Skocz do zawartości

Bocian

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bocian

 1. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Podaj konto to wyślę dychę. Kup młotek i się walnij, ale nie w palec. Może twoje wielkie Ego i IQ przeniesie ze zbioru urojonego do rzeczywistego. Mam nadzieję że ogarniasz podstawową wiedzę z zakresu liczb zespolonych. Lepiej być lotem niż nielotem.
 2. Bocian

  Kawiarenka pytli

  I trzeba było przemilczeć. Bo personie która akceptuje i robi sobie podśmiechujki z zestawiania znaczka WOŚP i Swastyki Hitlerowskiej, zasługuje:
 3. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Jakim człowiekiem trzeba być? Twoja nienawiść napędza nasze orkiestrowe serca. Skutek twego bełkotu i tak będzie następujący: Otworzyć otwieracz, a zamknąć zamek, potem na odwrót i od nowa. A docelowo i tak: ludzie, którzy zbierają do puszek oraz tańczą w policyjnym kotle na protestach, kiedyś będą rządzić.
 4. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Panie /Niepanie Czarg nie ograniczaj się. Wal po całości. A potem idź do spowiedzi i klęcz w pierwszym rzędzie. Z radosnym okrzykiem ave cezar, Kaczor wielki.
 5. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Facet lecz się.
 6. Zgoda, jak jeszcze osiągniemy kompromis w sprawie "naszych ludzi nauki" to będę ukontentowany. To nie ich wina (a wręcz przeciwnie) że pracują w krajowych ośrodkach naukowych. I mamy do nich pretensje o przysłowiowe "wszystko". I tu znowu jak w porzekadle: "masz pretensje do garbatego, że ma proste dzieci". A na przyszłość błagam nic o H-indeks. Bo zacznę pisać o wspaniałych pilotach latających na "wierzejach", o olbrzymim wysiłku przy zakupie trzech silników do 29. Tradycyjne pozdrowienia.
 7. Drogi Robinie, Pozostańmy w zgodzie. Ja tylko proszę nie mieszajmy pojęć. Czym innym jest nauka, czym innym jest dydaktyka, a jeszcze czym innym jest popularyzatorstwo wiedzy. A w konsekwencji narzędzi pomiaru efektywności naukowej nie można mieszać do innych sfer działania. Jak będzie potrzeba to nieodpłatnie pozyskam interesujące Cię dane. Tak tylko dla zabawy wspomnę iż jeden z najwybitniejszych fizyków ubiegłego wieku , a mam na myśli Alberta Einsteina, był "miernym" popularyzatorem wiedzy. Dlatego często dla wyjaśnienia JEGO Teorii Względności posługujemy się anegdotą: "Jak włożę palec do nosa chłopcu to i on ma palec w nosie i ja mam palec w nosie. Ale to nie jest to samo". Proszę nie sugerować że mam na myśli inne części ciała. Również serdecznie pozdrawiam.
 8. Drogi Robinie, Zapytam co ma H-indeks do Pszczelarstwa, Pasieki czy Pszczelarza Polskiego. Jest wśród pszczelarzy sporo osób doskonale zorientowanych w tej problematyce. Podpowiem: wystarczy zaznajomić się z "Listą Krajową", punktacją tejże listy. Następnie co to znaczy czasopisma indeksowane. Aby następnie odszukać które z krajowych czasopism są indeksowane. Podpowiem: będzie kłopot bo tych czasopism trzeba szukać ze szkłem powiększającym, ale są. Podpowiem: jeszcze trzeba odszukać co to są kody ASJC. Można też wejść na stronę Perspektyw odszukać Ranking Wyższych Uczelni i zobaczyć co się dziś liczy: FWCI (Field-Weighted Citation Impact) FWVI (Field-Weighted View Impact) Top 10 (Publications in Top 10 Journal Percentiles) A tak wyszła "Beka". Jak będzie potrzeba to udostępnię kontakt do Elsewier i poproszę o indywidualne konsultacje/korepetycje. Coby nie robić "Bek" z pozdrowieniami.
 9. Dla mocno zainteresowanych ale tak naprawdę dla wszystkich. Zamiast bić pianę sugeruję poczytać. Dostęp do FLIS można uzyskać za pośrednictwem poniższej strony internetowej (w prawym górnym rogu można zmienić język na polski? https://ec.europa.eu/food/safety/labelling_nutrition/food-labelling-information-system_en
 10. Bocian

