Skocz do zawartości

Nacek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Ziemia Sieradzka
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Kontakt

 • Dane do pasieki
  Łubna Jakusy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tym bardziej że weterynaria wydaje zaświadczenie na podstawie oświadczenia pszczelarza.
 2. Czy ktoś z okolic Sieradza, Wielunia wybiera się na protest do Warszawy?
 3. Sprzedam rodziny pszczele, ramka wielkopolska, matki z 22r. Powiat sieradzki gmina Błaszki więcej informacji pod numerem telefonu 602-807-095
 4. Istotny jest zarówno koszt urządzenia jak i energii.
 5. Nacek

  Polityka a polityka

  Dla mnie sprawa jest oczywista, na granicy białoruskiej są ludzie przysłani przez Putina a na granicy ukraińskiej ci którzy uciekają przed nim. Syryjka z dziećmi była po to aby w TVN mieli co pokazywać.
 6. A coś więcej? 🙂
 7. Jakoś tak w życiu dziwnie bywa że rzeczy coś warte wymagają wysiłku, a te które przychodzą łatwo są g... warte. Ja osobiście nie żałuję włożonego wysiłku w podróż, było warto😄
 8. Nacek

  Kawiarenka pytli

  Bronisław ale są tacy co mają do 80 pni i jest to ich jedyne źródło utrzymania a skoro tak to jest ich zawód to chyba są zawodowcami😏 Ja z 80 uważam się za amatora, ponieważ z takiej pasieki nie był bym w stanie utrzymać ani siebie ani rodziny (może po prostu jestem zbyt leniwy lub gamoń🥴)
 9. Nacek

  Kawiarenka pytli

  A tak z ciekawości, ile trzeba mieć pni aby móc powiedzieć o sobie zawodowiec? Jeżeli dobrze policzyłem to średnio na polankowicza przypada 46 rodzin pszczelich. Na przykład na Litwie powyżej 40 pni pszczelarz jest rolnikiem bez konieczności posiadania określonego areału ziemi.
 10. Nacek

  Kawiarenka pytli

  Pszczelarz posiadający dużą pasiekę, jeżeli nie będzie posiadał stosownych umiejętności i nie będzie pogłębiał swojej wiedzy, to szybko przestanie być zawodowcem. Kolejna sprawa to ma zdecydowanie więcej do stracenia, w wielu przypadkach jest to jedyne źródło utrzymania. Nie wierzę w to aby ktoś z dziurami w wiedzy był w stanie utrzymać w dobrej kondycji pszczoły a tylko takie przynoszą dochód.
 11. Nacek

  Sezon 2021

  Ja w tym roku miałem najsłabsze zbiory w swojej karierze pszczelarskiej, większość rzepaków nie była oblatywana przez pszczoły. Do tego doszło przepszczelenie i wynik to po ok 3 kg z ula.
 12. A czy uważasz że jeżeli ktoś ma 100 pni to trzyma je w jednej wsi? Ja mam 80 i w sezonie stały w siedmiu wsiach, zimował je będę w pięciu.
 13. Nacek

  Chaber bławatek

  Myślę że w takiej uprawie może pojawić się dużo chwastów.
 14. Nacek

  Dopłata do ula

  W poniedziałek byłem w weterynarii po zaświadczenie, pani kazała złożyć wniosek i wnieść opłatę w wysokości 17 zł i zgłosić się po odbiór za siedem dni. Zanim dojechałem do domu dostałem telefon z weterynarii że mam nie płacić, że to pomyłka i mnie przepraszają.
 15. Nacek

  Zakup inwertów 2021

  A jaka procedura jest co roku? Świeżak jestem 😏
×
×
 • Dodaj nową pozycję...