Skocz do zawartości

baru

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  655
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez baru

 1. baru

  O ziołomiodach technicznie

  😂😂😂 W odpowiednim temacie, możemy dyskutować o uczciwości. A tutaj tylko, zainteresowani 😉, Technicznie naprawdę trudny do uzyskania, w takiej postaci. Gdyby ktoś się obawiał, że może kogoś uczulić, już, niedostępny.
 2. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Ja też 🤨. Zrozumiano !!! Ja potrafię odróżnić miód od ziołomiodu i wytłumaczyć na czym polega różnica klientowi . Kwestia nazewnictwa ,spełnienia wymogów to sprawa do dogadania i o tym ten temat .
 3. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Widzisz Darek jak Ty etos Polanki na wyżyny wznosisz . Pozazdrościć elokwencji i ogłady . Zaszkodzić możesz jak każdy . Pomóc chyba sobie . P.S.Jak by nie patrzeć mój i 90% postów powyżej to off top . Z technicznego punktu widzenia, zostało tylko, jak kopnąć .
 4. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Po pierwsze nie da się wyjść poza cytowany tekst ,dlatego piszę post pod postem . Po drugie, ile Polanka zyskała na tym temacie szacunku w świecie pszczelarskim ,i u swoich klientów . Co pomyśli urzędnik z ministerstwa ,czytając ten temat, jak potraktuje przedstawicieli . Dlaczego... kto ma w tym interes ?
 5. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Ziołomiód, nie miód, czaisz różnicę ? Bo normalni ludzie,zjadacze miodu i ziołomiodu tak ,do nich dociera . Jak nie pijesz to jeszcze gorzej .
 6. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Darek, pa pa, ja piję o wiele mniej szkodliwe rzeczy . Jak wytrzeźwiejesz zadzwoń pogadamy tel. masz, bo na forum straszny z ciebie gieroj . Szkoda że na spotkaniu nie pokazałeś co potrafisz.
 7. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Darek co mam Ci napisać że g.prawda ? Mijasz się z prawdą i dobrze to wiesz. " Sztuczna pierzga " to pyłek z miodem ubity w komórce pszczelej i włożony do ula ,pszczoła nie ma żadnej możliwości ingerencji w zawartość tego pakietu ,może co najwyżej zalać to miodem i zasklepić . Więc tutaj słowo pierzga użyte dla nazwania ubitego (nie przerobionego przez pszczoły )pyłku nie jest adekwatna . W przypadku ziołomiodów każdy miligram jest przez pszczoły przerobiony do postaci przyswajalnej dla nich . I to jest zaletą ziołomiodów. Czyli pszczoła go przerobiła ,to już nie jest syrop z ziołami . Wykaż mi tutaj przewrotność mojego postępowania . czarg etykietę projektowałem zanim w ogóle była jaka kolwiek dyskusja ,można powiedzieć jest nowatorska ,bo nigdzie po etykietach z ziołomiodem nie padało słowo syrop a tylko pożywka .Ja chcąc być uczciwy napisałem syrop, dla mnie syrop kojarzy się z roztworem cukru . Tyle i tylko tyle . Jednak przy sprzedaży zawsze powtarzam to do znudzenia że to syrop cukrowy z pokrzywami lub aronią . Niektórzy mówią ,przecież my to wiemy po co powtarzasz to ciągle. Wtedy mówię o tej dyskusji i Waszych ..no . Jak widzisz nic nie ukrywam i dlatego mam odwagę z Wami dyskutować . Dobrze wiesz że wymagania dla RHD są mniejsze niż dla SB ,jednak pewnie załatwię sobie dla świętego spokoju . Rozmawiałem zresztą o tym z Wet. kontrolującym mnie . Prezes nie ma patentu na jednomyślność i dlatego puki co używamy nazwy obowiązującej dla tego produktu . Jak się zmieni nazwa to zmienię też i etykietę i dorzucę "cukrowy" .Co do produktów pszczelich najwyższy czas je poszerzyć . Co do tradycji to właśnie ja tworzę 😃😃. Jestem wykwalifikowanym pszczelarzem (prowadzenie i nadzorowanie ) z wieloletnim doświadczeniem ,cieszę się zaufaniem w gronie znajomych ,produkty z mojej pasieki trafiają do różnych zakątków Polski i świata ,grono klientów jest stałe i się rozszerza co świadczy ,przynajmniej dla mnie o ich dobrej jakości, co ostatnio dotyczy też ziołomiodów .
 8. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Temat jest o ziołomiodach .Ziołomiód z definicji i tradycji wytwarzania jest z syropu cukrowego i zioła. Jeżeli taka informacja jest na et. to Karpacki traci argument , myli pojęcia . U mnie takich pytań o jakość miodu nie ma . Miodu zresztą też pewnie już za chwile nie będzie . Czy produkty sprzedawane bezpośrednio od rolnika ,pszczelarza w ramach SB i RHD są badane ? Nie i nie muszą być bo to sprzedaż ze źródła . -popularyzowanie polskiego miodu i innych produktów pszczelich wśród społeczeństwa. Tutaj myślę że bardzo dobrze wypełniam ten punkt. Ulotki o właściwościach i składzie produktów pszczelich sprzedawanych przeze mnie, czyli miodu,pierzgi, pyłku, propolisu i ostatnio ziołomiodów a także i podmore ,pokazywanie pszczół w uliku obserwacyjnym i tłumaczenie biologi pszczół oraz ich roli w środowisku, każdy klient ma u mnie gratis. - reprezentowanie interesów pszczelarzy oraz ochrona ich godności i dobrego imienia, integrowanie środowisk pszczelarskich i podnoszenie kwalifikacji pszczelarzy, Kwalifikacje mam , potwierdzone przez odpowiednie papierki . Integrowanie środowiska to rozumiem ,przez współprace i pomoc każdemu pszczelarzowi bez względu na przynależność i tego się trzymam .Zresztą bardzo dużo mam znajomych niezrzeszonych . Należę( tylko ) do Karpackiego Związku Pszczelarskiego i Stowarzyszenia Polanka . O godność muszę "walczyć " tylko na tym forum , ale każdy myślę potrafi ocenić poziom dyskusji . Na koniec, temat jest o ziołomiodach technicznie ,zdominowali go jednak przeciwnicy robienia ich w ogóle . Można dyskutować o nazwie ,o składzie, o przepisach ,ale trzeba dyskutować . Dzięki temu tematowi poznałem fajnych pszczelarzy z którymi mogę normalnie porozmawiać podyskutować ale tylko tel. .Brak moderacji powoduje że przez chamskie wypowiedzi nikt nie odważy się cokolwiek napisać ,a miał by kto i o czym pisać bo świat idzie do przodu . Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli wszystkim .
 9. baru

