Skocz do zawartości

Marcin_K

Moderator
 • Liczba zawartości

  141
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Marcin_K

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

1 478 wyświetleń profilu
 1. Nie bo to tylko projekt z 28 listopada.
 2. Ze względu na ograniczanie kosztów Obslugi ubezpieczenia, certyfikaty będą wystawiane tylko i wyłącznie na prośbę pszczelarza, wysłane na adres mailowy.
 3. Wynika z niego jasno ze musimy jako polanka wystawić fakturę proste jak drut. Nie widzę wątpliwości. W przyszłych wyborach poproszę żebyś mnie zastapił, na pewno będziesz lepiej wykonywał moje obowiązki. Nie widzę sensu dalszej dyskusji, szukasz problemów tam gdzie ich nie ma. Jeśli Ci Polanka nie pasuje nikt tu nikogo nie trzyma. Napisałeś 3 maile z pytaniami o te oświadczenia, prościej było zadzwonić. Więcej czasu zajęło mi odpisywanie na nie niż rozmowa.
 4. Zgodnie z art. 106i ust. 1 ustawy o VAT Takie oświadczenia są zbierane, co do wpisu vegety, ja naprawdę mam co robić i uwierzcie mi ze brakuje mi czasu na czytanie jeszcze wpisów na forum kto miał wątpliwości co do wypełnienia oświadczenia mógł zadzwonić wyjaśniłem. Dostałem stertę listów.
 5. Marcin_K

  Wiosenne spotkanie pilne

  Szanowi Państwo, pisze gwoli wyjaśnienia: już z jesiennym spotkaniem mieliśmy problem żeby nazbierać odpowiednią liczbę osób. Teraz postanowiliśmy wcześniej zacząć zapisy, ponieważ inaczej tez rozkładają się koszty organizacji takiego spotkania jak jest 80 osób a inaczej jak jest 100 osób. Hotel tez inaczej ustala ceny w takim przypadku. Wiemy ze jesteśmy w dobie kryzysu i każdy znas znacznie mocniej zastanawia się nad wydatkami. Wiedząc ze mogą być problemy z uzbieraniem odpowiedniej ilości osób wstrzymaliśmy się z ustalaniem szczegółów, żeby nie świecić oczami przed wykładowcami. Niestety nie udało się zorganizować tego spotkania
 6. Marcin_K

  Wiosenne spotkanie pilne

  Zapisy przyjmujemy do 7 stycznia !
 7. Wiosenne spotkanie Polanki odbędzie się w dniach 10-12 marca 2023 r. w Janowie Podlaskim. Link do hotelu: https://www.zamekjanowpodlaski.pl/. Koszt orientacyjny około 650 -700 zł mniej więcej. Zapisy u Eli Gustaw: elzbieta.gustaw@spp-polanka.org
 8. Wpisowe 500 plus składka członkowska 120
 9. https://spp-polanka.org/artykuly/4-wazne-informacje/
 10. Marcin_K

  Sprzęt

  Prawdopodobnie po nowym roku
 11. Marcin_K

  Kawiarenka pytli

  Tez bym tak wolał, ale…. Jak zwykle jest jakieś ale….
 12. Wiem jak ciężka jest to praca , szczególnie rozliczenie projektów , miałem przyjemność pomagać Eli Kowalczyk. Jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie bo za nim idą wypłaty pieniędzy. Za prowadzenie i rozliczenie projektów powinno być wynagrodzenie, to nie może być praca społeczna.

 13. Niestety ze względów zdrowotnych Prof. Zych musiał zrezygnować z uczestnictwa w spotkaniu Polanki
 14. Marcin_K

  Kawiarenka pytli

  No to ja odpowiem, z leków skorzystało ponad 600 osób, z pszczół około 300. Zarobiłem zgodnie z tym co przedstawione w umówie: 13 tys. Za pszczoły , za leki 19 tys . To kwoty netto, proszę sobie od tego odjąć 12 procent kwoty podatku dochodowego, i 9 procent składki zdrowotnej. Jeśli chodzi o przetarg, to proszę zerknąć wcześniej na forum… poszukiwałem osoby do prowadzenia projektów. Spakowanie paczek z lekami zajmuje w środku sezonu około 15-20 dni. Spisanie zamówień codziennie około 30 min. rozliczenie przelewów za pszczoły to jest naprawdę kosmos. i to co napisałem w wątku o walnym w sprawach organizacyjnych, naprawdę wolałbym oddać komuś te projekty i zająć się swoją pasieka!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...