Skocz do zawartości

Bocian

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  178
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

564 wyświetleń profilu
 1. Przepraszam nieopatrzenie pominąłem fragment : "a tam dzban" Trzymając się konwencji: Pozdrawiam
 2. Ile razy czytam temat wątku: Czy czeka nas kryzys w branży pszczelarskiej ? czytając wpisy tyle razy przypomina się obrazek: "wchodzi pszczelarz do windy a tam schody"
 3. Dziękuję za radę. Będę szukał w Listenbourgu. Ale dopiero jak mi się skończą zapasy z czasów minionych. A że mało zużywam to jeszcze na parę sezonów starczy. No dobrze koniec z he, he, heszkami. Trzeba zacząć się przyzwyczajać do tych cen. Bo to co Pan proponuje to już mija i się nie wróci. Niestety taka smutna prawda.
 4. Semantyka tylko ona może wytłumaczyć problematykę procentów. Jak potrzeba to służę pomocą. Mówią że jestem dobry w procentach. Mogę pomóc w wyliczeniach tych cen:
 5. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Śpieszę wyjaśnić. Intencje dotyczyły: nareszcie przestanę za męża pracować w pasiece, przestanie wydawać nasze wspólne pieniądze na przejazdy, zakwaterowanie itp. Nareszcie przestaną dzwonić i mieć pretensje o wszystko. I nareszcie będzie święty spokój. Dziś wiem: starałem się zrobić coś dla dobra wspólnego. Nie mnie oceniać czy się udało czy nie. Pewne: odbyło się kosztem wielu wyrzeczeń. I dlatego szacun dla tych którym się chce chcieć.
 6. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Przepraszam trudno się powstrzymać czytając powyższe posty. Pozwolę sobie dołożyć swoje trzy grosze. Parafrazując stare powiedzenie : w życiu mężczyzny są dwie szczęśliwe chwile: pierwsza jak kupuje samochód, druga jak go sprzedaje. Szczęście wybrali cię Prezesem, O szczęście niepojęte jak udało się wymiksować. Znajomy pytał jak ci się udało po trzech kadencjach wymiksować? Ja to ja, moja żona poszła i dała na mszę. Z pozdrowieniami i szacunkiem dla wszystkich którym chce się chcieć.
 7. Za klasykiem: „Nigdy przecie słonia Komar nie urodzi Leci przez wieś piesek, Bo co mu to szkodzi? Leci sobie piesek Pewnie coś się stało, Gdyby leciał drugi To by dwóch leciało”. Co zaś się tyczy ZOMO. To myślałeś o ORMO. Na Placu Jedności Robotniczej (obecnie Plac Politechniki) w 68 My Studenci stawaliśmy. To prawda jesteśmy z innych kręgów kulturowych.
 8. Znajomy pytał czy to prawda, że taka jest przyszłość naszego pszczelarstwa.
 9. A czy Pan wie co z nami robią w Libanie?
 10. Nie, nie żaden Escobar. Śmignąłem nad Libanem bo tam strzelają i odpoczywając nad Morzem Martwym. Kolega z Izraela opowiadał. Bałem się zapytać co powiedział Pegazus. Licho nie śpi. W stadzie było nas dużo i nie wiem kto skąd przyleciał. Teraz lecę nad Nilem na jeziora afrykańskie. Jestem pełen nadziej wiosna tak czy inaczej nadejdzie. Jak miło będzie wracać.
 11. Już myślałem mam z to głowy do wiosny a tu nie. Patrzcie Państwo w Afryce też interesują się teoriami Darwina. Mam kłopot jak to tłumaczyć. Więc tradycyjnie odwołuje się do klasyków:
 12. Bocian

  Cudne

  Kolega poinformował: Musiałem przewiązać każdy ul czarną kokardą, następnie zapukać do nich i oficjalnie powiedzieć, że ich pani nie żyje, a ich nowym przełożonym jest od teraz Karol III
 13. Bocian

  Cudne

  Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. a tak umilam sobie daleką drogę: Napiszę do ciebie z dalekiej podróży, Napiszę do ciebie na pewno I wszystko się zmieni, Choć którejś jesieni, Znów kwiaty za oknem twym zwiędną. Napiszę do ciebie, choć przecież rozumiem, że słowa niewiele już znaczą. Dlatego, gdy w mroku Odnajdzie mnie spokój, Nie będę znów wiedział, jak zacząć. Nie nazwę cię kluczem Obłoków na niebie, I echem błądzącym Wśród ptaków i gwiazd Nie nazwę cię nawet Zgubionym wspomnieniem, Bo wszystko co piękne, Dziś jeszcze jest w nas. Nie pytaj więc o nic, Zbyt dobrze się znamy, Wiesz przecież, co z tobą, Co ze mną. O jednym pamiętaj: Z najdalszej podróży, Napiszę do ciebie na pewno. Nie nazwę cię kluczem Obłoków na niebie, I echem błądzącym Wśród ptaków i gwiazd Nie nazwę cię nawet Zgubionym wspomnieniem, Bo wszystko co piękne, Dziś jeszcze jest w nas. Nie pytaj więc o nic, Zbyt dobrze się znamy, Wiesz przecież, co z tobą, Co ze mną. O jednym pamiętaj: Z najdalszej podróży, Napiszę do ciebie na pewno, Napiszę do ciebie na pewno, Napiszę do ciebie na pewno.
 14. Bocian

  Cudne

  Panowie ja tak dla jaj. Co się z wami stało? Czy ja mam rozumieć Pawłow ciągle żywy? Ale no pisał o ślinie a nie słowotoku. Szkoda życia. Jak byście mieszkali w ulu to byście wiedzieli jakie one krótkie. Jak w starym powiedzeniu życie to jak majtki dziecka krótkie i obesrane. Odlatuję do ciepłych stron. Pa, pa. Do wiosny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...