Skocz do zawartości

czarg

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 489
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  kujawsko-pomorskie
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Kontakt

 • Dane do pasieki
  WNI 04015606

Ostatnie wizyty

797 wyświetleń profilu
 1. czarg

  A tymczasem w SPP

  Cóż pandemia... Ważne, że 1:1
 2. czarg

  A tymczasem w SPP

  Robinie dla pełnej przejrzystości podaj proszę link do Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych w którym jest umieszczona Poznańska Grupa Polanki.
 3. czarg

  A tymczasem w SPP

  Pod tym linkiem jest info o wykreśleniu Stowarzyszenia z Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych patrz pozycja nr 5 rubryki 10 -13 . ("Uchwała nr 6 /2017 o rozwiązaniu Stowarzyszenia z dn. 11.12.2017 uchwała nr 2/2018 z dn. 24.02.2018 w sprawie likwidacji stowarzyszenia zwykłego. Likwidator Kazimierz Czachowski.(...) BZS 512.6 2017/2018 dokonano wpisu o wykreśleniu w dn. 12.03.2018 stowarzyszenia z ewidencji") Może Sudeccy są gdzieś indziej zarejestrowani?
 4. czarg

  A tymczasem w SPP

  Ewidencja stowarzyszeń zwykłych wystarczy podać link.
 5. czarg

  A tymczasem w SPP

  Zawsze podobało mi się to co robił Jokaz i inni członkowie Klubu Sudeckiego dla popularyzacji pszczelarstwa i dla poprawy warunków pszczelarzenia na Dolnym Śląsku, ale czytając Wasz regulamin klubowy trzeba stwierdzić obiektywnie, że słaby on jest.
 6. czarg

  Czym ma być nasze forum ?

  Wracając do tematu wątku: "Czym ma być nasze forum?" uważam, że nie powinno być miejscem w którym na akceptację zasługują tylko wpisy, a la trener drugiej klasy Jarząbek Wacław https://youtu.be/fWlfG24Uix4?t=11 (Napisałem "nasze forum" ponieważ w nagłówku forum na którym znalazł się ten wątek stoi jak byk: "Forum pszczelarzy i wszystkich zainteresowanych pszczołami i pszczelarstwem".) - zagalopował się Pan, Panie Czesławie z tym wykluczaniem nieprawomyślnych wypowiedzi i użytkowników, forum jest po to by dyskutować a nie by kasować niewygodne wypowiedzi i ich autorów. Borowy poza wyjściem poza temat wątku w niczym nie naruszył regulaminu forum. A ukrywanie, czy usuwanie wypowiedzi ma niewiele wspólnego z deklarowaną otwartością forum i całego Stowarzyszenia. Regulamin klubu polankowego prezesa Jokaza nie jest tematem wątku i dyskusja jego tycząca powinna znaleźć się w oddzielnym wątku, co zdaje się już Borowy poprawił.
 7. czarg

  VitaeApis new

  Zapraszamy do Trójki: https://www.polskieradio.pl/9/7428/Artykul/2581161,Nikotyna-juz-nie-zaszkodzi-pszczolom
 8. czarg

  Kawiarenka pytli

  Jutro Międzynarod0wy Dzień Seksu! https://www.kalbi.pl/dzien-seksu, strach się bać co Pan Atena nam z rana napisze... , 🧘‍♂️👉 💖🖐️😈💣💥💋🧐👻
 9. czarg

  Dopłata do ula

  Dawno o nic osobiście w żadnym urzędzie starać się nie musiałem, choć przecież parę spraw w KRUS-ie Urzędzie Skarbowym czy w Urzędzie Pracy musiałem załatwić, ale wystarczył telefon i internet. Jak będzie z ARiMR i PLW dopiero się przekonam i może napiszę. Do PLW mam 7 km do ARiMR 27, zobaczymy.
 10. czarg

  Dopłata do ula

  Ja mam polskie poglądy i popieram takie pomysły polityczne które służą Polsce i jej obywatelom, a dopłata do przezimowanych rodzin pszczelich w moim przekonaniu do takich pomysłów należy.
 11. czarg

  Dopłata do ula

  Nie ma sie co przejmować wpisami marberta, facet ma pretensje do całego świata, i nie potrafi ich sensownie uzasadnić, dlatego takie to słabe, co pisze.
 12. czarg

  Dopłata do ula

  Weterynaria jest częścią państwowej administracji ("Inspekcją Weterynaryjną kieruje Główny Lekarz Weterynarii, który jest centralnym organem administracji rządowej podległym ministrowi właściwemu do spraw rolnictwa. Główny Lekarz Weterynarii wykonuje swoje zadania przy pomocy Głównego Inspektoratu Weterynarii." https://www.wetgiw.gov.pl/inspekcja-weterynaryjna/organizacja-inspekcji-weterynaryjnej ) Z moich doświadczeń wynika, że PLW głowy sobie pszczołami specjalnie nie zawraca i raczej nie zajmuje się ani ich liczeniem, ani leczeniem. Nie wiem w czym przeciętny PLW jest lepszy - w leczeniu chorób pszczół, czy w liczeniu rodzin, - więc na początek może niech zacznie od tego co dla niego prostsze. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Weterynaria od blisko dwóch dekad prowadzi rejestry pasiek a w zasadzie przyjmuje zgłoszenia o stanie rodzin składane przez pszczelarzy, chyba już najwyższy czas, żeby te rejestry zweryfikować.
 13. czarg

  Dopłata do ula

  (...) Nie jestem przeciwnikiem dopłat do ula... Ja również nie jestem przeciwnikiem rozsądnej pomocy państwa, przeciwnie nie mam nic na przeciwko. Nie mam również nic do sekretarza należy się mu podziękowanie ze strony całego aktywu pszczelarskiego za znalezienie rozwiązań i takich uzasadnień, które znalazły zrozumienie i aprobatę. Niech co nam pierwszy sekretarz naczelnej pszczelarskiej organizacji? - NIECH ŻYJE ! - NIECH ŻYJE! - NIECH ŻYJE !!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...