Skocz do zawartości

czarg

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 565
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  kujawsko-pomorskie
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Kontakt

 • Dane do pasieki
  WNI 04015606

Ostatnie wizyty

963 wyświetleń profilu
 1. czarg

  Pszczelarstwo a polityka

  Za młodu w ZOMO lepsze fasowałeś?
 2. Z jakiego powodu Panowie medaliści nie uzyskali absolutorium Zjazdu Karpackiego ZP? Co było nie tak w ich działalności związkowej? Czy jest na ten temat jakieś info na stronie KZP? Bo nie mogę znaleźć ... http://www.kzp.nsacz.pl/
 3. czarg

  Cudne

  Chodzi Ci Panie Ateno o Twój autorski projekt " Termometr w każdym ulu"? Proponujesz by całą rtęć wydobytą z Odry przeznaczyć na wyprodukowanie termometrów ulowych, co pozwoli na przeprowadzenie szeroko zakrojonego projektu badawczego związanego z badaniem temperatury gazów cieplarnianych emitowanych do atmosfery ziemskiej przez zimowe kłęby pszczół. To śmiały i niełatwy do przeprowadzenia koncept, nie jestem pewien czy falowy "wzrost zainteresowania dbałości o naturę," wystarczy by go przepchnąć przez tzw. czynniki decyzyjne (wiadomo jakie), ale masz przecież pomoc znajomych parlamentarzystów, z partii postępowych i proeuropejskich, a oni dla grantów, ochrony klimatu, ochrony pszczół są gotowi zrobić naprawdę wiele. Może więc razem wespół-zespół COŚ ugracie i "ścieki rzęsiste" zamienicie w cudne termometry pasieczyste?
 4. Polanko, Polanko idzie młodość, czy jesteś gotowa na to by zaspokoić potrzeby nowego pokolenia wychowanego na dotacjach, subwencjach i grouponach ?
 5. czarg

  Dolnośląskie piekiełko

  Jak to "wystuga" skoro taki on w czynie niemocny?
 6. czarg

  Dolnośląskie piekiełko

  Ponoć dobrymi chęciami jest piekło brukowane. Piekiełkowi fanatycy uli z Dolnego Śląska dziękują ministersrtwu rolnictwa za ustawę pszczelarską, ale przeca ustawy to nie minrol uchwala tylko parlament, więc te podziękowania całkowicie niezasłużone są. Może jeszcze jakąś statuetkę wystrugacie na okoliczność następnych hołdów?
 7. czarg

  Pszczelarstwo a polityka

  Mylisz się bezwłosa Ateno obnażanie Twojego bezhołowia przychodzi mi naturalnie i zupełnie bez wysiłku. Robię to w trosce o percepcję forum, nie chcę by ktoś czytajacy Twoje wypociny odniósł wrażenie, że jest to głos zaangażowanego społecznie pszczelarza. Dlatego co jakiś czas muszę przypominać, że Pan Atena to stara pezetelowska tuba odstawiona od koryta przez wyborców ze swojego powiatu, gdzie wszyscy go dobrze znają i poważają na tyle na ile sobie zasłużył. (W ostatnich wyborach zagłosowało na niego 10 wyborców!)😂🧐😜
 8. I tego się anglisto trzymaj, jak jabłoni. Just don't swallow the letters, it looks bad and completely ruins your "smart entry"
 9. czarg

  Pszczelarstwo a polityka

  Twoje obserwacje biedaku, są warte tyle co zapiski z podróży nieboszczyka podróżującego w trumnie, niewiele taki łazarz widzi, ale jeszcze ciągle coś mu się zdaje.
 10. Jak ty, Ateno potrafisz wszystko spłaszczyć i zdegradować do swojego poziomu ... Za grosz polotu. Czy już zawsze forum polankowe, będzie Ci się mylić ze spotkaniem spierniczałego koła peezetelowców w Lubinie ?
 11. Ta wspaniała marszowa pieśń to o eks Bundeskanzlerin Angeli znanej jeszcze z DDR-owskich czasów jako _Erika" https://archive.org/details/photo_2021-04-04_22-26-02
 12. czarg

  Kiedy rójki?

  Z wędką na pszczoły chodzisz? I myślisz, że je złowisz? 😂
 13. Panie A. ja Ci przecież żadnych życzeń nie wysyłałem?!? Ty na prawdę po polsku nie rozumiesz? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pszczelarzom przesyłam piosenkę Staszka Soyki trochę ostatnio pogubionego, ale zawsze świetnego w tym co robi:
 14. Że niby gdzie ty teraz siedzisz ślimoku?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...