Skocz do zawartości

maniek_mb

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  170
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Kościerzyna
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Kontakt

 • Dane do pasieki
  Kościerzyna

Ostatnie wizyty

765 wyświetleń profilu
 1. Witajcie Jaki byłby koszt uczestnictwa w samych wykładach + obiad + serwis kawowy bez noclegu za 1 dzień.
 2. Dzień dobry Czy Zarząd SPP Polanka mógłby odnieść się do informacji zawartych w artkule na stronie https://wzpgdansk.pl/2022/09/11/krajowy-program-wsparcia-pszczelarstwa-na-2023-rok/ odnośnie KPWP 2023
 3. Widać że kolega nie rozumie, że ktoś może mieć inne plany na 2022 rok niż organizowanie spotkania dla Polankowiczów A co kolega rzecznikiem Zarządu jest. Powyższy wpis to kolegi zdanie nie moje. Tyle w tym temacie.
 4. To tylko celowe prowokowanie do dalszej niepotrzebnej dyskusji. Czemu to ma służyć. Widać że bardzo koleżankę boli zadawanie pytań. Czy wypowiada się koleżanka tylko w swoim imieniu czy w imieniu całego Zarządu. Wypowiedź koleżanki raczej odbieram jako arogancje w stosunku do innego członka SPP Polanka.
 5. maniek_mb

  Dolnośląskie piekiełko

  Powodzenia Kazik. Na pewno się uda.
 6. Odpowiem krótko NIE w 2022 roku bo mam inne ważniejsze sprawy na głowie. Z drugiej strony czy taki pomysł zaakceptują pozostali członkowie Polanki. Warto by od takich uzgodnień zacząć a nie narzucać z góry miejsca spotkania bez konsultacji z pozostałymi członkami. Może dla kolegi być takie porównanie, mi daje możliwość wysłuchanie wykładów bez konieczności tracenia czasu na dojazdy.
 7. W dobie ograniczeń covidowych wykłady on-line byłby najlepszym rozwiązaniem. I w takiej formie nie rodzą one żadnych wątpliwości co będzie się działo w danym czasie. A tak to pszczelarze mają sporo wątpliwości co zrobić, nie wspominając o odpowiedzialności organizatorów za organizację spotkania. Poza ograniczeniami covidowymi podczas rozmów z pszczelarzami nasuwa się pytanie dlaczego większość spotkań odbywa się w południowo-wschodniej części Polski a nie np. w centralnej części Polski. Powoduje to że pszczelarze np. z pomorza niechętnie wybiorą się na takie spotkanie bo po prostu ponoszą zbyt duże koszty na przejazdy. O czasie nie wspomnę. Dlatego możliwość uczestnictwa on-line nawet odpłatnie było by dobrym rozwiązaniem i możliwością wyboru.
 8. Tak niestety działa prawo w tym kraju i nic kolega na to nie poradzi. Policja co jedynie może sprawdzić czy pojazdy wykorzystywane do oprysków mają odpowiednie przeglądy i akredytacje. Kiedyś pięknie chwalono się w Pomorskim że przeszkolono 2000 funkcjonariuszy Policji. Jak przyszło co do czego to nie potrafiono w w danej Komendzie odnaleźć takiego funkcjonariusza.
 9. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  I to jest dobry głos oby więcej było takich Polankowiczów nawet z uporem maniaka.
 10. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  Wracając do idei jednostek terenowych to jednym z zadań właśnie była pomoc w odciążeniu Zarządu SPP Polanka. Ale tego już kolega nie doczytał na forum. Ogólnie przyrównując pomysł do aktualnych struktur PZP. To jest właśnie kolegi bierność. Wypowiada się kolega o sprawach o których nie do końca ma kolega wiedze. Proszę nie odbierać tego jako atak z mojej strony. No nic idea klubów upadła więc nie ma co już kotleta odgrzewać. Pozdr.
 11. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  Kaziu słusznie to Robin zauważył albo inaczej miał odwagę powiedzieć to głośno. Albo robi się coś społecznie albo otwiera firmę i zarabia pieniądze. W połączeniu dwóch idei wychodzi kwas i ciężko powiedzieć jaka działalność jest wiodąca. I tak jak Kaziu piszesz większość woli patrzeć przez różowe okulary i uważać że jest wszystko w porządku.
 12. Kaziu generalnie widać, że nic się nie zmieni Panowie tylko z grzeczności wysłuchali waszych wypowiedzi a już swoje wiedzą i zrobią. Szkoda waszego czasu na bicie z się z koniem.
 13. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  Na pewno bedzie to jakas alternatywa dla nieformalnych grup.
 14. W uzupełnieniu wpisu koleżanki Agaty również kolega Kazimierz Czechowski reprezentuje SPP Polanka i bieżę udział w tym posiedzeniu, to dzięki koledze Kazikowi udało się zaangażować Panią Ewę Waś do udziału w tym spotkaniu. Bardzo chciałbym w tym miejscu koledze Kazikowi podziękować bo wiem ile czasu, wysiłku i zaangażowania go temat wosku kosztuje. Życzę pomyślnych obrad.
 15. Tak tylko mnie interesują wszystkie ostatnio podjęte uchwały i czy będą gdzieś dla członków udostępnione na forum
×
×
 • Dodaj nową pozycję...