Skocz do zawartości

Borden

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  98
 • Rejestracja

O Borden

 • Urodziny 8 Maja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

61 wyświetleń profilu
 1. Borden

  Z unii i spoza unii

  https://www.agropolska.pl/aktualnosci/europa/10-milionow-uli-moze-zniknac-pszczelarze-chca-etykietowania-miodu,1237.html?fbclid=IwAR0HtI6RzymI8Cq7YMN-Z4diajLeBF4csHMrWwYHoWr23gLf9eDBaWu-tug#.XnsC3RAQGLw.facebook
 2. Borden

  A tymczasem w PZP...

  Odpowiedź nie na temat Jak zawsze! Proszę spróbować działania w polityce.
 3. Borden

  A tymczasem w PZP...

  Zauważam, że kolega Karpacki nie zwraca uwagi na temat danego posta / przykład ww. post kol. Ateny/ tylko na jego sposób redagowania. Odbieram to jako złośliwe działanie nie wiem czemu służące. Panie Karpacki "Hiobowa wieść" to zła wiadomość !!!! Jak można zrozumieć wiadomość o upadku tak wielu rodzin - entuzjazm ? I dlaczego Pan Atena ma się Panu tłumaczyć ? https://pl.wiktionary.org/wiki/hiobowa_wieść Cytuję kolegę Karpackiego : "Ja nazwał bym tą informację bardzo zbliżoną do prawdziwej , i nie widzę żadnego powodu , a by mieszać do tej sytuacji niejakiego Hioba". A ja nazwał bym to ..... strach powiedzieć bo zostanę skrytykowany. PS Oczekuję dwustronicowej wypowiedzi krytykującą mnie i innych którzy mają czelność zwrócić Panu uwagę za bezzasadną krytykę i wypowiedzi Pozdrawiam.
 4. Borden

  Dolnośląskie piekiełko

  Niestety kolejny raz spotkanie zostało odwołane Na nic chęci dolnośląskich "przywódców" . Niestety takie jest podejście rządzących do pszczelarstwa. Zawsze jest powód lub mądrzejsza myśl aby nie wysłuchać tych co na "dole". Szkoda czasu na spotkania z takimi ludźmi. Ale dzięki dla kolegi Ateny optymisty.
 5. Borden

  Wracając do "ziołomiodów"

  Czytałem posty w tym temacie przez chwilę i nie wiem po co ta dyskusja. . Do niczego nie zmierza i nic nie przyniesie. Chyba, że lubicie sobie pogadać to przepraszam. Pozdrawiam
 6. Pszczółko ! Duża część żurawi zimuje w Polsce. W mojej okolicy /Dolny Śląsk/ są ich setki, a kto wie czy nie tysiące Obsiadają razem z łabędziami pola i łęgi.
 7. Robin zawsze mnie rozbawi Tak trzymaj
 8. Krajowy Rejestr Pasiek - tylko dla produkujących na rynek - sugestia GLW. A dla kogo produkujemy miód? Nie na rynek ? Sąsiad czy teściowa to też nabywca. świnie i krowy trzeba rejestrować i wiadomo, że chorują np ASF, A pszczoły nikogo nie obchodzą? Nawet GLW https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/hodowla-zwierzat/rejestracja-jednej-swini-wyjasniamy-watpliwosci/ http://wiescirolnicze.pl/prawo-i-finanse/identyfikacja-i-rejestracja-zwierzat-5-rzeczy-o-ktorych-musisz-wiedziec/ Zaraz znajdą się przeciwnicy mojej sugestii tłumacząc, że ja tylko dla siebie pszczółki trzymam. Tak z miłości. Jakoś "dla siebie" nie można trzymać krów i świń. Trzeba rejestrować.
 9. No to jest nas dwoje . Ilu jeszcze? PS Ale nie w dniu szkolenia bo ono jest ważne. Termin do uzgodnienia.
 10. Ja uważam, że skończy się na gadaniu. Jak Zawsze. Przykładem było niedoszłe wsparcie pszczelarstwa przez WFOŚiGW Wrocław Jedną uchwałą przyznali pomoc na rok 2019 obwieścili to wszem i wobec jak to będzie wspaniale. TV i gazety - no tak wspaniale, że lukier. Organizacje złożyły wnioski i projekty, a następnie zapadła cisza. Teraz w styczniu powiadomiono, że uchwałą z października 2019 odwołali uchwałę dotyczącą wsparcia pszczelarstwa. Panie i Panowie ! Nikt w takim stanie rzeczy nie bierze pszczelarzy pod uwagę. Zapytam prosto . Ilu pszczelarzy pojedzie pikietować ww. instytucje za to, że zrobiła go w "konia" - żaden. Bo co to zmieni
 11. Borden

  Woskomat WAXO

  A może tą dyskusję zmierzającą nie wiem do czego, Panowie przenieście na prywatną pocztę? Otwierając temat mam nadzieję, że coś się dowiem na temat woskomatu, a tu ciągle to samo. Może spotkajcie się, porozmawiajcie? Jeżeli ktoś twierdzi, że to dyskusja to ja na to . Utwierdzam się, że nic w pszczelarstwie się nie zmieni skoro każdy jest za, a nawet przeciw.
 12. Borden

  A tymczasem w PZP...

  KOWR dzieli pieniądze nie na potrzeby pszczelarzy lecz na ilość osób w danej organizacji. Nie są zainteresowani czy w danej organizacji jest potrzeba zrefundowania 5 miodarek czy 10. Ważne na jaką kwotę organizacja napisze wniosek o wsparcie, później się rozliczy. Kto komu broni należeć do 5 organizacji pszczelarskich ? Odpowiadam : KOWR
 13. Borden

  A tymczasem w PZP...

  My wiemy minister nie wie, bo nie chce i po co ma chcieć. Jak rozmawiać z tymi z którzy sami się nie dogadują w sprawach oczywistych ? Ma PZP i mu wystarczy bo "POLSKI ZP"
 14. Borden

  List otwarty

  W sumie jest super !
 15. Borden

  Adoptuj pszczołę !

  Ja twierdzę że w tym czasie lipy srebrzyste jeszcze nie kwitły. Pozdrawiamđ
×
×
 • Dodaj nową pozycję...