  O ziołomiodach technicznie

  Wiecie co ,szkoda mi Was .Wasze epitety będą wisieć w necie . A świat ....
 10. baru

  O ziołomiodach technicznie

  A u mnie się przyjęła 😀😀 i jestem członkiem Polanki . Chyba nie wiecie ilu członków Polanki już w to się bawi ,dzięki temu tematowi 😂 Właśnie wybieram resztki miodu ,pewnie nawłoć i spadź ,dlatego nawet epitety Karpackiego mi ..nie przeszkadzają . (Choć powinny moderatorowi) Bo miodu mało w tym roku oj mało ,nawet w górach . Niektórzy wcale nie mają .
 11. baru

  Sezon 2020

  Jak dasz mim syrop zaczną latać po pyłek .Może być z ziółkami w razie czego pomoże lepiej.
 12. baru

  Spotkanie jesienne 2020

  Dzięki obejrzałem .Rzeczy powtarzane na prawie każdym szkoleniu ,dlaczego część pszczelarzy ma inne zdanie na tą sprawę ? Wyjaśnienie, w podejściu do sprawy cowid-19. Dla mnie nowością jest odkażanie pasieczyska "tylko podchlorynem " i przegląd wszystkich pasiek w rejonie zapowietrzonym,.
 13. baru

