Skocz do zawartości

lech

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

913 wyświetleń profilu
 1. lech

  Nosemoza nozevit

  Z tego co wiem to głównym składnikiem nozevitu jest wyciąg z kory dębu , ale nie słyszałem , aby rzeczywiście skutecznie zwalczał nosemozę. Osobiście stosowałem go i mogę stwierdzić , że pozytywnie wpływa na pszczoły.
 2. A jaka jest wytrzymałość wałków drukowanych na drukarce? Moje walce Lankoffa przerobiły z 5 ton wosku i gdyby nie uszkodzenia mechaniczne powstałe najczęściej w wyniku przypadkowego zabrudzenia płytek woskowych to zużycia na nich nie widać. W wypadku wałków drukowanych zaletą jest najpewniej cena.
 3. Szkoda , że nie można zamówić samych wałków do walcy Lankoffa.
 4. Tekst jest pisany automatycznie i często z błędami. Takich błędów w tekście jest w filmie więcej. W filmie najbardziej zaskoczyła mnie informacja jak instytucja kontrolująca zasadność wydanej zgody na warunkowe stosowanie neonikotynoidów przy uprawie buraków skupiała się głównie czy był inny dopuszczony środek , który można było zastosować marginalizując problem trucia pszczół. To jest najlepszy dowód jak traktują pszczoły.
 5. A ja mam samochód hybryda plug - in i jeżdżę głównie na małych dystansach na prądzie , do ogrzewania domu mam pompę ciepła i dom bardzo dobrze ocieplony , fotowoltaiki mam 20 kW oraz zwracam uwagę w sklepach co kupuję do jedzenia.
 6. Samochody produkowane w Polsce. https://moto.pl/MotoPL/7,88389,29697163,te-samochody-produkowane-sa-w-polsce-nie-tylko-dostawczaki.html Słyszałem , tylko wprowadzenie tych zmian zbyt długo trwa.
 7. Czyli rolnicy mają mieć prawo kupować sobie samochody zagraniczne , a my mieszkańcy miast mamy być skazani na żywność krajową , a nie tańszą zagraniczną?
 8. Czyli jesteśmy razem zwolennikami jedzenia takiego jakiego chcemy. Ja chcę jeść jedzenie maksymalnie bez chemii. Takie mam prawo. Na artykułach spożywczych powinna być informacja jaką chemię używali rolnicy przy produkcji.
 9. Czyli strajkujemy za prawem dla rolników do stosowania SOR bez ograniczeń , w tym trujących dla pszczół , i za brakiem ugorowania , które to mogło poprawić ubogie pożytki?
 10. Ale dodatek jest za rodziny zazimowane ,a nie za przezimowane. Jest to mała różnica , ale istotna w szczególności dla tych co utracili rodziny w zimę
 11. Czyli mają ten sam problem co my , t.z. w supermarkietach miód importowany sprzedawany jest jako grecki.
 12. I tu jest właśnie problem. Tematem tym powinny zająć się zarządy organizacji związkowych , ale chyba na nich nie ma co liczyć.
 13. Według mnie propozycja jest bardzo dobra i możliwa do przeprowadzenia. Potrzeba tylko promocji tej sprawy. Rządzący pewnie czekają na takie rzeczowe propozycje , bo oni też chcą mieć spokój.
 14. Właśnie takie trzeźwe spojrzenie na sprawy przekonuje mnie do mojego kandydata na prezesa ewentualnej federacji związków pszczelarskich.
 15. Problem tkwi w tym , że jeszcze nie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...