Skocz do zawartości

maniek_mb

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  75
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Kościerzyna
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Kontakt

 • Dane do pasieki
  Kościerzyna
 1. Witajcie Wyrażam podobną opinię jak kolega powyżej. Wykłady on line w formie webinarium. Oczywiście wszystko zależy od finansów Stowarzyszenia i czy stać je na zorganizowanie wykładów dla członków ze składek. Nawet odpłatna forma też jest do zaakceptowania. Pozdrawiam
 2. maniek_mb

  Wracając do "ziołomiodów"

  Witajcie Czytając wpisy w tym temacie tak naprawdę nie bardzo wiadomo do czego ta dyskusja zmierza. Czarg słusznie zauważył że przepisy prawa mówią wprost co to jest miód. Uważam, że w naszym interesie jest by mód był miodem a nie jakąś tam substancją. Używanie w nazwie produktu słowa miód ma skłonić kupującego że jest to produkt naturalny i zachęcić go do zakupu. My wiemy jaka jest różnica pomiędzy jednym a drugim ale społeczeństwo nie. I to jest wykorzystywane czysto marketingowo. Nam pszczelarzom i tak się zarzuca, że fałszujemy miody.
 3. maniek_mb

  Woskomat WAXO

  Panie Czesławie skoro jest przyzwolenie na takie rzeczy na forum. Każdy może się wypowiedzieć. Już były tematy gdzie należałoby dla dobra Polanki zlikwidować co niektóre tematy. Ale nic się z tym nie dzieje i mamy co mamy. Szanujmy się nawzajem to nam wszystkim na dobre wyjdzie a nie udowadnianie jeden drugiemu kto ma racje.
 4. maniek_mb

  Woskomat WAXO

  Fajnie by było nakręcić filmik z tej prezentacji i każdy by miał możliwość obejrzeć jak działa. A czy się sprawdzi czas pokaże.
 5. W pełni popieram powyższe opinie kolegów ten hyde park to naprawdę chlew. Może trzeba przeprowadzić ankietę kto jest za zlikwidowaniem i rozesłać do wszystkich członków e-mailami. Będzie to decyzja ogółu członków.
 6. Jedynie walny zajazd członków Stowarzyszenia jest w stanie zatwierdzić nowy status wpisując strukturę klubów, kół. Ale to trzeba dobrze przygotować pod różnymi względami. Na końcu walny zjazd zdecyduje czy zmiany nastąpią decyzją obecnych członków.
 7. Szanowny kolego byłem na tym wspomnianym spotkaniu i jakoś nie czuje się, że należę do jakiejś elity. Owszem jestem członkiem SPP Polanka i jak każdy miałem możliwość z korzystania lub nie z tej formy spotkania. To właśnie ta forma transmisji ma ewentualnie dać możliwość dla tych co nie mogą z różnych przyczyn zapoznać się z tym co częściowo jest na spotkaniu. Nie zawsze jest zgoda na transmisje przez wykładowców lub z innych przyczyn technicznych nieraz nie udawało się tego zrobić. Zresztą też były rozmowy jak to ewentualnie usprawnić, polepszyć, unormować te sprawy. Myślę, że Prezes Piotr niedługo się też do tego tematu odniesie jak znajdzie trochę czasu. Myślę, że dobrą formą retransmisji byłby odpłatny dostęp do tej możliwej nagrywanej części wykładów by się z nią zapoznać. Kwestia do do dyskusji.
 8. Witajcie. Również przyłączam się do podziękowań podobnie jak jokaz. Miejsce fantastyczne a możliwość poznawania coraz to nowych ludzi, bezcenne. Oby więcej takich miejsc. Oczywiście każdy może znaleźć jakieś niedociągnięcia ale pomimo to warto było. Pozdrawiam wszystkich Polankowiczów.
 9. To co kolega napisał tak naprawdę pokazuje co my jako organizacje możemy zrobić. Ano nic. Pogadać, pokrzyczeć a i tak decyzje podejmuje ktoś inny jak uważa. Smutne to.
 10. Być może będzie program rozwinięty ale może organizatorzy się wypowiedzą. Na pewno integracja z Polankowiczami i korzystanie z atrakcji samego Hotelu.
 11. maniek_mb

  Refundacje 2019/2020

  Warto poszukać w https://www.arimr.gov.pl/rynki-rolne/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich-na-lata-2020-2022.html
 12. W dobie RODO i utajnienia komu się rozdaje za milczenie takiej informacji nie ujrzymy.
 13. Super sprawa. Oczywiście osoba która była by dopisana do tej dedykowanej grupy powinna być formalnie członkiem Polanki a nie że w kwestionariuszu podepnie przy rejestracji konta przynależność do Polanki. No oczywiście moderatorzy powinni mięć dostęp do bazy członków Polanki by to ewentualnie sprawdzić. Na początku będzie z tym dużo pracy. Już wstępnie deklaruje pomoc w tej sprawie w ramach wolnego czasu. Pozdrawiam Mariusz
×
×
 • Dodaj nową pozycję...