Skocz do zawartości
Jarosław Kuba

Zaproszenie na XVI Świętokrzyskie Święto Pszczoły , 18-20 sierpnia BAŁTÓW

Rekomendowane odpowiedzi

STARTUJEMY czyli Akcja ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTO PSZCZOŁY czas zacząć. Śledźcie nasze strony i media społecznościowe , będą informacje na bieżąco, konkursy i nagrody.
Promujcie, udostępniajcie, zapraszajcie.

IMG_5250.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Na plakacie reklamującym XVI Święto Pszczoły  nie zauważyłem logo

  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ  IZBY  ROLNICZEJ -  mam pytanie do organizatorów;  CZY IZBA BYŁA  ZAPRASZANA???

  Jeżeli TAK to jaka była odpowiedź  Zarządu ???  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Atena napisał:

Jeżeli TAK to jaka była odpowiedź  Zarządu ???  

Taka sama jak pana Ateny na pytanie o zasługi Izb Rolniczych dla pszczelarstwa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd Pan wie...

Pytanie skierowałem DO ORGANIZATORÓW  ŚWIĘTA...

Pan Jarosław Kuba - "będą informacje na bieżąco"  -  oczekuję odpowiedzi od zapraszającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Atena napisał:

Pytanie skierowałem DO ORGANIZATORÓW  ŚWIĘTA...

Ja też wielokrotnie kierowałem do pana konkretne pytania i nigdy logicznej odpowiedzi się nie doczekałem. A sytuację w związku organizującym imprezę w Bałtowie znam , gdyż prowadziłem tam Warsztaty Pszczelarskie kiedy impreza ta rozwijała się jako nowa w 2010 roku. Stąd wiem że radzą sobie oni z problemami jakie napotykają bez potrzeby "proszenia" o jakąś pomoc miejscowej Izby, w przeciwieństwie do poglądu pana Ateny , którego stać tylko na wołanie : " jak nie Izby to kto?".  Dał by pan sobie już spokój z tymi Izbami, które nigdy i nigdzie jeszcze pszczelarstwu nie pomogły. Cieszą się tylko z takich "błagań" jakie formułuje wobec nich pan Atena , które dają im poczucie że mogli by być komuś przydatni i dlatego trwają i pobierają pobory za to że istnieją. Nigdy nie odczuwałem potrzeby jakiejkolwiek pomocy z tej strony. Jedynie pan Atena nie może się bez tych IZB obejść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos izby mi to tak w uchu dźwięczy/brzęczy:

"Maryś, moja Maryś nie zamknęłaś IZBY,

(A tu) Jakaś czarna mucha wchodzi ci do ...

.

ucha!"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  W naszej Izbie o tym że to jest jedyna droga do pozytywnych zmian w polskim pszczelarstwie  argumentów "ci mamy dostatek ale i te, /powyżej zawarte/ przyjmujemy..."

    Zapewne w niejednej Izbie jest wiele do pozamiatania  ale  zawsze IZBA  to IZBA  i może dać oparcie...

    Sytuacja trochę jak w starym dowcipie...

   Facet  zanosi modły; Panie spraw abym wygrał w Lotto...  Głos z nieba; synu a czy ty grasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Atena napisał:

  W naszej Izbie o tym że to jest jedyna droga do pozytywnych zmian w polskim pszczelarstwie  argumentów "ci mamy dostatek ale i te, /powyżej zawarte/ przyjmujemy..."

Czytając ten fragment pana wypowiedzi można odnieść wrażenie, że wypowiada się pan w imieniu jakiejś grupy, a pełniona przez pana funkcja , upoważnia do tego aby w imieniu tej grupy się wypowiadać . Może więc ujawni pan, co to za grupa, jak liczna ona jest i czy rzeczywiście wyznaczyła ona pana na swojego rzecznika? Doświadczenie podpowiada mi , że na takie pytanie oczywiście pan nie odpowie, jak zresztą na wiele innych poprzednich. A tak po przyjacielsku  to panu powiem, jak ma pan tyle problemów z prowadzeniem swojej pasieki, że bez pomocy IZBY się nie obejdzie , to niech pan zamiast się tak męczyć , posłucha raczej "głosu z nieba" i zacznie grać w Lotto.  Oczywiście może pan też złożyć skargę na bezduszność "pana" Izby Rolniczej , która nie chce zająć się pańskimi problemami. 

"zawsze IZBA  to IZBA " , a może by tak, " bo widzisz Rochu "wuj  to wuj ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie należy brać na wesoło. Ustawiczne wojny prowadzą na manowce i po co?.

A nie lepiej pożartować ot tak dla przykładu.

Czy to dobry znaczy rozwojowy matecznik czy okaże się zbukiem:

cudo 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Nie obawiasz się oskarżenia o  nieobyczajne zdjęcia???

   Staram się nie tracić poczucia humoru  ale czasem bywa trudno... wytrzymam.

   Na pytanie które zadałem  otrzymałem odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...