  Spotkanie jesienne 2020

  Do 200-300 km jest 😃
 14. Karpacki podjedź do mnie ,przecież nie daleko . Spróbujemy miodu,ziołomiodu ,wina,pierzgi, świeżej mrożonej a nie wędzonej . Pogadamy jak ludzie ,nie wypada żeby tak się ...... Widzisz po tylu latach życia na południu powinieneś nabrać trochę ...dystansu. Atena nie stracił południowego charakteru.👍 Potrafiłem zbajerować Mazowsze i Pomorze ,może i z Tobą się mi uda 😃
 15. Mało związane z pszczelarstwem ale pomaga zrozumieć niektórych . I nie fałszowane 😂
 16. baru

  Sezon 2020

  Wirus może się "odzywać " w rodzinach jeszcze dwa sezony po inwazji warozy . Zastosuj jakieś ziółka ,czosnek, itp;
 17. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Może kiedyś jak zakażą tej nazwy ,. Nazwę ten wyrób " Podkarpackie cuda z ula na pokrzywie" . Na cześć naszej krainy . https://docplayer.pl/10219957-Krainy-geograficzne-polski.html
 18. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Czy Karpackiemu wolno więcej ? Jest tutaj moderator ? Dokąd to będzie tolerowane . Mogę zrozumieć gorycz nie spełnionych marzeń i żal za wykiwanie go przez "kolegów" . Ale przesadził . Kurna popatrzyłem to jest moderator 🙊🙉
 19. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Coś Pan ? nie czytał ?
 20. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  😆😆Przydał by się kolega do kłótni ,nic z tego . baru się pisze z małej choć jestem wielki .taki mam nick . Przynależność do Polanki w tym roku czysto bezinteresownie ,zero leków,zero dotacji , zadowolony ? Towarzysko oczywiście ,jak będę zawadzał ktoś mi powie . I tyle, koniec off topu temat jest o ziołomiodach . jjb 👍 za zimną krew .
 21. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Między innymi takie wpisy szkodzą Polance pełne ,,,,, chęci do zgody i polubowne 🤫. 1.Dzięki przynależności do KZP mam możliwość uczestniczenia w naprawdę fajnych szkoleniach . Dzięki przynależności do Polanki mam możliwość poznania bardzo mądrych ,ciekawych ,spokojnych ludzi z całej polski. To są naprawdę cenne osoby. Do PZP należał mój Tata i pewnie ma pretensje tam z góry do Pana i innych działaczy żeście nie potrafili wziąć za dupę kogo trzeba ,tylko rozpierniczyli związek na drobne. 2.każdy kto czyta obydwa fora ,potrafi ocenić słuszność tego zarzutu . 3.patrz punkt pierwszy , 4..... 5.Pani Elżbieta była gościnnie na konferencji w Bukowinie ,dla mnie to znaczy że była, po prostu. Spotkanie np;wszystkich prezesów związków powinno być normą . Tyle i aż tyle bo to off top. Od jutra zaczynam robić ziołomiód .Postaram się podejść do tego , uczciwie .
 22. baru

  Wracając do "ziołomiodów"

  Jakoś nie czuje niesmaku .Wiedzą o tym Prezesi organizacji i właściciel forum . Niech mi Pan powie czym organizacje mogą się różnić ? 😀 ja widzę pole do uzupełniania . 👍. Może mi Pan powiedzieć jaki to trzeci związek . Człowiekiem można być wszędzie ,uczciwie coś robić można też zawsze ,nawet ziołomiód . Był czas co Pani Prezes była w Bukowinie . Mam zdjęcie 👍.
 23. baru

  Sezon 2020

  Siła super,zdrowie ok ,waroza aż się boje tak mało w osypach.Tylko miodu brak ,no prawie . Po wczesno majowych niepowodzeniach z matkami nie ma się do czego zbytnio przyczepić .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...