Skocz do zawartości

Piotr

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

466 wyświetleń profilu
 1. Piotr

  Nawłoć

  Roślina jest inwazyjna i jako taka faktycznie nie jest dobra. Co do miodu to juz inna bajka https://zywienie.abczdrowie.pl/najzdrowszy-polski-miod-wciaz-budzi-kontrowersje
 2. Do tej pory nie wiem czy mam przyznaną dotację. W zeszłym roku dostawaliśmy umowy wcześniej.
 3. Wystawiają faktury z datą wysyłki. Do 16 sierpnia nie wyślą czyli faktura bedzie z póżniejszą datą.
 4. Dwa dni o 21:50 temu dostałem wiadomość o konieczności przesłania faktur z takim dopiskiem "Data wystawienia Faktur i wpłat za Faktury max 16 sierpnia." Dzisiaj dzwoniłem do Łysonia i dowiedziałem się, że nie ma takiej opcji aby zmieścić się w tym czasie. Podsumowując to tyle z zakupów dotacyjnych w tym roku. Ciekawe te nowe zasady ☹️"Tak właśnie gasimy pożary w polskim rolnictwie"
 5. Gdyby ktoś, tak jak ja, oczekiwał odpowiedzi w tym wątku. https://spp-polanka.org/artykuly/pilne-zakupy-sprzet/
 6. No to już czekamy na informacje od prowadzących projekty. https://www.gov.pl/web/arimr/interwencje-i62---inwestycje-wspieranie-modernizacji-gospodarstw-pasiecznych-oraz-i63---wspieranie-walki-z-warroza-produktami-leczniczymi--nabor-3-24-kwietnia-2023-r---listy-ze-wskazaniem-czy-operacja-zostala-wybrana-do-przyznania-pomocy
 7. Jeżeli można doradzić. Lepiej kupować w sklepie u producenta https://sklep.diamant.pl/fondant-pszczeli-5kg.html wychodzi taniej i pewniej. Porównywałem już pokarmy zimowe i też taniej niż na Allegro, a w razie czego jest do kogo słać reklamacje.
 8. Faktycznie jest, ale ministrowie z zasady mało mnie interesują, więc ten wątek przeglądałem pobieżnie a już w załączniki to na bank nie wchodziłem. Dziękuję za informacje. Do działaczy Polanki w tej kwestii nic nie mam. Bardziej do Polskiego nieŁadu, tym razem w rolnictwie. To samo było na wiosnę z dopłatami do rolnictwa. Też w ostatniej chwili zmienili zasady ekoschematów z roślinami miododajnymi. Zgodnie z sugestią postaram się czytać nie pisać. Pozdrawiam i podziwiam pasję śledczą.
 9. Z drugiej strony, żeby w lipcu nie było wiadomo co z dotacjami, to jeszcze tak źle nigdy nie było.
 10. O rozliczeniach było, że pewnie do połowy lipca. Pewnie na pdf i maila ale to patykiem na wodzie pisane.
 11. Dzwoniłem. Faktycznie jeszcze nie wiadomo, może pod koniec czerwca będą umowy.
 12. Mamy 3 czerwca. Poważnie zero odpowiedzi?
 13. Piotr

  Pszczelarstwo a polityka

  Cena ta sama co rok temu. Lubuskie, 40 km od dolnośląskiego.
 14. No i robi się problem. Przy zakupie po nowych cenach albo zła cena na fakturze albo niezgodna z umową ilość sprzętu. Nie można "dopłacić z własnej kieszeni", bo faktura idzie do związku. Co robić Panie Prezesie?
 15. Piotr

  Rolniczy handel detaliczny

  Powiatowy lekarz weterynarii.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...