Skocz do zawartości

zrafal

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zrafal

 • Urodziny 15 Lutego

Kontakt

 • Dane do pasieki
  pow. rzeszowski, woj. podkarpackie

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  gm. Boguchwała, pow. rzeszowski
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak
 1. zrafal

  Wieści z San Escobar

  Jeszcze trochę i społeczeństwo przestanie całkiem myśleć. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu miodu kupować bo pszczelarz ograbia pszczoły z efektów ich ciężkiej pracy a wiadomo - pszczoły giną w zastraszającym tempie - ludzie w końcu to zrozumieją, tak bardzo społeczeństwo do absurdu zaczyna być sprowadzane. Są tacy co juz teraz chcieliby aby zlikwidować ludzi. Niech dadzą dobry przykład i zaczną od siebie. Powiem szczerze - śmiać mi się chce z tego wszystkiego, te powody ekologiczne... Ekolodzy (ekolicy) - puknijcie się w głowę, może mózgiem zatrzęsie i zacznie pracować. Czasem to pomaga. W tym temacie mam super przykład megatumaństwa https://wideo.wp.pl/zrezygnowala-z-posiadania-dzieci-ze-wzgledu-na-ekologie-aktywistka-wyjasnia-powody-6426569830962817v
 2. zrafal

  Składka członkowska 2020

  Na jakich zasadach odbywa się "pozostawienie" składki dla Klubów Polanki ?
 3. Pasja i podobne poglądy łączą ludzi i dobrze sie rozmawia. A zadziorny forumowy marbert okazuje się spokojnym wyważonym pszczelarzem pasjonatem z dużą wiedzą. Ważna uwaga, że kilku kolegów miało niemało drogi na spotkanie w niedziele w tym przedświątecznym czasie.
 4. Spotkaliśmy się w 5 osób, w tym 4 członków Polanki. Myśle, że możemy uznać, że zafunkcjonował Podkarpacki Klubik Polanki.
 5. Informuję, że 15 grudnia br. około godz. 14:00 w miejscowości Boguchwała, lokal Snack Bar - taki tuż przy gł. drodze odbędzie się spotkanie członków Polanki i kandydatów :DZapraszamy.
 6. Prosze zainteresowanych o wysłanie mi smsem kontaktu bo lepiej będzie telefonicznie coś ustalić co i kiedy - chętni z podkarpacia. tel. 6086916dwasześć
 7. zrafal

  Dyskusja programowa w Polance

  A gdzież to jest ten dział ?
 8. zrafal

  Polanki przy tym nie było...

  Ja też chętnie się spotkam z polankowiczami z podkarpacia
 9. Dodam tylko, że w sezonie oferują kilka złotych więcej za spadź. O ile pamietam proponowali 27 zł/kg (w 2016r.).
 10. zrafal

  KPWP 2018 / 2019

  Dzień Dobry. Czy refundacji podlegają inkubator - cieplarka do wychowu matek i dennicowy poławiacz pyłku ? Czy musi być zakupiona dennica z poławiaczem ?
 11. zrafal

  Dobra praktyka pszczelarska

  W sklepie SMYK można odebrać po uprzednim zamówieniu online za 33,99 zł
 12. Tutaj pisze troszke o kosztach http://www.miodpodkarpacki.pl/produkty/produkty_weza.php Odpadu liczą o ile pamietam 2-3% wagi. Do tej pory brałem węzę na wymianę, a tego roku zobacze co wyjdzie z mojego wosku.
 13. w Krośnie wg informacji telefonicznej 50 kg.
 14. Większość to z odsklepin zbieranych z kilku lat. Jednak część jest z ramek po odymianiu i kwasie szczawiowym. Będę oddawał ponad 60 kg.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...