Skocz do zawartości
jokaz

Dolnośląskie piekiełko

151 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy świadomość życia w "piekiełku"  w tematyce pszczelarskiej na Dolnym Śląsku o czym, z kol. jokazem, wyrywkowo informujemy wszem zaglądającym na ten portal. Są to informacje o kontaktach/lub ich braku, między organizacjami pszczelarskimi, kontaktach z instytucjami rządowymi i samorządowymi. No i tak to leci...

No tak ale w kraju takich kantonów jest szesnaście. Wszędzie COŚ(?) się dzieje(?)...  Należy snuć domniemanie, że to są raje, a skoro jest dobrze to o czym  informować brać pszczelarską. Skoro tak, to podzielcie się doświadczeniami, może nam się WASZE doświadczenia przydadzą   by nasze piekiełko wygaszać. 

Apeluję przeto do zabrania głosu w którym zawarta będzie ocena tego jak wygląda całokształt stosunków miedzypszczelarskich i pszczelarzy z innymi instytucjami w Waszej diecezji. 

Jeżeli już ktoś się poprawia na siedzisku przy klawiaturze by mnie, z marszu, skrytykować to... zapewniam, że w ten sposób mojej / i, jak myślę/ nie tylko mojej ciekawości nie zaspokoi. Ciekawość to pierwszy stopień do piekiełka jak mawiali starożytni Indianie.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi