Skocz do zawartości
36 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Rząd 13 grudnia stara się ograniczyć Polakom dostęp do informacji dotyczącej tego co naprawdę dzieje się w naszym kraju.

Zachęcam do korzystania z kanałów informacyjnych wolnych od propagandy rządowej.

https://tvrepublika.pl/Nie-tylko-w-telewizji-ale-i-w-internecie-SPRAWDZ-gdzie-ogladac-Republike,154886.html

http://wpolsce.pl/gdzie-nas-ogladac

https://tvrepublika.pl/Jak-zasubskrybowac-Republike-na-YouTube-ZOBACZ-jakie-to-proste-WIDEO,156304.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 6.4. Zabrania się reklamowania swoich lub cudzych (prywatnych lub nie) serwisów internetowych w tematach, treściach wypowiedzi, awatarach, sygnaturach itd. - bez zgody              Zarządu Forum/Portalu.

Rozumiem, że użytkownik czarg ma taką zgodę Zarządu.

A tak na marginesie: forum, które ma więcej moderatorów niż aktywnych użytkowników, zdominowane jest w ostatnim czasie postami politycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, janek_sz napisał:

Rozumiem, że użytkownik czarg ma taką zgodę Zarządu.

Masz drogi Janku trochę wybiórczą czujność policz sobie "posty polityczne" Pana Ateny na forum głównym, a tutaj w sprawie zamieszczania linków: 

Na kanale TVRepublika o pszczołach też można posłuchać:

I już poza wszystkim - " życie owadów społecznych snuć każe refleksję społeczną".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, janek_sz napisał:

Rozumiem, że użytkownik czarg ma taką zgodę Zarządu.

A tak na marginesie: forum, które ma więcej moderatorów niż aktywnych użytkowników, zdominowane jest w ostatnim czasie postami politycznymi.

"Parada różności" jest jak najbardziej miejscem właściwym dla postów politycznych i innych (dowolnych pozapszczelarskich). Jako moderator i zwykły użytkownik dziękuję czargowi za dyscyplinę i dobry przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Proponowałbym nieco zmodyfikować tytuł na  "PARADA PRÓŻNOŚCI" ...

  .... skoro prawie nikt, na niniejszym portalu, nie pisze w temacie czyli w tematyce pszczelarskiej  a miodu ci mamy... dostatek, to po co, po próżnicy klawiaturę strzępić...

   Ot i gorący temat;  po zwycięstwie Zielińskiego, we "współdziałaniu" z jakąś Kitajką można by zainicjować temat współpracy polsko-kitajskiej... Temat rzeka, szeroka jak Jangcy   u ujścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Warroza

Ja z kolei proponuję zmienić jeden z pierwszych punktów regulaminu tak, aby nowe użytkowniczki i użytkownicy,  pszczelarki lub pszczelarze (obecni lub potencjalni), którzy akceptują regulamin nie byli wprowadzani w błąd.

Zapis brzmi: " 1.2. Forum poświęcone jest umożliwieniu dyskusji i wymianie doświadczeń, związanych z pasją jaką jest pszczelarstwo.  
               Forum udostępnia Użytkownikom zasoby swojego systemu informatycznego tak, aby mogli oni prowadzić dyskusje  
               na tematy związanie z pszczelarstwem. "

Proponuję: " 1.2. Forum funkcjonuje zniechęcając do dyskusji i wymiany doświadczeń, związanych z pasją jaką jest pszczelarstwo.  
               Forum udostępnia Użytkownikom zasoby swojego systemu informatycznego tak, aby mogli w szczególności oni prowadzić tzw. "dyskusje" 
               na tematy nie związanie z pszczelarstwem. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panom Atenie i Warrozie przypominam, że zgodnie z regulaminem forum  posty należy umieszczać w odpowiednich działach i wątkach. Wasze pomysłowe propozycje nijak się mają do tematyki tego wątku i powinny znaleźć się w dziale "Sprawy organizacyjne". Rozumiem, że nie podoba się Wam temat wątku, ale przecież nikt Was do czytania postów nie zmusza, ani "pod pistoletem tutaj nie trzyma" Tytuł jest przecież dość jednoznaczny. Forum należy do Stowarzyszenia  Pszczelarzy Polskich nie pszczelarzy europejskich, pszczelarzy z "tenkraju", guberni czy landu. Uważam, że polscy pszczelarze mają prawo porozmawiać o polskich problemach na swoim forum, szczególnie w takich momentach dziejowych jak ten gdy odbierana jest wolność słowa, łamane są prawa obywatelskie i demontowane instytucje polskiego państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,  temat o koniu nie przystaje do  wątku o pszczołach...

