Skocz do zawartości
pytla

Spotkanie jesień 2018 + szkolenie.

87 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie korzystacie ,  skrypt tego forum pozwala na takie coś za co chcecie zapłacić,  i to dużo więcej niż za dodatki . Szycie na miarę zawsze drogo kosztuje a ciężko idzie jak klient się wierci. Nie wiem jak bo dla mnie i dla wielu obsługa KPWP to czarna dziura .Wrzucasz i masz czekać aż będziesz mógł wyjąć . Zapominasz już co wsadzałeś i czy w ogóle możesz wyjąć . Nie którym się zdaje że kolega ma więcej do wyciągania lub więcej razy wsadza . Słowem czarna magia :huh: . Jak coś staram się podpowiedzieć to jestem niekompetentny .

Przez grzeczność nie zaprzeczę. Warto sobie zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Możesz być nie grzeczny . Na naklejkę na sprzęt czekałem ponad rok . Jak wrzucisz w chmurę to jak w czarną dziurę.

Marbet prawda nie jest logiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka Georga Orwella:

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

A jakiż to klasyk ?

Klasyka to ukrzyżowali za prawdę.

Jak wyedytowałeś to odpowiem cycatem -

 

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polityka jest ważna ,ale może by poruszył ten temat .

Moja znajomość Angielskiego jest na poziomie "grzecznościowym " :mellow:  ale dzięki tłumaczowi wygląda mi to na małą rewolucję .

Link na fejsa ,do częściowego tłumaczenia tego filmu .https://www.facebook.com/polskieslonce/videos/2117241741926574/

i do oryginału

https://www.facebook.com/polskieslonce/videos/2117241741926574/

Ktoś powie tak czy tak trzeba truć ,ale ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Proszę zaprosić na spotkanie Pana Ministra Rolnictwa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Proszę zaprosić na spotkanie europosłów.

 

Może wreszcie któryś przed wyborami do europarlamentu coś z siebie wykrztusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba:

Marbercie, masz irytujący zwyczaj rzucania półsłowkami. Marcinowi_K zalezy, by jego komunikat jakiś czas powisiał przed oczami forumowiczów, a ty, przypominając sobie coś co chwilę i dopisując kolejne półposty - spychasz jego komunikat poza monitor. Jak sobie coś przypomnisz, to korzystaj z trybu edycji i dopisuj myśl do istniejącego już posta. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Robinie masz rację.

Po co Ci racja po stronie organizacji jak ze strony suwerena guzik z pętelką.!

 

Co dalej?

 

Czy organizacja szuka inspiracji i posłów, europosłów. Czy organizacja przedstawia pomysły ? Gdzie one? 

Pod czym ewentualnie mam się podpisać?

 

Pobudka Panie i Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Marbertcie jeszcze nie tak dawno należałeś do innej organizacji ,ale jak sam napisałeś nie było Ci z nimi po drodze. Prezes miał inne zdanie jak Ty , więc zmieniłeś organizację wolno Ci , ale w komentarzu  do zmiany organizacji musiałeś obrazić swoich kolegów .Przepraszam ale nie chce mi się szukać jak ich nazwałeś  leśnymi dziadkami czy betonem , na jedno wychodzi liczy się przekaz. Jestem bardzo ciekawy kiedy znów zabierzesz swoje zabawki z Polankowej  piaskownicy bo zarząd ma inne zdanie jak Ty. Polanka jest organizacją zrzeszającą pszczelarzy a nie polityków .Mam dla Ciebie radę jeśli chcesz zobaczyć ewentualnie posłuchać , porozmawiać z jakimś o..  posłem lub nawet europosłem to rusz swoją szanowną .... i udaj się do biura poselskiego , na pewno cię wysłuchają , a może nawet przytulą i złote góry obiecają.

Bo ja osobiście sobie nie życzę na spotkaniu Polankowym ,wiecu partyjnego żadnej partii , wpadam żeby się spotkać z Kolegami ,a nie słuchać bajek i baśni i nierealnych obietnic .

Na koniec wbij sobie do głowy że Polanka jest [tak mi się wydaje] apolityczna i bez wyznaniowa , taże to jakie masz poglądy mam daleko ...

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Jeszcze jak byś poprawił polanka . Na P .?

Apolityczna może ale toleruje politykierów i antyklerykałów . ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z okolic Rzeszowa wybiera się w piątek - moge zabrać 3 osoby lub mogę się dosiąść.

W razie czego prosze o kontakt na tel. xxxxxxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę leciał od siebie przez Tarnów, Mielec, Sandomierz, Opole Lubelskie .

Chciałem się zabrać ale muszę sam jechać ;) , mogę zabrać dla towarzystwa.

Przez Rzeszów nie pojadę duża nakładka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego niektórzy z potencjalnych uczestników spotkania nie mogli się zakwaterować w Hotelu Sybilla z powodu rzekomego braku miejsc.

 

Prawdopodobnie nie powołali się na rezerwację dla POLANKI.

 

Nadal mamy tam zarezerwowane 10 pokoi o czym informuję ewentualnych zainteresowanych. 

 

Przepraszam Kolegów, którzy w tej sytuacji zmuszeni byli ulokować się w Hotelu IZABELLA.

Tych którzy jeszcze podejmą decyzję o przyjeździe proszę o kontakt abym mogła "domówić" posiłki i resztę atrakcji.( mój nr tel. 504874751)

 

Z wystawców swoją obecność potwierdziła Firma Łysoń. 

Zapraszamy tubylców (pszczelarzy i sympatyków ) na wykłady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek, między wystąpieniem Wojtka Morawskiego i moim,  chwilę zajmie prof. Daniel Kamiński z krótkim wystąpieniem "GPS i nie tylko - możliwość kupienia na miejscu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś, się zakończyło trzy dniowe szkolenie SPP Polanka w Puławach. Ja tam, też byłem, miodu i wina nie piłem. Już jeżdżę na te  spotkania od paru lat i ciągle jestem pod wrażeniem operatywności, świeżości i  werwy naszego stowarzyszenia. Co zresztą potwierdził w swojej wypowiedzi dr hab. Krzysztof Olszewski. SPP Polanka jest awangardą POLSKIEGO pszczelarstwa z którego PZP mógłby wziąć przykład, ale czy zechce?

...............................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dotarłem do domu szczęśliwie dziękuję za miłą atmosferę, tym którzy jeszcze jadą życzę szczęśliwej podróży .

Miało być jesienne spotkanie a przeciągało się do zimy  ;) .polanka-578x1024.jpg

IMG_20181118_132152-578x1024.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiając serdecznie wszystkich kolegów jacy pojawili się na naszym wspólnym spotkaniu w Puławach, muszę z ubolewaniem stwierdzić że, nie mogłem być do końca obecny, i z ważnych powodów , musiałem spotkanie opuścić wcześniej , nie mogąc do końca uczestniczyć w całym jego programie. Mam nadzieję że , będzie mi to wybaczone, gdyż starałem się, aby mimo to wziąć czynny udział w tych punktach programu , jakie miały miejsce , do momentu mojego przymusowego wyjazdu. Jak myślę , udało nam się  poczynić pewne ustalenia dotyczące aktualnych spraw związanych z dalszym funkcjonowaniem organizacji w perspektywie zmieniającej się  na naszych oczach sytuacji, z jaką być może przyjdzie nam się wkrótce zmierzyć. Zainteresowani , wiedzą o co chodzi. Cieszę się , że była to kolejna okazja do osobistego poznania się z niektórymi kolegami, z którymi do tej pory znaliśmy się tylko po nickach , używanych na forum. Przytoczę może banał, znany z jednego z programów telewizyjnych, który brzmi, "warto rozmawiać".

Jak słusznie w swoim wpisie zauważył kolega "tarczewski" , nasza organizacja , może być przykładem dla wielu członków innych organizacji, którzy co do własnych mają zastrzeżenia.  My powinniśmy być nie tylko przykładem , ale też dawać innym możliwość wstępowania do nas , jeśli zostanie przedstawiona taka wola ze strony tych , którzy to widzą i doceniają.  Na ten temat , mamy jeszcze wiele do uzgodnienia, ale już dziś , można wyrazić w tej kwestii optymizm.

Raz jeszcze pozdrawiając wszystkich obecnych na tym spotkaniu kolegów , wraz z ich rodzinami, załączam kilka zdjęć z tej części spotkania, w której było mi dane uczestniczyć.

43839273001335900198.jpg

Niezawodny jak zwykle , kolega Wojciech Morawski i jego ulubiony temat , rośliny użyteczne pszczołom.

30836303764651575691.jpg

Fragment wykładu dotyczącego zabezpieczenia elektronicznego pasiek przy pomocy GPS.

12214410227334262602.jpg

Fragment sali w czasie wykładów, 

39412491745616331581.jpg

A po planowanych punktach programu, kulturalnie i po ludzku w razie potrzeby, można się wspomóc czymś , co ułatwia dyskusję i czyni ją bardziej ożywioną. 

Raz jeszcze serdeczne pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pośrednictwem forum pragnę podziękować organizatorom naszego Polankowego spotkania. Serdecznie dziękuję za miłe towarzystwo. Szczególnie dziękuję Prezesowi Przemkowi, który to jak tam ewangeliczna Marta troszczył się o moją rodzinę ale i o rodzinę Polankową.

Super było i szybko się skończyło. Podobają mi się takie spotkania, bo one wzmacniają naszą wielką Polankową wspólnotę. Do następnego razu. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi się udało  choć raz . :D

Byłeś? :ph34r:  ciekawe, dlaczego się nie spotkaliśmy. :blink:  :(  Miałem nieźle zaopatrzony barek.

...............................................................................................................

Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...