Skocz do zawartości

Bocian

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  258
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

723 wyświetleń profilu
 1. Bocian

  Z dzisiejszego Teleexpresu.

  Przepraszam, mój udział w tej dyskusji jest bez sensu. Dalsze pisanie ślepemu o kolorach, to tak jak tłumaczenie głuchemu o wirtuozowi Pavarottiego. Pan Karpacki wie lepiej i już. Bez żalu pozostawiam Pana Karpackiego ze swoimi fobiami.
 2. Bocian

  Z dzisiejszego Teleexpresu.

  Zalecam Panu NERVOSOL. Ziołomiody były, są i będą, czy to się Panu podoba czy nie. Trzeba to jak to mówi dzisiejsza młodzież "wziąć na klatę". Zaś w temacie stażu bardzo, bardzo proszę o wyhamowanie. Dla co prawda innej dyskusji zaproponowałem wyznaczanie takiego oto wskaźnika doświadczenia pszczelarskiego: Suma przezimowanych rodzin pszczelich w kolejnych latach. Mój tak zaproponowany wskaźnik przekroczył 5000. Jak ma Pan zdecydowanie więcej wolno będzie Panu mówić między innymi do mnie o małym stażu pszczelarskim.
 3. Bocian

  Z dzisiejszego Teleexpresu.

  Też tak uważam: jak nisko upadła Telewizja Publiczna że promuje ziołomiody?
 4. U nas to wygląda tak. Raz na dwa lata przyjeżdża bardzo sympatyczny Pan, od równie sympatycznej Pani będącej Powiatowym Lekarzem WET. Sprawdza i to i tamto, sporządza kilku stronicowy protokół z kontroli. Pokazuje palcem gdzie mam się podpisać. Następnie wręcza mi fakturę na 42,30 zł. Obydwaj mocno zadowoleni mówimy do zobaczenia za dwa lata. A już po tym na przysłowiowe rozchodne (rozjezdne) zgodnie twierdzimy: LUDZIE ten miód jedzą i minimalne standardy muszą być zachowane.
 5. Życie należy brać na wesoło. Ustawiczne wojny prowadzą na manowce i po co?. A nie lepiej pożartować ot tak dla przykładu. Czy to dobry znaczy rozwojowy matecznik czy okaże się zbukiem:
 6. Bocian

  Sny pszczelarek i pszczelarzy

  Raczej były to halucynacje. A tak na poważnie Bareja by tego nie wymyślił. A miało być tak pięknie, a tymczasem jak w powiedzeniu "jeden planował ze pierdnie i się ze***ł". I tak zaczął się piękny lipcowo/wakacyjny weekend.
 7. Jakoś tak kilka miesięcy temu ówczesny Minister Rolnictwa chciał mnie odznaczyć. Nie to, że ze wrodzonej skromności odmówiłem. Ale są granice których nie przekroczę.
 8. Bocian

  Biografia prezydentów PZP

  Spokojnie to ja zawsze
 9. Bocian

  Biografia prezydentów PZP

  W niedzielę rano dopadła mnie intuicja i muszę dopytać: kto jest kotłem, a kto garnkiem?
 10. Wypraszam sobie ja niczego nie wynosiłem.
 11. Skaranie Boski. Ja w roli obrońcy Pana Kudły. To już znaczy, że osiągnąwszy dno i nagle usłyszeliśmy pukanie od spodu. Wojny Małopolsko-Dolniosląskie może są ciekawe, ale mało znaczące. Klasyk śpiewał "Panie Waldku Pan się nie boi cała Polska za Panem stoi". Inny klasyk wołał "Wodzu prowadź" Czy ktoś ogarnia o co w tym wszystkim chodzi. Miłej lektury w załączeniu. Notattka ze spotkania ZespoĹ u- 22 czerwca 2023.docx-1.pdf
 12. Bocian

  Biografia prezydentów PZP

  "i tylko koni, koni żal"
 13. Od dawna wiadomo nienawiść ogranicza percepcję.
 14. Bocian

  Dom Pszczelarza w Kamiannej

  Tak czuję, myślę i widzę: Grabarze.
 15. A czy wiadomo do kiedy termin rozliczeń? Tak mi się wydaje, że Narodowa Wieszcz ma Świętą rację:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...