Skocz do zawartości
207 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pan profesor zarabia na tym.

 

A Wy reklamujecie - namolnie- niebadany dodatek paszowy, a teraz cos czego jeszcze nie ma.

 

Przepraszam że odarłem prawde z szat dyplomacji.

Dalej nie mogę zrozumieć, w jakim celu umieszcza kolega tego typu wpisy ?  Twierdzi kolega że "Pan profesor zarabia na tym"  - A kolegi zdaniem kto powinien na tym zarabiać? 

A gdzie był kolega , kiedy pan Profesor wykładał własne pieniądze na badania , zanim jeszcze preparat ukazał się na rynku ?  Wtedy , kiedy my, członkowie Polanki, z nadzieją testowaliśmy go w naszych pasiekach.  I to nie dlatego , że nie mieliśmy w tym czasie nic lepszego do roboty. Tylko dlatego, że straty w pasiekach, spowodowane bezmiarem 

chemii w rolnictwie i brak jakichkolwiek działań ze strony Ministerstwa i służb za to odpowiedzialnych.  "Wy reklamujecie - namolnie" . Czyżby kolega telewizji nie oglądał, i nie wiedział co to jest "namolna reklama" ???  Czy zmusza ktoś kogoś, do stosowania Vitaeapisu ??  Czy od tego uzasadniamy np. przynależność do Polanki ??? Niech kolega  nie opowiada takich rzeczy , bo innych o wiele bardziej "namolnych " przykładów reklamy są tysiące. "A teraz cos czego jeszcze nie ma".  Niech się kolega zdecyduje, jest to coś , czy tego nie ma?  Jeśli nie ma, to o czym kolega pisze ??

I skoro już jak sam twierdzi, "udało mu się "odrzeć prawdę z szat dyplomacji" , to może kolega z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku, wynikającego z ....................no własnie, nie wiadomo z czego, popatrzeć na nas z góry, i oczekiwać na gromkie brawa.  Jednak ja do tych braw się nie przyłączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan profesor zarabia na tym.

 

A Wy reklamujecie - namolnie- niebadany dodatek paszowy, a teraz cos czego jeszcze nie ma.

 

Przepraszam że odarłem prawde z szat dyplomacji.

 

Borowy, nie wiem dlaczego nie przyjmujesz do wiadomości oczywistych faktów podawanych na tym forum ze źródłami informacji. Preparat dla pszczół nie będący podmiotem tego wątku był badany przez lek. Wet. Arszułowicza i prof. Chorbińskiego w Baltechu. Badania za pieniądze mieszkańców Gdyni zostały opublikowane wg najwyższych standardów naukowych i etycznych w Rumunii. Sądzisz, że prof. Maćkowski w sprawozdaniach rocznych podaje nieprawdę?

Przyjmij również do wiadomości proszę, że WAXO już jest. Lobbować go trzeba, by nie wylądował w ciemnej głebokiej szufladzie i nie wypłynął za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borowy, nie wiem dlaczego nie przyjmujesz do wiadomości oczywistych faktów podawanych na tym forum ze źródłami informacji. Preparat dla pszczół nie będący podmiotem tego wątku był badany przez lek. Wet. Arszułowicza i prof. Chorbińskiego w Baltechu. Badania za pieniądze mieszkańców Gdyni zostały opublikowane wg najwyższych standardów naukowych i etycznych w Rumunii. Sądzisz, że prof. Maćkowski w sprawozdaniach rocznych podaje nieprawdę?

Przyjmij również do wiadomości proszę, że WAXO już jest. Lobbować go trzeba, by nie wylądował w ciemnej głebokiej szufladzie i nie wypłynął za granicę.

Cały ten post to bicie piany i mącenie wody.

Stara spiewka - Arszułowicz, Chorbiński, Baltech, ble ble.

 

Kogo to obchodzi ?

 

Do meritum - badań nie ma.

Promujesz z maniakalnym uporem dodatek paszowy nie posiadający zadnych badań któreby chociaż otarły się o merytoryczność.

