Skocz do zawartości
603 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

22 lutego 2020 r. jest planowana w Dębnie (druga strona okładki styczniowego Pszczelarza Polskiego) konferencja pszczelarska, gdzie będzie okazja dla niedowiarków skuteczności ksantohumolu zapytać lek. Wet. Arszułowicza o szczegóły sprzedaży ApisPlusa w Rumunii, gdzie ten go uporczywie i z sukcesami reklamuje tam i w innych państwach, oraz dlaczego w niewidocznym sklepie internetowym nie ma możliwości by złozyć zamowienie na ten towar do Polski. To niezgodne z prawem unijnym, dyskryminujące i upokarzające dla polskich pszczelarzy. Przez te kombinacje nie mogę porównać w pasiece działania ApisPlusa i Vitaeapisu. Będzie można zapewne dowiedzieć się u źródła, dlaczego Baltech nie publikuje wyników Badań prof. Chorbińskiego, mimo finasowania tych badań z publicznych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić dla swych pszczół ksanthohumol w czystej postaci i mam problem.

Czy to nie jest chore, że polska firma Axen Bio Group nie ma polskiej witryny, handluje ksantohumolem na Alibabie (Piotr Głuchowski), a na Allegro nie i nie można kupić tego specyfiku za złotówki? Dlaczego tak traktuje się Polaków? Czy to jakieś wykluczenie informacyjne i handlowe? Firmę prowadzą polscy prawnicy - dziwne!

https://www.axenbio.eu/orders/

https://pl1223012330dwvk.fm.alibaba.com/company_profile.html?spm=a2700.supplier-qrw.35.3.2cf068824bgmb0#top-nav-bar

Z Alibaby wynika, ze firma ma obrót roczny 2 500 000 $, a jak wynika ze sprawozdania płaci w Polsce jakis symboliczny, śmiechu wart podatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi