Skocz do zawartości

Domino

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

342 wyświetleń profilu
 1. Domino

  Spotkanie jesienne 2020

  Jestem za szkoleniem online - wykłady mogą być wcześniej nagrane i udostępnione materiały tylko dla zarejestrowanych uczestników, ale spotkania z prelegentami, sesje pytań i odpowiedzi oraz dyskusje można zrobić np. na Zoomie, bardzo dobrze działa i daje sporo możliwości
 2. Też kupowałem w Pedropolu i Victoria Opakowania Ceny dobre TO-900 za 75 groszy, TO-346 prosty za 60 groszy brutto. Tylko dogadanie terminu i warunków zakupu czasami problematyczne. Oni mają słoiki chyba z Huty Klar Glass i z Białorusi, jak dostawaliście świadectwo PZH to kto był producentem? To można by zacząć od tego, że w Pedropolu przedstawiać się jako członkowie Polanki, że jesteśmy jednym zbiorowym, poważnym klientem ?
 3. Na razie mam informację, że minimalny zakup na jeden samochód to 26 palet, ale niekoniecznie musi to być jedna lokalizacja. Padło stwierdzenie, że jeśli roczna deklarowana ilość zamawianych słoików będzie dla nich zadowalająca to są skłonni dostosować pojedyńcze dostawy.
 4. Dzień dobry, Cześć, przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby analogicznie jak to jest z zakupem inwertu ogarnąć temat zakupu słoików. Jestem po wstępnej ogólnej rozmowie z Panem z Huty Szkła Klar Glass i wyrażeniu z jego strony chęci współpracy, konieczne jest jednak opisanie jak dużo rocznie zamawialibyśmy słoików i głównie z jakich lokalizacji? Jakie słoiki by nas interesowały? Najbardziej popularny słoików model to TO-900 82. Mam prośbę o zgłaszanie pomysłów, opinii w tej sprawie - chętnie podejmę się ogarnąć to logistycznie jeśli będzie takie zapotrzebowanie. Przy okazji może podzielcie się, gdzie zaopatrujecie się w słoiki i jakie macie doświadczenia w tym temacie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...