Skocz do zawartości

czarg

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 557
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  kujawsko-pomorskie
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Kontakt

 • Dane do pasieki
  WNI 04015606

Ostatnie wizyty

919 wyświetleń profilu
 1. czarg

  Pszczelarstwo a polityka

  Mylisz się bezwłosa Ateno obnażanie Twojego bezhołowia przychodzi mi naturalnie i zupełnie bez wysiłku. Robię to w trosce o percepcję forum, nie chcę by ktoś czytajacy Twoje wypociny odniósł wrażenie, że jest to głos zaangażowanego społecznie pszczelarza. Dlatego co jakiś czas muszę przypominać, że Pan Atena to stara pezetelowska tuba odstawiona od koryta przez wyborców ze swojego powiatu, gdzie wszyscy go dobrze znają i poważają na tyle na ile sobie zasłużył. (W ostatnich wyborach zagłosowało na niego 10 wyborców!)😂🧐😜
 2. I tego się anglisto trzymaj, jak jabłoni. Just don't swallow the letters, it looks bad and completely ruins your "smart entry"
 3. czarg

  Pszczelarstwo a polityka

  Twoje obserwacje biedaku, są warte tyle co zapiski z podróży nieboszczyka podróżującego w trumnie, niewiele taki łazarz widzi, ale jeszcze ciągle coś mu się zdaje.
 4. Jak ty, Ateno potrafisz wszystko spłaszczyć i zdegradować do swojego poziomu ... Za grosz polotu. Czy już zawsze forum polankowe, będzie Ci się mylić ze spotkaniem spierniczałego koła peezetelowców w Lubinie ?
 5. Ta wspaniała marszowa pieśń to o eks Bundeskanzlerin Angeli znanej jeszcze z DDR-owskich czasów jako _Erika" https://archive.org/details/photo_2021-04-04_22-26-02
 6. czarg

  Kiedy rójki?

  Z wędką na pszczoły chodzisz? I myślisz, że je złowisz? 😂
 7. Panie A. ja Ci przecież żadnych życzeń nie wysyłałem?!? Ty na prawdę po polsku nie rozumiesz? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pszczelarzom przesyłam piosenkę Staszka Soyki trochę ostatnio pogubionego, ale zawsze świetnego w tym co robi:
 8. Że niby gdzie ty teraz siedzisz ślimoku?
 9. czarg

  Pszczelarstwo a polityka

 10. A jaki związek budowa bloków energetycznych w Ostrołęce ma z wątkiem, "pomoc obywatelom Ukrainy"??? (Zaniechanie budowy bloku węglowego i jego transformacja w gazowy, jest przecież wynikiem ideologicznego projektu, nowej świeckiej religii "obrony klimatu", realizowanego przez nawiedzonych politykierów z UE, nie bez wsparcia propagandowego ze strony putinowskiej agentury posadowionej w instytucjach europejskich.)
 11. czarg

  Polityka a polityka

  W Polsce mamy duże problemy z praworządnością - najlepszym tego świadectwem są hordy "mord zdradzieckich", ciagle jeszcze na wolności. A na forum mamy duże problemy z moderacją, która mogła by w końcu zająć się tymi, którzy uporczywie przekierowują tematykę pszczelarskich wątków w kierunku swoich politykierskich majaków.
 12. czarg

  Apiterapia w szerszym kontekście

  Panie Ateno TW Bolek nigdy nie był ministrem ("min Lech Wałęsa"). Udział TW Bolka w badaniu podejrzanych specyfików wiele mówi o ich skuteczności i wiele tłumaczy. Czy pomaga, czy szkodzi możemy osądzić sami, m.in. po takich oto wypowiedziach "dzielnego" testera: "Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi UF-ami i innymi i przygląda się: co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją, Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy" - Wałęsa TW Bolek. https://www.wprost.pl/kraj/10361328/walesa-zdradzil-skad-czerpie-wiedze-o-ufo-poleca-film-o-przeslaniu-ummitow.html A Pan, Panie Atena tak po, czy nie daj Boże jeszcze przed kuracją?
 13. Ostatnio był u mnie po miód jakiś stary łaps, safanduła i zaczął krzywo nawijać o pszczelarstwie, coś mnie tknęło i spytałem czy przypadkiem nie z PSL-u. Potwierdził. Spuściłem łobuza ze schodów i psem poszczułem, a żona jeszcze go ścierą sięgnęła przy furtce.😂🤤😇 Trzeba gonić łajzy odpowiedzialne za gazowe kontrakty, które uzbroiły mordercę putina.
 14. czarg

  Dopłata do ula

  Tak bezpłatnie poszukujesz?😉
×
×
 • Dodaj nową pozycję...