Skocz do zawartości

Bocian

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

854 wyświetleń profilu
 1. Jest Pan Szanowny Panie zwykłym chodzącym deficytem ludzkich cech. Czasami zastanawiam się po co Bóg takich stworzył.
 2. Przytomny wie i nie musi wierzyć. Zborze i miód z którym teraz jest kłopot przyjechał za rządów PIS. Zasługa wicepremiera ministra Rolnictwa Henryka Kowalczyka nie budzi żadnych wątpliwości. Brak nadzory nad produktami wjeżdżającymi z Ukrainy to efekt też rządów PIS. Wszystkie możliwe stanowiska obsadzone mierny aby tylko z PIS. Pisać się nie chce bo to przypomina opowieść o strusiu: głowę schował w piasek i udaje że go nie ma. Oczywistym jest ROLNICY mają rację. Dlaczego zapomniano przygotować ich na Zielony Ład. Dlaczego zapomniano przygotować otoczenie rolnictwa do pomocy rolnikom. Gdzie był ARMIR, ODR-y i tak dalej. Oczywistym jest PSZCZELARZE mają racje. Ale co się dziwić wiceministrem Rolnictwa odpowiedzialnym za Rynki Rolne był Janusz Kowalski. A to wszystko tłumaczy dlaczego dziś nie tylko pszczelarze ale cały Sektor Rolniczy obudził się z rękę w nocniku. Szkoda pisać więcej. Pozostaje nadzieja że sprzątanie po mafii złodziej i nieudaczników nie potrwa długo. Wiosna tuż będzie lepiej.
 3. Bocian

  Idzie wiosna...

  Witam serdecznie, Pełna zgoda, przylecimy stadnie i pogonimy ostatecznie precz tych co osiem lat niszczyli nas PIĘKNY KRAJ. Do zobaczenia i usłyszenia wkrótce.
 4. Witam , Nachodzą mnie kolejni koledzy i pytają jak to jest. Ja na początek wszystkim polecam lekturę: Jak trzeba to można dyskutować co dalej.
 5. Bocian

  Polska Izba Miodu. Wstępujemy?

  Szanowny Panie jak przylecę to chętnie powiem co ja widzę i myślę. Zebrałem się do wylotu i już szybuję. Obecnie mogę powiedzieć wielu kolegów przychodziło i pytało: czy to prawda, że Pan Jacek już odszedł, czy to prawda, że nabory wniosków KPWP idzie fantastycznie, czy wiem, że jest szansa aby na czele PZP stanęła Pani Prezydentowa. I wiele, wiele innych. Jak pogoda pomoże będę niebawem. Z pozdrowieniami.
 6. Bocian

  Polska Izba Miodu. Wstępujemy?

  Jaszcze nie wyleciałem , a już pytają czy będę aplikował do Polskiej Izby Miodu.
 7. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Za to ty wniosłeś nienawiść, pogardę. Ale już ten czas się kończy. A pozostało ci jedynie wycie i ujadanie małego wściekłego pieska. Takiego co by chciał ugryźć, a tu wszyscy patrzą i się śmieją.
 8. Bocian

  Kawiarenka pytli

  A mogło być Świątecznie. Kopać się z koniem rozumianym jako osioł pełnokrwisty to nie dla mnie. Prowadzenie dyskursu z osobą o nieuleczalnym deficycie intelektu pozostawiam innym.
 9. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Tak też myślałem. A łyknołeś kolego pigułki? Ludziom z wypranym mózgiem stanowczo trzeba powiedzieć Dość. Siewcom nienawiści mówimy Dość.
 10. Pełna zgoda Panie Czarg KOMANDO Firera Kaczyńskiego w akcji.
 11. Bocian

  Inni/nasi piszą/mówią o nas

  Kolega prosił dodaj: https://www.facebook.com/watch?v=1059678375068050
 12. Bocian

  Inni/nasi piszą/mówią o nas

  Miło tyle że to jest kierowane do rozsądnych a nie do skażonych nienawiścią popaprańców. Przepraszam ale trudno się powstrzymać nad tą pisoską narracją.
 13. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Znajomy pyta czy to prawda że w Mojej Ojczyźnie przestało pis-dzić? Drugi pyta czy już czytałem bestseler? A ja spokojnie: zdążę. Dam radę wrócić i zobaczyć rękę sprawiedliwości. Dam radę dolecieć i do Wronek. Pokołuje nad spacerniakiem. A co tylko ma dzieci nosić. Czasami trzeba się pocieszyć. Do zobaczenia po Nowym Roku obieram kurs do Ojczyzny. Ja wiem tam na mnie czekają.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...