Skocz do zawartości

maniek_mb

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  168
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Kościerzyna
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Kontakt

 • Dane do pasieki
  Kościerzyna

Ostatnie wizyty

709 wyświetleń profilu
 1. Widać że kolega nie rozumie, że ktoś może mieć inne plany na 2022 rok niż organizowanie spotkania dla Polankowiczów A co kolega rzecznikiem Zarządu jest. Powyższy wpis to kolegi zdanie nie moje. Tyle w tym temacie.
 2. To tylko celowe prowokowanie do dalszej niepotrzebnej dyskusji. Czemu to ma służyć. Widać że bardzo koleżankę boli zadawanie pytań. Czy wypowiada się koleżanka tylko w swoim imieniu czy w imieniu całego Zarządu. Wypowiedź koleżanki raczej odbieram jako arogancje w stosunku do innego członka SPP Polanka.
 3. maniek_mb

  Dolnośląskie piekiełko

  Powodzenia Kazik. Na pewno się uda.
 4. Odpowiem krótko NIE w 2022 roku bo mam inne ważniejsze sprawy na głowie. Z drugiej strony czy taki pomysł zaakceptują pozostali członkowie Polanki. Warto by od takich uzgodnień zacząć a nie narzucać z góry miejsca spotkania bez konsultacji z pozostałymi członkami. Może dla kolegi być takie porównanie, mi daje możliwość wysłuchanie wykładów bez konieczności tracenia czasu na dojazdy.
 5. W dobie ograniczeń covidowych wykłady on-line byłby najlepszym rozwiązaniem. I w takiej formie nie rodzą one żadnych wątpliwości co będzie się działo w danym czasie. A tak to pszczelarze mają sporo wątpliwości co zrobić, nie wspominając o odpowiedzialności organizatorów za organizację spotkania. Poza ograniczeniami covidowymi podczas rozmów z pszczelarzami nasuwa się pytanie dlaczego większość spotkań odbywa się w południowo-wschodniej części Polski a nie np. w centralnej części Polski. Powoduje to że pszczelarze np. z pomorza niechętnie wybiorą się na takie spotkanie bo po prostu ponoszą zbyt duże koszty na przejazdy. O czasie nie wspomnę. Dlatego możliwość uczestnictwa on-line nawet odpłatnie było by dobrym rozwiązaniem i możliwością wyboru.
 6. Tak niestety działa prawo w tym kraju i nic kolega na to nie poradzi. Policja co jedynie może sprawdzić czy pojazdy wykorzystywane do oprysków mają odpowiednie przeglądy i akredytacje. Kiedyś pięknie chwalono się w Pomorskim że przeszkolono 2000 funkcjonariuszy Policji. Jak przyszło co do czego to nie potrafiono w w danej Komendzie odnaleźć takiego funkcjonariusza.
 7. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  I to jest dobry głos oby więcej było takich Polankowiczów nawet z uporem maniaka.
 8. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  Wracając do idei jednostek terenowych to jednym z zadań właśnie była pomoc w odciążeniu Zarządu SPP Polanka. Ale tego już kolega nie doczytał na forum. Ogólnie przyrównując pomysł do aktualnych struktur PZP. To jest właśnie kolegi bierność. Wypowiada się kolega o sprawach o których nie do końca ma kolega wiedze. Proszę nie odbierać tego jako atak z mojej strony. No nic idea klubów upadła więc nie ma co już kotleta odgrzewać. Pozdr.
 9. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  Kaziu słusznie to Robin zauważył albo inaczej miał odwagę powiedzieć to głośno. Albo robi się coś społecznie albo otwiera firmę i zarabia pieniądze. W połączeniu dwóch idei wychodzi kwas i ciężko powiedzieć jaka działalność jest wiodąca. I tak jak Kaziu piszesz większość woli patrzeć przez różowe okulary i uważać że jest wszystko w porządku.
 10. Kaziu generalnie widać, że nic się nie zmieni Panowie tylko z grzeczności wysłuchali waszych wypowiedzi a już swoje wiedzą i zrobią. Szkoda waszego czasu na bicie z się z koniem.
 11. maniek_mb

  Czy potrzebna Polanka bis

  Na pewno bedzie to jakas alternatywa dla nieformalnych grup.
 12. W uzupełnieniu wpisu koleżanki Agaty również kolega Kazimierz Czechowski reprezentuje SPP Polanka i bieżę udział w tym posiedzeniu, to dzięki koledze Kazikowi udało się zaangażować Panią Ewę Waś do udziału w tym spotkaniu. Bardzo chciałbym w tym miejscu koledze Kazikowi podziękować bo wiem ile czasu, wysiłku i zaangażowania go temat wosku kosztuje. Życzę pomyślnych obrad.
 13. Tak tylko mnie interesują wszystkie ostatnio podjęte uchwały i czy będą gdzieś dla członków udostępnione na forum
 14. Czy protokoły z walnych zebrań w Bukowinie 11.11.2021 i Puławach 09.12.2021 będą gdzieś dostępne na części forum dla członków Polanki?
 15. Faktura to faktura niezależnie kto wystawi. Czy to biuro rachunkowe. Czy dana osoba od projektu jako firma. Gdyby biuro rachunkowe zajmowało się obsługą takich projektów to by wystawiło fakturę za te czynności.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...