Skocz do zawartości

czarg

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 624
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  kujawsko-pomorskie
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Kontakt

 • Dane do pasieki
  WNI 04015606

Ostatnie wizyty

1 205 wyświetleń profilu
 1. Sz. Kolego wpisałeś link do strony sejmowej poprzedniej IX kadencji, Czy cytat zapisany niebieską czcionką na pewno jest autorstwa aktualnie zebranego Zespołu?
 2. W pełni popieram stanowisko i ocenę. Dobór moderatorów jaki zaproponowała P. Dyrektor jest jak najbardziej właściwy. Przerost uprawnień i uprawnionych dotychczas się nie sprawdził, trzech moderatorów to chyba optymalna liczba, pozwalająca na szybkie konsultacje i wyważone decyzje. Nie jestem członkiem Stowarzyszenia, więc nie chciałbym przekraczać granic tolerancji z której korzystać mogą niezrzeszeni forumowicze, ale ośmielony wypowiedzią Kol. Warrozy pragnę zwrócić uwagę, że skoro "forum jest wizytówką Polanki" to "instancją nadrzędną" jak dotychczas powinien być Prezes Stowarzyszenia, głównym inżynierem utrzymania ruchu z racji kompetencji Piotr S., a Robinhuud jako ochot.ik (nolens volens) - głównym pracownikiem merytorcznym, tropicielem i neutralizatorem kłósowników, trolli i śmieciowych wiadomości. ----------------------------- W sprawie ciągnika zakopanego w betonie, też nie moge darować sobie dobrej rady, że zawsze lepiej poczekać aż stwardnieje...
 3. Dziwne wpisy znajduję w tym wątku. Robinhuud pyta Zarząd Polanki, zamiast Zarządu odpowiada mu Moderator i niegramatycznie tłumaczy mu swoje ostatnie ruchy na forum z których sam nie jest kontent: "nie do końca jestem zadowolony od strony estetycznej na swoje działanie". Niezadowolona jest chyba również Pytla skoro wystąpiła z wnioskiem o odwołanie moderatora (wszyscy domyślamy się, że chodzi o Pana Idawida choć moderatorów jest w sumie kilkunastu z czego nie logujących się od dawna na forum blisko połowa (?!?) ). Wcześniej Pani Dyrektor stwierdziła, że Zarząd nie musi odpowiadać na pytania prostych forumowiczów, ale musi rządzić. Zarząd o niczym jak dotąd oficjalnie nie poinformował (a jest taki ładny specjalnie na tego typu okazje utworzony wątek: "Zarząd informuje" w zakładce "Sprawy organizacyjne"), za to zarządził przedstawiając zmodyfikowaną i nieco uszczuploną listę moderatorów - brak na niej moderatora Idawida i chyba jeszcze kogoś (nie tak dawno mieliśmy 12 moderatorów !). Na liście pojawił się Robinhuud (gratuluję!) https://forum.spp-polanka.org/staff/ Dziwny jest tryb tych zmian i informacja na ich temat, ale jeszcze bardziej dziwiło mnie powołanie na stanowisko moderatora forum Pana Idawida, który obsługiwał w tym czasie również prywatne forum Pana Dylona kolejnego odchodzącego w niesławie prezydęta PZP. https://forum.spp-polanka.org/profile/872-ldawid/?tab=field_core_pfield_14 Mam nadzieję, że Robonhuud da radę uporządkować sprawy moderacji i że ta zaszczytna służba nie wpłynie ujemnie na jego aktywność jako "prostego forumowicza". Powodzenia! _______________________________________________________________________________________________ Jako zwykły forumowicz mam też swoje pytanie do Zarządu: Jaki sens ma pozostawienie na liście moderatorów osób, które od dawna nie logowały się na forum? Mam tu na myśli: - https://forum.spp-polanka.org/profile/2-administrator/ ostatnie logowanie 05.10. 2020 r - https://forum.spp-polanka.org/profile/1-dawpi/- ostatnie logowanie 08.03.2020 r. -https://forum.spp-polanka.org/profile/203-przemura33/ ostatnie logowanie 26 03 2019 r.
 4. Trochę późno Panie cenzorze temat wątku zainicjowany przez Robina brzmi: "Co tam panie u prezydentów i ministrów" wpisy Pana Ateny na temat jakiegoś Pszczelarskiego Kongresu organizowanego przez Dolną Izbę Rolną nijak się mają do tematu, wykrzywiają i przekierowują sens wątku. O tym Kongresie Pan Atena napisał w sposób bardzo enigmatyczny w kilku innych wątkach. Najwyższy czas na interwencję moderatora i pouczenie, że zgodnie z regulaminem forum piszemy na temat. Ważną skądinąd informację dotyczącą kongresu umieszczamyw osobnym wątku i tam ją merytorycznie rozwijamy. To co uprawia Pan Atena to pstrzenie forum bez sensu i niezgodne z regulaminem spamowanie.
