Skocz do zawartości

roburus

Moderator
 • Liczba zawartości

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O roburus

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Pułtusk
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

813 wyświetleń profilu
 1. roburus

  Kącik majsterkowicza.

  Masz rację. Trzeba poprawić !
 2. roburus

  Kącik majsterkowicza.

  Pozazdrościłem koledze Robinhuud- owii postanowiłem również się pobawić z walcami. To są próby ale mają potencjał. Dwie drukarki dwie jakości. Drukarka filamentowa i druk w żywicy.
 3. roburus

  Pytania do Zarządu

  Po pierwsze: Aby zmienić cokolwiek w statucie, należy zrobić Walne Zebranie na którym to zebraniu można uchwalić zmianę sposobu głosowania. Przypomnę, że gdy posłowie mieli przejść na zdalne głosowanie, musieli zebrać się w sali obrad aby przegłosować tą ustawę. W tym przypadku jest podobnie. Po drugie: musiałby powstać pewien system umożliwiający głosowanie członkom i tylko członkom Stowarzyszenia. A to już nie jest takie proste.
 4. Na początku września zostaną zamieszczone tablice do zamówień na refundację 2021. W ramach refundacji, jak w poprzednich latach będą: Zwalczanie varroa, pasieka wędrowna, sprzęt, zakup pszczół. Korzystanie z dopłat tylko w ramach jednej organizacji. Prosimy osoby będące członkami naszego Stowarzyszenia, chcącymi korzystać z dopłat w ramach innych organizacji o zgłaszanie tego faktu w celu wykreślenia z załącznika przekazywanego do KOWR. Osoby, które zgłoszą się na zakup leków a nie będące członkami naszego Stowarzyszenia, będą dopisane do załącznika przekazanego do KOWR. W tym roku zostanie wysłana automatycznie odpowiedź o złożonym zamówieniu, po podaniu adresu e-mail. Sprzęt:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScavGmYEwuydarVPtt-3cO1i6yuV9uSmuA5MERJqB_hDqJ23w/viewformLeki:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQB9JeVQRQXhvf-hFdTLWPr4sNfZbWFmhuZYtnOSvVTnqtXw/viewformPasieka wędrowna:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBLYlNv8UsZd3WUicYRxV13sYiL0IlHrCaBUlKizvRg4u2pw/viewformPszczoły:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedkH6tyjco0AxZ0CUqUXJ2Ze9SrQ6OHrgZ5nKtnf-jeDJoqw/viewform
 5. roburus

  Plakat dot. oprysków

  Co jakiś czas wieszam taki plakat w gminie i na tablicy sołtysa. Trzeba wydrukować i odnowić informacje, tamta już wyblakłą.
 6. roburus

  Refundacje 2019/2020

  W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi umów, informuję, że czekamy na odesłanie podpisanych umów przez KOWR
 7. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  Że zgadzam się z Twoją wypowiedzią.
 8. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  Jak zwykle w temacie.
 9. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  To nic nie znaczy!
 10. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  Ostatni raz. Jak widać na podstawie tej definicji wszystko jest jasne, ale ja od początku o tym mówię, więc w czym problem? Otóż w tym aby konsument o tym też o tym wiedział.
 11. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  To ustosunkuję się do definicji ustawowej. I to jest to o czym piszę od początku. Brak świadomości konsumentów powoduje mylenie pojęć. Nie twierdzę, że ziołomiód to zło jak i nie twierdzę, że moje pszczoły będą go produkowały. Nie jestem zwolennikiem ziołomiodów, choć pszczołom na zimę dodaję ziół do pokarmu zimowego. Ale jak widać problem jest i to nie mały, zarówno dla tych co produkują miód jak i tych co produkują "ziołomiód". Ważna aby taka informacja dotarła do konsumenta. Jeśli producent "ziołomiodów" napisze na etykiecie czym jest jego produkt, bo jeśli chodzi o miód to jest jasna definicja. Następna odpowiedź z mojej strony w sprawie po opublikowaniu odpowiedzi. Panie Kolego,
 12. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  Z której ustawy wyjęto tą definicję ?
 13. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  Proszę mi przedstawić oficjalną definicję ziołomiodu to się do niej ustosunkuję.
 14. roburus

  Wracając do "ziołomiodów"

  Zarząd che aby była świadomość kupującego, co wyraziłem w pierwszym wpisie i że takiej świadomości nie ma i chcę wskazać różnice między tymi produktami aby konsument wiedział co to jest miód a co to ziołomiód.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...