 

Waxo nie ma - jest zapowiedz i zero konkretów.

 

Jesteś na etacie to napisz wprost - nie grzech zarabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by Pan profesor ujawnił jak sobie radzi woskomat ? z zafałszowanym woskiem .

Taki filmik nie trudno nakręcić a  wrażenie bezcenne .

I najważniejsze co wykrywa ? ,takie rzeczy można podać .

Skoro Polanka murem stoi za tym projektem należało tutaj umieścić pierwszego newsa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę  reklamował .

Koledzy chcecie dowiedzieć się po co woskomat  przyjedźcie 14 marca na konferencję

do Mińska Mazowieckiego na wykład pana profesora .-obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie u organizatora.

 

Znając wcześniejsze prezentacje jestem pewien że  będzie kawa na ławę bez ogródek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten post to bicie piany i mącenie wody.

Stara spiewka - Arszułowicz, Chorbiński, Baltech, ble ble.

 

Kogo to obchodzi ?

 

Do meritum - badań nie ma.

Promujesz z maniakalnym uporem dodatek paszowy nie posiadający zadnych badań któreby chociaż otarły się o merytoryczność.

 

Waxo nie ma - jest zapowiedz i zero konkretów.

 

Jesteś na etacie to napisz wprost - nie grzech zarabiać.

 

  1. Kogo to obchodzi? - 106 tysięcy wejść.
  2. Podaj jakiś polski dodatek paszowy uzupełniający mający sugerowane badania.
  3. Dlaczego domagasz się od profesora i ode mnie jakiejś działalności filantropijnej dla pszczelarstwa? Szukasz jeleni?
  4. Z WAXO przyjdzie czas na konkrety. Coś taki dociekliwy i niecierpliwy? Chcesz wywieść pomysł do Rumunii utartym szlakiem ;) przez Zaleszczyki?

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  1. Kogo to obchodzi? - 106 tysięcy wejść.
  2. Podaj jakiś polski dodatek paszowy uzupełniający mający sugerowane badania.
  3. Dlaczego domagasz się od profesora i ode mnie jakiejś działalności filantropijnej dla pszczelarstwa? Szukasz jeleni?
  4. Z WAXO przyjdzie czas na konkrety. Coś taki dociekliwy i niecierpliwy? Chcesz wywieść pomysł do Rumunii utartym szlakiem ;) przez Zaleszczyki?

Bez odbioru.

 

Wiec jednak etat.

 

Wiele Twoich postów tutaj właśnie nabrało smaczku.

 

Czy ... fetorku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Borowy, masz rację. Teraz mi uświadomiłeś, że jak Ciebie tu nie było, to nic nie śmierdziało...

Klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "dolnośląskie piekiełko" nazwane przez kol. jokaza to nazwa nieadekwatna. Prawdziwe piekło robi się kiedy trzeba wesprzeć jakieś inicjatywy mające wymiar ogólnokrajowy, jak sprawa np. woskomatu czy glifosatu na gryce. 

  Podzielmy kraj wg innej, pszczelarskiej nomenklatury /inni zapewne też poprą/. Najjaśniejsza to PIEKŁO, podzielone na 16 piekiełek, piekiełka na kociołki w których siedzą i rządzą ... nazwa niech już będzie sprawą regionalną, /trzeba zachować pozory samorządności/. 

  Nie wiem czy słowo "amen" będzie właściwe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było nakręcić filmik z tej prezentacji i każdy by miał możliwość obejrzeć jak działa. A czy się sprawdzi czas pokaże.

Będę  reklamował .

Koledzy chcecie dowiedzieć się po co woskomat  przyjedźcie 14 marca na konferencję

do Mińska Mazowieckiego na wykład pana profesora .-obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie u organizatora.

 

Znając wcześniejsze prezentacje jestem pewien że  będzie kawa na ławę bez ogródek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiele Twoich postów tutaj właśnie nabrało smaczku.

 

Czy ... fetorku?

Wiele postów kolegi, zwłaszcza tych ostatnich , nabrało innego znaczenia jak można było się wcześniej spodziewać, i to raczej "nie smaczku" .

Zachodzi więc pytanie, co trzyma kolegę jeszcze w tym "fetorku?"  Odpowiedź, ale szczera lepiej aby padła tu , publicznie , a nie w czasie "planowanego" spotkania u mnie , które  jakoś nie może dojść do skutku. 

A miało być tak pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było nakręcić filmik z tej prezentacji i każdy by miał możliwość obejrzeć jak działa. A czy się sprawdzi czas pokaże.

  A dlaczego ma nie działać? Zobacz; dmuchniesz w ustnik i od razu masz WIARYGODNY WYNIK uznawany przez sądy!!!  A test ciążowe, czy na ojcostwo? ktoś podważa?  Jest wynik a sąd określi wysokość alimentów, oczywiście dla większości tatusiów za wysokie... czyli niesprawiedliwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. 

  A dlaczego ma nie działać? Zobacz; dmuchniesz w ustnik i od razu masz WIARYGODNY WYNIK uznawany przez sądy!!!  A test ciążowe, czy na ojcostwo? ktoś podważa?  Jest wynik a sąd określi wysokość alimentów, oczywiście dla większości tatusiów za wysokie... czyli niesprawiedliwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  A dlaczego ma nie działać? Zobacz; dmuchniesz w ustnik i od razu masz WIARYGODNY WYNIK uznawany przez sądy!!!  A test ciążowe, czy na ojcostwo? ktoś podważa?  Jest wynik a sąd określi wysokość alimentów, oczywiście dla większości tatusiów za wysokie... czyli niesprawiedliwie...

 

Zęby bolą jak to czytam.

 

Co to ma wspólnego Kolego z tematem ?

 

Chodzi tylko o to, że jeszcze nic o tym nie wiemy - jak działa, co wykrywa, jak dokładny jest, itd.

 

A Wy już kupujecie, bo profesor jest fajny :-)))

 

Niby dorośli ludzie, a jak dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zęby bolą jak to czytam.

 

Co to ma wspólnego Kolego z tematem ?

 

Chodzi tylko o to, że jeszcze nic o tym nie wiemy - jak działa, co wykrywa, jak dokładny jest, itd.

 

A Wy już kupujecie, bo profesor jest fajny :-)))

 

Niby dorośli ludzie, a jak dzieci.

 Bo są to urządzenia dokonujące analizy badanych substancji które dają WIARYGODNĄ  odpowiedź na zadane temu urządzeniu pytanie. Na szczęście jeszcze urządzenia nie komentują....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz - co to ma współnego ?

 

Argument - woskomat działa bo alkomat/test ciazowy działa?

 

Ateno ...

  Zdam się na opinię Zeusa... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Wy już kupujecie, bo profesor jest fajny :-)))

 

Niby dorośli ludzie, a jak dzieci.

W jednym z postów , chyba nawet w innym wątku , użytkownik "Borowy" napisał pod moim adresem: " medal za uniki" . Nie wiem co miał na myśli , jakie uniki i przed czym, ale skoro ja zasługuję na medal , to przy nim jestem "pikuś".  Ten dopiero potrafi , nie odpowiadać na pytania , a w to miejsce zadawać kolejne pytania typu "Kogo to obchodzi?" czy "Co to ma wspólnego"?   Zadałem już "Borowemu" pytanie, co robi w tym zbiorowisku dzieci i w dodatku z jak on to określa "fetorkiem".  Czyżby został mianowany kuratorem , lub rodzicem zastępczym dla członków Polanki?  Jak myślę Zarząd , powinien wreszcie zająć w tej sprawie stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenie sobie możliwość swobodnej wypowiedzi i bede z niej korzystał.

 

Kolege to coraz bardziej kole w oczy - dlaczego?

 

To jeszcze ciagle wolne forum dla członków i nie.

 

I to mi daje prawo do swobodnej wypowiedzi.

 

Jesli status tego miejsca sie zmieni i zostanie ono tylko tubą płatnych lobberów ala robin to napewno mnie tutaj nie będzie.

