Skocz do zawartości
Guciu

Pszczelarze, czas na działanie! Wspólnie w strajku!

106 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że każdy potrafi odróżnić prymitywną propagandę jak ta kiepskiej jakości wklejka z tłem w postaci Pałacu im. Stalina, od rzeczywistości. Masz rację Robinie - ktoś tu najwidoczniej jest w nastroju rojowym, ale w sensie nadmiernej skłonności do urojeń. Myślę też, że o faktyczny stan stosunków pomiędzy gospodarzami a Gośćmi najlepiej zapytać bezpośrednio. W razie problemów ze znalezieniem chętnych do podzielenia się opinią służę kontaktem do Katii, Dimy i Miszy z Mariupola, którzy od prawie 2 lat mieszkają u mnie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Skutkiem  nastroju rojowego jest, najczęściej, rójka...  I tu, często,  sytuacja wymyka się spod kontroli... 

  Kto doprowadził do tego nastoju a komu przypadło próbować doprowadzić do pomyślnego końca???  Oczywiście - czyjeś kłopoty są często szczęściem innych a dla nich cena nie jest ważna - choć tracą wszyscy...

  Ot, polityka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, czarg napisał:

 

Rozumiem, że ciągle uważasz, że przeprosiny sie należą i antyukraińskich haseł nie ma na protestach? Bo wcale nie musimy tego tematu ciągnąć, nikt nie ma problemu z tym, że ty popierasz te protesty i uważasz, że pomagają pszczelarzom. Mi się to bardzo kłóci w kontekście Zielonego Ładu, ale tobie nie. I wcale nie musisz się podpierać pomaganiem Ukrainie. To w końcu normalne. To, co mnie dziwi, to najpierw tekst o przeprosinach sugerujący, że sprawa nie istnieje, a zaraz potem narzekanie na jakość propagandy w zamieszczonym obrazku. Nie będę szukał po sieci takich ujęć, które cię usatysfakcjonują - mam gdzieś jaki rodzaj propagandy robią na tych hasłach ludzie (tzn. boli mnie to, ale jednak z innych pobudek, tzn. zza innej granicy), ale czy naprawdę chcesz tego tutaj więcej po to, bym mógł wykazać, że te hasła się pojawiają? I nie umieszczę tego debila z wezwaniem do Putina, bo tam wszyscy, łącznie z organizatorami prawidłowo zareagowali. Nie jego mam na myśli.

baru nie pytam - wiem co uważa. Rozróżniam między tym co usuwa a tym, co zostawia w wątku o protestach. 2 dni minęły a to nadal tam wisi. Niech wisi zresztą, nie moja sprawa. Ciekawe, czy zamieszczając ten screen już awansowałam na przyjaciela tvn-u.

 

cytat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Porównaj dwie wojny rosyjsko- ukraińską  i żydowsko-palestyńską...  Widzę jedną jedyną wspólną cechę - ogrom nieszczęść  zwykłych ludzi, reszta jest spowodowana całkiem innymi  powodami/przyczynami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Piotr_S napisał:

a to nadal tam wisi

Mamy stan zawieszenia , ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 20.03.2024 o 09:23, Piotr_S napisał:

Rozumiem, że ciągle uważasz, że przeprosiny sie należą i antyukraińskich haseł nie ma na protestach? Bo wcale nie musimy tego tematu ciągnąć,(...) czy naprawdę chcesz tego tutaj więcej po to, bym mógł wykazać, że te hasła się pojawiają?

Właściwie to ja nie wiem z kim dyskutuję Warroza sklecił jakąś dziwną ankietę połączoną z listem "oburzonych inaczej" w którym bezpodstawnie i obraźliwie oskarża pszczelarzy uczestniczących w protestach o głoszenie haseł "mających wzbudzać szkodliwe emocje" (...) i dalej pogrubioną czcionką te hasła wylicza "1.Obecność szkodliwych i podburzających emocje społeczne haseł: "antyukraińskich (a nawet proputinowskich, czy prorosyjskich!), antyunijnych, ksenofobicznych i nacjonalistycznych".

A Ty Piotrze uważasz, że wszystko z  jest OK i chcesz mi pokazywać jakieś hasła prowokatorów na rolniczych protestach. W liście Warrozy pomówieni zostali pszczelarze, zatem jeśli już zdecydowałeś się bronić Kolegi Naukowca w ten uwłaczający pszczelarzom sposób,  pokaż nam proszę zdjęcia pszczelarzy z transparentami na których znajdują się inkryminowane hasła, a jeśli nie potrafisz, to nie ciągnij tego dalej, bo to zaczyna już samo w sobie pachnieć jakąś dziwną antypszczelarską manipulacją. Rozumiem Waszą piękną przyjaźń i wspólnotę ideową, ale jako popularyzator wiedzy naukowej powinieneś z większym oddaniem trzymać się prawdy, wszak: "Amicus Plato sed magis amica veritas" (jak to brzmi w greckim oryginale Ateno?🤓).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wracając do protestu:

TRZYMAJCIE SIĘ CHŁOPY, BO W WAS OSTATNIA NADZIEJA DLA NASZEJ EUROPY!

--------- W JACHRANCE WAS OSZUKALI - TRZEBA STRAJKOWAĆ DALEJ! ------------

 

GJHgy5RXUAAt2Xr?format=jpg&name=small

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...