Skocz do zawartości

Pszczeli-Dom

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak
 1. Pszczeli-Dom

  Woskomat WAXO

  BOROWY jest producentem węzy ? Nie rozumiem dlaczego tak trzęsie ga....mi
 2. Pszczeli-Dom

  Woskomat WAXO

  Będę reklamował . Koledzy chcecie dowiedzieć się po co woskomat przyjedźcie 14 marca na konferencję do Mińska Mazowieckiego na wykład pana profesora .-obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie u organizatora. Znając wcześniejsze prezentacje jestem pewien że będzie kawa na ławę bez ogródek.
 3. Pszczeli-Dom

  Woskomat WAXO

  Nareszcie będziemy mieli bat na mieszaczy z dwóch stron producenta węzy i pszczelarza. Na poziomie koła sprawdzimy co dostarczono od "pszczelarza" i co chce wcisnąć "producent" Widzieliśmy wiele badań wosku a raczej mieszańca wosko-podobnego O kiedy prof Gagoś powiedział że ma pierwszy działający prototyp na rynku węzy już nikt nie żądał wosku na wymianę za węzę czyżby oczyszczano magazyny z badziewia . Panie Profesorze gratulujemy kolejnego sukcesu .
 4. Możemy uaktualnić statut Może to umocuje (kluby ,koła ,grupy,kółka adoracji przewodniczącego ) jakby to nazwał. Może pomóc ale czy przeszkadza obecny stan ? Jak idziesz gdzieś z kolegami potrzebujesz skarbnika i prezesa ? Powstanie regionalne koło i co wszyscy muszą w nim być a jak kogoś nie kochasz. Ideą grupy regionu jest chęć spędzenia wspólnie czasu ,pomoc ,wymiana doświadczeń sprawdzonych w regonie. Nasz paczka często robi razem zakupy ,od ilości jest często rabat albo darmowa przesyłka. Po co pędzić cztery samochody na konferencję ,wykład. Zarząd powinien udostępniać info o członkach w powiedzmy okręgu powiatu jeśli wyrażą taką zgodę nie muszę znać wszystkich pszczelarzy w okolicy . Mapka członków jest dobrym początkiem. Na koniec zapraszam na imprezę 25 stycznia żeby zrozumieć jak działa grupa regionalna.
 5. Szanowni " Polanie " jak zapowiadałem na jesiennym spotkaniu. Mam zaszczyt zaprosić na Pszczelarski Bal Karnawałowy 2020. organizowany przez grupę Polanka Garwolin -miejsce Garwolin ul .Kościuszki restauracja Euforia -termin 25 stycznia 2020 od 18.00 -3.00 -koszt udziału 230 zł para -termin zgłoszeń do 30 grudnia na mail miod.bogdan@gmail.com dodatkowe informacje tel 600 366 151 wpłata po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia na podane konto. Bal odbędzie się po zebraniu minimum 20 par. w ofercie programu: szampańska zabawa, dwudaniowa kolacja ,przystawki. danie gorące nocne ,zabawa z didżejem. dla przyjezdnych możliwość wynajęcia pokoju hotelowego w tym samym budynku z poważaniem w imieniu organizatorów Bogdan Dziubak
 6. Pszczeli-Dom

  Kawiarenka pytli

  własnie minęło 10 lat od powstania Polanki. wydaje mi się że powstaje problem skali jest nas ponad 800 . Trzeba sobie zadać otwarte pytanie ,jacy chcemy być za następne 10 lat? kiedy nas będzie 8 tys. obecny system organizacyjny zaczyna dochodzić do granic wydolności. mamy w grudniu spotkanie w Puławach może to być okazja do poruszenia tego tematu. sama pani pisze tydzień w maju później jesień . bogdan
×
×
 • Dodaj nową pozycję...