Skocz do zawartości

lech

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

86 wyświetleń profilu
 1. To , że Minister Ardanowski jest w składzie takiego zespołu to skandal oraz kpiny z środowiska pszczelarzy.
 2. lech

  Pszczelarstwo w czasie pandemii

  Jeżeli chodzi o leki to nie mogę się z kolegą zgodzić. Od wielu lat nie kupuję leków refundowanych bo poprostu żal mi na nie pieniędzy i nie mam zaufania do ich jakości. Kiedy stosowałem leki refundowane to miałem problemy z warrozą / zdarzało się że duże/. Jak zrezygnowałem z nich to problemy są bardzo małe. Można zauważyć , że brak jest szkoleń jak hodować pszczoły bez refundowanych środków na warrozę.
 3. lech

  Pszczelarstwo w czasie pandemii

  I właśnie kwarantanna może być największym problemem. Dlatego należy unikać kontaktów z innymi osobami. Znajoma wyszła do pracy i zamiast wrócić po pracy do domu w związku z tym , iż jeden z współpracowników miał wirusa trafiła do jakiegoś akademika na kwarantannę. Ilość osób na kwarantannie jest bardzo duża w stosunku do osób chorych.
 4. lech

  Pszczelarstwo w czasie pandemii

  Są tacy co uważają , że prawa obywatelskie w tym prawo do wychodzenia z domu określone jest w Konstytucji i ustawą nie można nikogo tych praw pozbawić. Wyłącznie wprowadzenie np. stanu wojennego , stanu wyjątkowego określonych w Konstytucji może to zmienić. W związku z tym , iż nie zostały one wprowadzone nikt nie ma prawa zakazywać wychodzenia nam z domu. Inna sprawą jest zabezpieczenie siebie przed wirusem.
 5. Dla osób posiadających kanał telewizyjny Planete+ o godz 19.00 polecam reportaż o szkodliwym działaniu pestycydów na zdrowie naszych dzieci.
 6. W takiej sytuacji jak się znaleźliśmy nie czas na animozje. Wszystkie ręce na pokład.
 7. lech

  VitaeApis new

  Myślę , że jak produkt jest dobry to sam się obroni i nie ma sensu dyskutować na ten temat.
 8. lech

  VitaeApis new

  Tak próbowałem na kilkudziesięciu rodzinach.
 9. lech

  VitaeApis new

  Według mnie środek ten nie zabezpiecza pszczół przed neonikotynoidami tylko umysł pszczelarza , że nie zrobił wszystkiego , aby pomóc swoim podopiecznym.
 10. lech

  A tymczasem w PZP...

  Zgadzam się w 100 % z tym o czym mówi ten kolega. Z zjawiskiem tym spotykam się w mojej pasiece. Cieszy mnie , że już coraz więcej pszczelarzy mówi otwarcie o ginięciu pszczół podczas kwitnienia rzepaku .
 11. lech

  Sezon 2020

  Raczej staruszki to nie były , bo przez dwa dni do 5 sztuk naturalnego osypu to jest troszkę dużo jak na tą porę roku. Chyba , że porażenie jest duże.
 12. Spadkobiercy właściciela Forum Ambrozja szukają kupca na te forum.
 13. lech

  Wieści z San Escobar

  To pytanie nie było z kategorii głupich. To pytanie miało uświadomić koledze , że nie zawsze ludzkie czyny są zero-jedynkowe.
 14. lech

  Wieści z San Escobar

  A kolega jak by był na miejscu mojego dziadka wybrał by do wojska niemieckiego czy do Auschwitz?
 15. lech

  Wieści z San Escobar

  Polacy mieszkający w trakcie II wojny światowej na ziemiach włączonych do Rzeszy dostawali propozycję czy chcą jechać do niemieckiego wojska czy do Auschwitz. Wybierali wiadomo co. W trakcie zaborów Polacy mieszkający w granicach zaboru rosyjskiego czy też austriackiego służyli w armiach zaborców . Oni też pewnie nie mieli wyboru. Z tego powodu nie ma ci komu wypominać gdzie kto służył.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...