  Święta na Polance

  Święta.mp4
 11. Bocian

  POWSZECHNY SPIS ROLNY - 2020

  Wielce Szanowne Panie i Panowie, a czy ktoś sprawdził ile to wg GUS mamy dotychczas w kraju rodzin pszczelich? a czy to nie myśmy wielokrotnie wyśmiewaliśmy te ich dane! a teraz będzie tak wg GUS po spisie mamy (przykładowo) 700 tys rodzin, a KPWP zgłasza 1.300 tys rodzin po środki UE i krajowe. a tak naprawdę (moim skromnym zdaniem) mamy pewno sporo ponad 1.500 tys rodzin. I takie retoryczne pytanie KTO JEST TEMU WINIEN. Tak przychodzi do głowy odpowiedź: Jeśli ktoś, proszę Pana nie pije i nie przeklina, to znaczy, że niezbyt uważnie śledzi sytuację w kraju, proszę Pana…
 12. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Dziękuję. Praw autorskich nie będę dochodził.
 13. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Już jestem w drodze. Z góry lepiej widać i dlatego na pożegnanie: Przykro mi Robinhuud, ale kierowanie słów do pustego dzbana, nie spowoduje że dzban będzie rozumiał cokolwiek. Prawo zamieszczania postów powinno się uzyskiwać nie tylko po ukończeniu określonego wieku, ale również po przejściu testu na poziom IQ !!!!! Bo inaczej albo poziom intelektualny piszącego jest na pograniczu upośledzenia albo leży w zbiorze liczb zespolonych i może ma wysoką wartość dla liczb urojonych.
 14. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Ale już jestem na wylocie. Wracam w maju.
 15. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Panie Piotrze Pan się nie martwi. Mój Ojciec mówił pamiętaj: „Ludzie mądrzy i inteligentni są pełni wątpliwości, a głupcy pewni swego”. Można by dłużej, ale po co.
 16. Bocian

  Kawiarenka pytli

  Bóg dając niektórym rozum, powinien do niego dołączyć instrukcję obsługi. Boć przecież mamy ludzi inteligentnych, nadinteligentnych, nienadinteligentnych, a ostatnio fenomenalnie nienadinteligentnych. Abyśmy ......
 17. Obrzydliwe to jest to co Pan pisze. Jakim prawem śmie Pan mnie osoby po studiach obrażać. Byłoby miło gdybym napisał iż jest Pan śmieć. Bez odbioru.
 18. Bocian

  Sprzedaż bezpośrednia a podatek

  Szanowny Panie bez paniki!!!!! Nic Pan nie musi. Spokojnie to Pan pracuje na rzecz Społeczeństwa (środowiska), a Ono w swojej roztropności postanowiło nie nakładać na Pana żadnych ciężarów. Tyle powinno wystarczyć. Ale jak zwykle są szczegóły które to Społeczeństwo sobie postanowiło zastrzec. Co by Pan nie postanowił być przedsiębiorcą mającym 1000 uli a wtedy trzeba płacić. Do rzeczy jest Pan z mocy prawa zwolniony z płacenia podatku ale musi pan prowadzić ewidencję sprzedanego miodu. To brzmi bardzo eufemistycznie ale wystarczy zeszyt 16to kartkowy na którym Pan napisze ewidencja sprzedaży. Na pierwszej stronie na górze "2020 rok" Pozycja 1 sprzedałem Roch kowalski 10 słoików za 200 zł' pozycja 2 i tak dalej wszystko jak mówi młodzież w temacie
 19. Bocian

  A tymczasem w PZP...

  Święte słowa w ŚWIĘTY DZIEŃ.
 20. Bocian

  Podpis umów cyfrowo

  Proszę zapytać lepiej dlaczego Związki nie podpisują i rozliczają cyfrowo umów z KOWR. W ubiegłym roku już KOWR takie umowy/rozliczenia akceptował i rozliczał. JEDYNIE TRZEBA MIEĆ PODPIS KWALIFIKOWANY.
 21. Bocian

  MON 810

  Proszę o pomoc. Czy to dobrze czy źle. Bo już przestałem rozumieć. Bijemy pianę bo tak lubimy czy........?. Dlatego proszę o pomoc. Ja stypendysta ZUS nie ogarniam.
 22. by toczyć koło na około
×
×
 • Dodaj nową pozycję...