak być nie może! Kawiarenka zawsze w centrum, na rynku naszego forum!
 5. Przeczytałem kilkukrotnie moje pytanie i nie wiem na jakiej podstawie Kolega "widzi", że nie rozumiem posiadania innych planów w roku 2022. Może Kolegę też zabolało moje pytanie - jeśli tak, to przepraszam najmocniej. 🙄 Niestety nie potrafię odczytać powyższego zdania. Czy to stwierdzenie? Czy pytanie? Zatem niech Kolega nie żywi urazy, że zostawię bez komentarza. Przepraszam wszystkich Polankowiczów za odbiegnięcie od tematu spotkania wiosennego. Tym postem kończę offtop. Bardzo się cieszę, że się znów spotkamy! Dziękuję, że są osoby, które to organizują i to - non profit. Mam nadzieję, że zgryźliwość niektórych "przyjaciół" Polanki Wam nie podetnie skrzydeł! Darz miód! Dobrego wieczoru!
 6. Panie Karpacki, wyrazy uznania za taką kolekcję! Chętnie bym zobaczył spis tytułów w kolekcji
 7. I to jest to. A kolega odmową organizacji spotkania nie wykazuje się arogancją w stosunku do innych członków SPP? Wystarczy poczytać ostatnie posty tego użytkownika (maniek_mb) by móc z przekonaniem stwierdzić, że czego by nie zrobił obecny (nowy) Zarząd to będzie źle - choćby kolor drinków na spotkaniu.
 8. W sumie to fajna dyskusja. Ilu członków z każdego z województw mamy w Polance?
 9. Dziękuję za odpowiedź. Choć jednej rzeczy w niej nie rozumiem. Spotkanie w centrum w okolicy Lublina lub Puław? Lublin lub Puławy w centrum czego są położone ? 🤕
 10. Pani Pszczółko Agato, w jaki sposób Lublin i ten konkretny Hotel został wybrany? Myślę, że odpowiedź na to pytanie rozwieje wątpliwości kolegów.
 11. Szanowny Zarządzie SPP Polanka, proponuje by jesienne spotkanie zorganizowali pszczelarze z pomorza. Panie Mańku, czy zaangażuje się Pan w organizację takiego przedsięwzięcia? Panie Tarczewski, może Pan również pomoże?
 12. pasiecznik

  Czy potrzebna Polanka bis

  Chłopoki, jesteście już strasznie namolni i mam obawy, że niebawem wyskoczycie mi z lodówki z opowiadaniami jak to Polanka nie chce sformalizować klubów. Piszą wam różni ludzie po sto razy, że statut nasz jest trudny do zmiany, że niemożliwe formalnie zdaje się być utworzenie oficjalnych struktur klubów. Ale Wy swoje... Jednocześnie z tego co wiem - NIKT z klubowiczów czy liderów klubów nie podał kompleksowego rozwiązania prawnego jak od A do Z sformalizować kluby i nie podał algorytmu funkcjonowania takiej struktury. Tylko wymaganie, marudzenie i biadolenie. I rzucanie jakichś półsłówek lub haseł. Zarząd ostatni dał oficjalne stanowisko SPP Polanka w tym temacie. Wypada Wam się z tym pogodzić i jeśli tego stanowiska nie akceptujecie podziękować Polance za współprace i założyć swoje stowarzyszenie/stowarzyszenia. Zatem pomysł z tematu tego postu przedni. Życzę powodzenia byście jak najszybciej od Polanki sie uwolnili i przestali nam mędzić. Tylko jedna prośba - wymyślcie swoją nazwę.. i nie mieszajcie do tego Polanki. Polanka w swoich założeniach nigdy nie miała struktur terenowych i tym miała się różnić od PZP. Może jednak PZP jest lepszym wariantem dla Was?
 13. No i wkońcu jakaś jakość przekazywanych informacji... Bez przekopywania stosów postów na forum. Oby Wam się dalej chciało!
 14. Czy fakturę VAT od księgowej można zaliczyć do refundacji kosztów prowadzenia projektów? Skoro księgowa usługa jest de facto kosztem tego projektu?
 15. A co gdy ktoś ma więcej niż 10 uli ale nie korzysta ze wsparcia? Mu też może nie zależeć by zaniżyć liczbę uli ? Więc może kryterium to jednak nie ilość uli a korzystanie/lub nie korzystanie z programów KOWR refundacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...