 

A zarząd powinien się wypowiedzieć w tylu sprawach, że moją skromną osobą nie zawracałbym im głowy.

 

To bardzo zapracowani ludzie są, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolege to coraz bardziej kole w oczy - dlaczego?

W przeciwieństwie do "Borowego" , ja staram się odpowiadać na zadawane mi pytania, dlatego odpowiadam. Kole mnie to w oczy dlatego, że jestem wieloletnim członkiem Polanki, i leży mi na sercu dobro tej organizacji. Mam do tego prawo , jak każdy inny członek.  Jak myślę, każdy inny  członek ma też moralny obowiązek dbać o dobre imię własnej organizacji, a jeśli z jakiegoś powodu tego nie robi, pokazuje ,że ważniejsze dla niego są inne sprawy , a nie dobro organizacji do której należy.

Kierunki jej działania i wyrażanie zadowolenia lub nie z tego w jakim kierunku organizacja zmierza, można w demokratyczny sposób przekazywać , ale wewnątrz tej organizacji, przewidzianymi w statucie sposobami.  Jeśli robi to ktoś z zewnątrz, jeszcze w sposób jak  robi to Borowy, nie może być bez reakcji,  Jestem przeświadczony , ze nie tylko ja powinienem na coś takiego zareagować. I jeszcze jeden cytat z jego niezwykle cennych "rad".   "A zarząd powinien się wypowiedzieć w tylu sprawach, że moją skromną osobą nie zawracałbym  im głowy".  Ileż trzeba mieć w sobie hipokryzji, aby "skomponować" takie zdanie ??   "Skromność " godna co najmniej takiego medalu , jak ten za moje  rzekome "uniki".   Rzeczywiście. "Posłuszny" zarząd powinien wypowiedzieć się w tej sprawie, chociażby dlatego, abyśmy jako członkowie Polanki wiedzieli, czy jest on Zarządem dla swoich członków, czy być może, dla tych , którzy lepiej wiedzą, jak ma być w naszej organizacji. A co pewien czas objawiają nam się tacy mesjasze.  Kiedyś była to rodzina  Rafałów K, Janosików , Nowicjuszów i jeszcze kilkudziesięciu jego klonów.  Dziś mamy następnego "uzdrawiacza" , którego "grzecznie wszyscy słuchajcie". Jako "dzieciom" , tak wypada.

Pozdrawiam członków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisze zupełnie nie na temat, i na dodatek wciaga w pustą dyskusje mnie.

Nie wiem czy to wypada moderatorowi, jak Pan myśli ?

Dlaczego Pan mie moze atakować moich argumentow a nie mnie ?

Już któryś temat na to schodzi.

 

Pozdrawiam.

Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Pan mie moze atakować moich argumentow a nie mnie ?

