Skocz do zawartości

ArkadiuszC

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ArkadiuszC

 • Urodziny 12.05.1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Łękołody
 • Zainteresowania
  szybkie samochody i szybkie pszczoły
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Kontakt

 • Dane do pasieki
  powiat rzeszowski

Ostatnie wizyty

886 wyświetleń profilu
 1. Koszt urządzenia -około 450 zł zapłaciłem jeżeli mnie pamięć nie myli, aktualnych cen nie znam. Niestety nie znalazłem na stronach sklepów, koszt energii akurat jest dla mnie sprawą drugorzędną - swoje panele fotowoltaiczne - swój prąd. Czas i wygoda - to jest najważniejsze.
 2. Koszt czego urządzenia, wody, energii??
 3. A ja polecam woskopres z Ukrainy, bez zabawy po prostu grzałka z termostatem i prasa do wyciskania.
 4. Chętnie kolegę odwiedzę i podyskutujemy o tym w kameralnym gronie
 5. Chętnie poczytam wiedzy nigdy dość
 6. Paragraf 3 z umowy: Odbiorca końcowy sprzętu dokona płatności za zakupiony sprzęt w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.).
 7. ArkadiuszC

  Apiterapia w szerszym kontekście

  I piąta i szóstą i szesnastą też się zaszczep. Jak widać covida już nie ma...
 8. ArkadiuszC

  Apiterapia w szerszym kontekście

  Szczepienie nie daje odporności, popatrz ilu zaszczepionych zachorowało mam w swoim otoczeniu kilku takich. Był covid nie było grypy....
 9. Papież to akurat ma nawet problem żeby potępić wojnę na Ukrainie.....Czy z taką zaciekliwością z jaką cytujesz pismo święte stosujesz je w życiu?
 10. Żeby jeszcze Atena to rozumiał było by cudownie...
 11. Więc napisz co eksportowano i co importowano w tamtych czasach. Jak wyglądała dywersyfikacja dostaw ropy w czasach Gierka oraz ile węgla importowano. Bo odpowiedzi na pytanie co zrobiłeś dobrego dla obywateli Ukrainy pewnie się nie doczekam? Jak widać Gierek nie przewidział że zdymisjonowanie Jaroszewicza nie pomoże....
 12. Dobrobyt na kredyt nie mógł trwać wiecznie – zagraniczni wierzyciele zaczęli domagać się zwrotu pożyczek. Polityka podnoszenia płac przy jednoczesnym zamrożeniu cen zaowocowała pojawieniem się w połowie lat 70. tzw. nawisu inflacyjnego – czyli pieniędzy gotowych do wydania w momencie „upolowania” w sklepie jakiegokolwiek atrakcyjnego towaru. Ludzie bali się bowiem deprecjacji oszczędności i podwyżek cen. Ze sklepów znikały więc towary, zaczęły pojawiać się puste półki. Szkoda że o tym Gierek zapomniał, a przez port o którym wspominasz płynie węgiel ale do nas. W ramach poprawności politycznej ograniczamy wydobycie węgla, stawiamy na "ekologię".... Po tym wpisie widać w jakiej epoce tkwi Atena gloryfikując Gierka.
 13. Chętnie oddam do badań w celach naukowych węzę z Miodów Podkarpackich z 2021i 2022
 14. Na szczęście ja nie muszę nikogo przepraszać, najpierw żalisz się a później atakujesz. Zastanów się dlaczego ci wyznawcy proroka znaleźli się na tej granicy w świetle tego co się aktualnie dzieje w Ukraine? Dlaczego nie szukali schronienia w krajach muzułmańskich do których mieli bliżej i są również bogate?? Pokaż mi przepis który umożliwia przejście granicy Unii Europejskiej bez paszportu wizy itd. Ci sami barbarzyńcy przewieźli ludzi na granicę w celu destabilizacji. Pamiętasz książkę "Szatańskie wersety" gdzie jest jej autor? Ukrywa się, pamiętasz co stało się w redakcji dziennika Charlie Hebdo? A wiesz za co to wszystko? Może publicznie pochwalisz się jak pomagałeś tamtym miłującym pokój uchodźcom? A jak pomagasz tym? Na szczęście nie muszę oceniać ukrainek - przyjąłem ich 5 a Ty drogi Ateno? Lepiej pisać w ciepłym domku niż sterczeć na granicy prawda?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...