 5. Dixi? Znowu ta sama dziecinna śpiewka Pixi Dixi ? Panie Ateno wydoroślej wreszcie! Napisz jakiś konkret w końcu na temat kongresu, nie udawaj Greka ani Rzymianina, bo to śmieszne jest.
 6. Pszczelarstwo nie jest li tylko jednym z działów rolnictwa Panie Ateno, zasiedziałeś się w tych rolniczych mało wietrzonych izbach. Wygląda to tak, że jako pszczelarz: w rolnej izbie siedzisz sam nad kuflem pełnym piwa, oczyma wodzisz tu i tam, no i głowa ci się kiwa. Może jakiś konkret na temat kongresu, a nie tylko powtarzanie refrenu o "dużej roli", "wspieraniu" i o" opracowywaniu scenariuszy", tę śpiewkę znamy od lat.
 7. Panie Ateno zamiast rozdzierać szaty nad obojętnością braci pszczelarskiej i robić z siebie forumowego cierpiętnika, którego szlachetne wysiłki spotykają się z niezrozumieniem i szyderą, zastanów się może dlaczego nikt nie ma ochoty wdawać się z Tobą w kongresowe dywagacje. Zrozum to wreszczie człowieku, że sposób w jakim piszesz o kongresie (wiem coś , ale nie powiem, bo mam do wykonania tajną misję, jestem koordynatorem a nie informatorem, wspieranym i znanym przez dwóch posłów i całą Dolną Izbę Rolną) odstręczyłby od pszczół nawet świętego Ambrożego, księdza Dzierżona i Wandę Ostrowską. Jeśli nie ma odzewu na Twoje dziecinne enuncjacjyjki -to jedynym winowajcom jesteś ty sam. Tak Panie Ateno - pstrzysz całe forum zdawkowymi niby to informacjami o jakimś wielkim wydarzeniu pszczelarskim i jak pensjonarka pokazujesz rąbek spódnicy uzależniając ukazanie reszty od mizdrzenia się do WIELKIEGO KOORDYNATORA. Panie Ateno to nie Twoi wydumani adwersarze, a Ty sam grzebiesz i ośmieszasz idee kongresu pszczelarskiego pisząc o nim w sposób infantylny. Twoje dziwaczne chaotyczne i enigmatyczne wpisy są antyreklamą kongresu. Każdą rzecz potrzebną i oczekiwaną można innym obrzydzić i Ty robisz to TU na TYM forum bardzo skutecznie.
 8. Tu nie o Ciebie Kongresmenie Ateno idzie, ani o Twoje dyrdymały, którymi się tutaj tak wytrwale sam ośmieszasz, a o skład nowego Zespołu d/s Wspierania Pszczelarstwa - nie rokuje on dla nas dobrze, a raczej "śmieszy, tumani, przestrasza."
 9. Panie KOngresmenie in spe ! członków Zespołów Parlamentarnych nikt nie wybiera - każdy zaprzysiężony poseł ma możliwość przystąpienia do dowolnego Zespołu, Parlamentarnego jeśli mu tylko na to przyjdzie taka ochota, więc Twoja deklaracja zapisana wyboldowaną czcionką nie ma żadnego merytorycznego uzasadnienia. Faktem, (dla mnie b. smutnym faktem), jest jednakże to, że do Sejmu RP promowani są i wybierani tacy ludzie jak wiccanin Pan Józefaciuk Marcin.
 10. Oj próbowała, próbowała, zrobić z nas wała. Pan Atena nadal próbuje i wciąż nagabuje. Mami nas przywiędłą koniczynką niepomny tego, że teraz nowe, "światłe siły" zasilą zespół naprawczy polskiego pszczelarstwa i dodadzą mu ultra napędu. Taką świeżą siłą jest merytorycznie wydziargany poseł z miasta Łodzi*, były dyrektor szkoły rzemiosła, nauczyciel 7 przedmiotów, ultramaratończyk, mistrz reiki, korzystający ze wsparcia bóstw drzew i strumieni - on nas doładuje i odmieni, a może i wykonchuje, na pewno wesprze, wespół w zespół z "Potrójną Boginią" i "Rogatym Bogiem"** Pan Poseł Józefaciuk Marcin https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=928 https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Józefaciuk ------------------------------------------------------------------------ * "Kto mieszka w Łodzi ten sam sobie szkodzi"?!? ** Pan Poseł deklaruje sie jako neopoganin i wyznawca wicca. https://wiadomosci.onet.pl/lodz/nowy-posel-ko-jest-neopoganinem-jego-bostwa-mieszkaja-w-gorach/gx9ry7h?utm_source=pl.wikipedia.org_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2 https://pl.wikipedia.org/wiki/Wicca
 11. czarg

  Kawiarenka pytli

  Nam pszczelarzom da ten Kongres niewiele, ale w końcu Atena zostanie KONGRESMENEM! 🧐🙇‍♂️🤵
 12. czarg

  Łosine kakaszki

  Wpisy robinhuuda przemawiają za szerokim stosowaniem koproterapii, są jednak jednostki, nieuświadomione, których wypowiedzi świadczą o tym, że tego w ogóle nie rozumieją: Ale nawet ta ekspresyjna wypowiedź na "nie" ma dla mnie walor terapeutyczny - wszak śmiech to zdrowie. Zwracam zatem uwagę, że nawet opowiadanie o koproterapii, też jest formą terapii.
 13. czarg

  Nowy moderator

  Wszyscy, którzy są "za" nowym/starym moderatorem powinni sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego za poprzedniej kadencji Idawida jako Moderatora SPP "Polanka" tak mało osób pisało na tym Forum. BTW - Moderatorów Ci u nas dostatek: https://forum.spp-polanka.org/staff/ (są wśród nich tacy którzy na forum nie logowali się od kilku lat). Jaka jest hierarchia moderatorska kto jest nadmoderatorem, kto moderatorem zwyczajnym, a kto tylko tytularnym w stanie spoczynku? Jak wśród gąszczu moderatorskiego pozycjonować nowego/starego moderatora Idawida?
 14. czarg

  Nowy moderator

  Co ty Panie Ateno masz jeszcze "TU" do załatwienia? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Do nowego/starego Pana Moderatora dwa pytania i jedna prośba: 1. Czy to prawda, że był Pan (lub jeszcze jest) moderatorem prywatnego forum "Ambrozja", należącego do Prezydenta PZP Tadeusza Dylona? 2. Jakie fora pszczelarskie jeszcze Pan obsługuje poza forum SPP "Polanka" i jak jest Pan za tę pracę wynagradzany. Proszę o rozszerzenie myśli z ostatniego postu i wyjaśnienie o co i o kogo Panu konkretnie chodzi cyt.: "Tych kilku w żaden sposób nie widzi, iż zdominowało bez reszty pozostałych poprzez narzucenie swego przekazu innym. Czy to przez niczym niepohamowane cyniczne wyśmiewanie, deprecjonowanie, ordynarne kłamstwa, bezpardonowe ataki na osoby czy bratnie fora/instytucje ale i na członków własnej społeczności Forumowej" Szczególnie interesują mnie przykłady owych "ordynarnych kłamstw i bezpardoniowych ataków na osoby czy bratnie fora/instytucje".
 15. To znaczy, że Kolega zapłacił za sprzęt a firma Łysoń nie chce wystawić faktury?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...