  Chętnie odniósł bym się do argumentów, gdyby jakieś były. Jak na razie żadnych nie widzę, oprócz stwierdzeń , że"  reklamujemy coś czego nie ma", "niby dorośli a jak dzieci" czy "Profesor na tym zarabia".  To mają być argumenty ??  Jakie i do czego się odnoszą ? Skoro Pan taki rozgarnięty, to dlaczego nie może pojąć, że my , jako członkowie Polanki, o woskomacie dyskutowaliśmy z Profesorem już od lat, i wiele czasu i w wielu miejscach.  Jeżeli nie wszyscy mają wiadomości, jakie z tego wynikają, to tylko ich problem , polegający na tym , że interesują się tym,  co się w Polance dzieje w taki sposób , jak chcą.  Nie biorą udziału w spotkaniach , nie włączają się do proponowanej współpracy, w różnych dziedzinach , bo nic ich do tego nie zmusza. Płacą składkę, a całą resztę, chcą mieć podaną na tacy i to jeszcze w dobrym opakowaniu.  Zanim Pan Profesor podjął prace nad opracowaniem woskomatu, wiele czasu zostało poświęcone temu , czego oczekujemy po tym urządzeniu, co powinno ono umożliwiać , i jakie spełniać inne warunki aby odpowiedzieć na takie zapotrzebowanie?. Kto chciał, brał w tym udział, i dziś nie musi się wypytywać  o szczegóły techniczne , ani o inne na które jest jeszcze za wcześnie aby je określać. Zwłaszcza jeśli chodzi o cenę, która będzie zależała od kosztów produkcji, zapotrzebowania ilościowego, i możliwości potencjalnego producenta.  Nie jest to produkt, który pokazuje nam domokrążny sprzedawca, który pokazuje  coś , czego do tej pory nie widzieliśmy i nic o tym nie wiemy.  Kto chce ten wie, tyle,  ile na tym etapie sprawy można wiedzieć.  Nikt nikomu jeszcze nie oferuje sprzedaży , nikt nie jest w stanie jeszcze określić ceny, a na razie luźna dyskusja nad potencjalnym wykorzystaniu tego urządzenia , nie powinna być określana jako "namolna reklama".  Zbędne też są na tym etapie sprawy, jakiekolwiek argumenty.  Jeśli ktoś na tym etapie wysuwa jakieś zastrzeżenia co do przydatności tego urządzenia, to chyba tylko ktoś, komu zależy na tym , aby nie było możliwości sprawdzenia, jaką i czym zafałszowaną węzę, można oferować pszczelarzowi. I podobnie jak zauważył Atena, kto nie jeździ po pijaku, nie musi się obawiać alkomatu, tak kto obraca dobrej jakości woskiem, nie musi się obawiać woskomatu.  I tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Czesławie skoro jest przyzwolenie na takie rzeczy na forum. Każdy może się wypowiedzieć. Już były tematy gdzie należałoby dla dobra Polanki zlikwidować co niektóre tematy. Ale nic się z tym nie dzieje i mamy co mamy.

Szanujmy się nawzajem to nam wszystkim na dobre wyjdzie a nie udowadnianie jeden drugiemu kto ma racje.

W przeciwieństwie do "Borowego" , ja staram się odpowiadać na zadawane mi pytania, dlatego odpowiadam. Kole mnie to w oczy dlatego, że jestem wieloletnim członkiem Polanki, i leży mi na sercu dobro tej organizacji. Mam do tego prawo , jak każdy inny członek.  Jak myślę, każdy inny  członek ma też moralny obowiązek dbać o dobre imię własnej organizacji, a jeśli z jakiegoś powodu tego nie robi, pokazuje ,że ważniejsze dla niego są inne sprawy , a nie dobro organizacji do której należy.

Kierunki jej działania i wyrażanie zadowolenia lub nie z tego w jakim kierunku organizacja zmierza, można w demokratyczny sposób przekazywać , ale wewnątrz tej organizacji, przewidzianymi w statucie sposobami.  Jeśli robi to ktoś z zewnątrz, jeszcze w sposób jak  robi to Borowy, nie może być bez reakcji,  Jestem przeświadczony , ze nie tylko ja powinienem na coś takiego zareagować. I jeszcze jeden cytat z jego niezwykle cennych "rad".   "A zarząd powinien się wypowiedzieć w tylu sprawach, że moją skromną osobą nie zawracałbym  im głowy".  Ileż trzeba mieć w sobie hipokryzji, aby "skomponować" takie zdanie ??   "Skromność " godna co najmniej takiego medalu , jak ten za moje  rzekome "uniki".   Rzeczywiście. "Posłuszny" zarząd powinien wypowiedzieć się w tej sprawie, chociażby dlatego, abyśmy jako członkowie Polanki wiedzieli, czy jest on Zarządem dla swoich członków, czy być może, dla tych , którzy lepiej wiedzą, jak ma być w naszej organizacji. A co pewien czas objawiają nam się tacy mesjasze.  Kiedyś była to rodzina  Rafałów K, Janosików , Nowicjuszów i jeszcze kilkudziesięciu jego klonów.  Dziś mamy następnego "uzdrawiacza" , którego "grzecznie wszyscy słuchajcie". Jako "dzieciom" , tak wypada.

Pozdrawiam członków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...