Skocz do zawartości

ArkadiuszC

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  233
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ArkadiuszC

 • Urodziny 12.05.1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Łękołody
 • Zainteresowania
  szybkie samochody i szybkie pszczoły
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Kontakt

 • Dane do pasieki
  powiat rzeszowski

Ostatnie wizyty

1 604 wyświetleń profilu
 1. Dlaczego od razu posądzasz mnie o złośliwość?? Nadmuchiwałeś balonik oczekiwań pisząc o kongresie to czy tamto i para poszła w gwizdek. Mało mnie interesuje czy miałeś być organizatorem/ gospodarzem czy kimkolwiek, wolę uczciwie napisać że taka czy taka organizacja/osoba chce zorganizować coś takiego - pomóżmy, niż zamieszczać wpisy jak to zmieni się wszystko po kongresie - przynajmniej ja to tak odbierałem. Z racji wieku i doświadczenia życiowego powinieneś wiedzieć że pszczelarstwo w naszym kraju jest podzielone i polityka ma na nie wpływ. Poprzez właśnie pszczelarzy i tych co się za pszczelarzy uważają - jak słusznie napisał kolega Robin w innym wpisie.
 2. ArkadiuszC

  Mysz ryjówka

  Nie dziaduj, plastry przetop, tak mogła się przedostać opowiadał mi jeden człowiek o biologii tych pożytecznych zwierzątek. Co do szczelności plastikowych się nie wypowiem.
 3. Zawsze mogłeś pojechać drogi Ateno, posłuchać, popatrzeć i pozwiedzać Lublin. Jak byś nie zauważył to był już drugi raz, pytanie czy za pierwszym też tak lamentowałeś że coś się dzieje?? A co przyniesie nam ta Twoja konferencja czy jak ją tam zwał?? Czekam z niecierpliwością na podsumowanie tego dzieła. O konferencji ubiegłorocznej możesz posłuchać na radio Warroza, o tej pewnie też.
 4. Błąd, jako szara eminencja i poseł miał lepszą opiekę niż w więzieniu - jedna różnica, teraz jest leczony pod przymusem
 5. Chcesz być piękny, młody, zdrowy Kup chiński miód marketowy.
 6. ArkadiuszC

  Kawiarenka pytli

  Tylko kto na nim będzie pisał? A wiem sztuczna inteligencja 🤣
 7. ArkadiuszC

  Kawiarenka pytli

  Z wzajemnością wszystkiego co najlepsze - szkoda że to forum umiera
 8. ArkadiuszC

  Kawiarenka pytli

  Wystarczy poszperać po internecie i znajdziesz zestawienie drogi kolego ile co kosztowało przed dotacjami a ile po. Dlaczego opłacało się kupować Apiwarol na ukrainie taniej niż w Pl po refundacji?? Sławetny artykuł Jaronia spowodował nagły wzrost cen gdyż ktoś został podstawiony pod ścianą. Do miodarki certyfikat?? Na co na blachę?? Niektórzy kontrolujący w ramach sb lub rhd wymagają certyfikatu na to że słoiki które pszczelarz kupuje są przeznaczone do kontaktu ze spożywką - kilka takich historii mam jeszcze w zapasie. Więc nie idźmy w stronę papierologii. Cło jest pobierane na granicy żeby ochronić producentów - a tych jeszcze kilku się ostało. Więc najlepszym rozwiązaniem byłby brak dotacji - porównaj ceny uli poliuretanowych kilku producentów i wyciąg wnioski.
 9. ArkadiuszC

  Kawiarenka pytli

  Ja czekam tylko na jedno - na normalność. Kongres jaki taki nie ma mocy ustawodawczej więc para pójdzie w gwizdek. A importerzy sprzedający również sprzęt pszczelarski będą mieli nas w nosie. Ale chętnie posłucham co mądre głowy mają do powiedzenia i jak bardzo oddalają się od rzeczywistości
 10. ArkadiuszC

  Kawiarenka pytli

  Tylko co ten kongres zmieni?? Tak serio pytam....
 11. ArkadiuszC

  Kawiarenka pytli

  Więc czemu się dziwić?? Że są za?? Skoro ma z tego krociowy zysk sprowadzając tony miodu z Ukrainy dyktuje też ceny miodu u pszczelarza. Pszczoły i sprzedaż matek to tylko dodatek. Etyka pszczelarska kończy się tam gdzie zaczyna się pieniądz.
 12. ArkadiuszC

  Kawiarenka pytli

  Działasz w PZP więc tam możesz śmiało wystąpić żeby pełniący obowiązki prezydenta PZP poruszył sprawy które Cię męczą. Systemowo nie ma rozwiązanych wielu rzeczy gdyż niektóre pomysły to utopia. Czekam z utęsknieniem tylko na wykreślenie zgnilca jako choroby zwalczanej z urzędu, Powiat dalej jest miejsce gdzie strefa ma już 6 lat o ile mnie pamięć nie myli - opieszałość czy niechęć lekarzy? Od wykładni są Ci którzy tworzą martwe prawo. PZP przez tyle lat istnienia nie potrafił wypracować systemowych rozwiązań?? Szkoda....
 13. Po to jest forum żeby pomagać. U kogo ma szukać pomocy?? U lekarzy weterynarii?? Wracając do tematu nasze pszczoły znikają dzięki chemii, w końcu rolnictwo bez nich sobie nie poradzi dlatego przywrócono neonikotynoidy. Nie zwracał bym uwagi na cukier raczej zwrócił bym uwagę na to co w pyłku i w pierzdze zostało.
 14. ArkadiuszC

  Nowy moderator

  To do zobaczenia za pół roku. Pamiętaj szanowny kolego to użytkownicy tworzą forum nie tylko administrator. Więc dokąd zmierzasz Polanko??
 15. Dla mnie dziwne jest że ktoś dopuszcza do działalności jako administratora kogoś kto administruje forum byłego już prezydenta Dylona. Quo vadis Polanko??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...