  No może to, że znam przypadek kiedy rój  wykończył uwiązanego na pastwisku konia.  A jednak coś(?) łączy te dwa gatunki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Nie wiem jak SZANOWNEJ BRACI PSZCZELARSKIEJ oglądającej TV Republika  spodobał się  napis  "ANI ZŁOTÓWKI  DLA OWSIAKA" - rozumiem że chodzi, ogólnie,  o WOŚP?

   Znamienne, że p. Holecka  parę lat temu z ekranu TVP rozpromieniona dziękowała owej ORKIESTRZE /jest nagranie/ za to że była  "beneficjentką(?) tego co było z serduszkiem w szpitalu z którego korzystała.  Wyzdrowiała?  A może jej jakiś uraz pozostał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Atena napisał:

  Nie wiem jak SZANOWNEJ BRACI PSZCZELARSKIEJ oglądającej TV Republika  spodobał się  napis  "ANI ZŁOTÓWKI  DLA OWSIAKA" - rozumiem że chodzi, ogólnie,  o WOŚP?

   Znamienne, że p. Holecka  parę lat temu z ekranu TVP rozpromieniona dziękowała owej ORKIESTRZE /jest nagranie/ za to że była  "beneficjentką(?) tego co było z serduszkiem w szpitalu z którego korzystała.  Wyzdrowiała?  A może jej jakiś uraz pozostał?

Ci  co nie są zwolennikami "Owsiaka " mogą w szpitalach bez ograniczeń korzystać z sprzętu od orkiestry , ale jaki to ma wpływ na ich sumienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawałem, od kilku ładnych lat nie daję w szpitalu trochę czasu spędziłem serduszek nie widziałem, podatki płacę sumiennie więc i sumienie mam czyste, a dawać się dymać Jurasowi i Złotym melonom nie mam zamiaru. Lubicie wspierać rodzinę Jurasa wasza sprawa, ale nie róbcie z tego faktu probieża cudzej wrażliwości, czy moralności. Więcej luzu Panowie :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Ciekawy jestem ile zarobił /i od kogo/  ów bard za swoje pienia na pohybel ORKIESTRZE... Dytyramb gloryfikujący krytykę czegoś co wspiera i współuczestniczy  większość polskiego społeczeństwa  to ... pominę co mi się ciśnie na klawiaturę.  TVP płaciła za "wywiad" chwalący "stary porządek" po 500 PLN  od łebka.  Aktywni, w tym temacie, nawet sporo zarabiali.  Nie wiem jak ocenia "tamte" działania społeczeństwo Szprotawy której burmistrz odsiedział(!!!) dziewięć miesięcy  "za żywota" bo nigdy się nie dowiedział ZA CO. Jedno uzupełnienie - burmistrz był ze znienawidzonego PSL-u... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Atena napisał:

  Ciekawy jestem ile zarobił /i od kogo/  ów bard za swoje pienia na pohybel ORKIESTRZE... Dytyramb gloryfikujący krytykę czegoś co wspiera i współuczestniczy  większość polskiego społeczeństwa  to ... pominę co mi się ciśnie na klawiaturę.  TVP płaciła za "wywiad" chwalący "stary porządek" po 500 PLN  od łebka.  Aktywni, w tym temacie, nawet sporo zarabiali.  Nie wiem jak ocenia "tamte" działania społeczeństwo Szprotawy której burmistrz odsiedział(!!!) dziewięć miesięcy  "za żywota" bo nigdy się nie dowiedział ZA CO. Jedno uzupełnienie - burmistrz był ze znienawidzonego PSL-u... 

Też byłem zszokowany historią tego Burmistrza. W telewizji ostatnio też widziałem historię jakiegoś prezesa wydawnictwa skrzywdzonego przez służby Kamińskiego i Wąsika. Myślę , że oni prędzej czy później trafią tam , gdzie jest ich miejsce bo jeżeli nie to stracę zaufanie do państwa prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lech napisał:

Też byłem zszokowany historią tego Burmistrza. 

Te opowieści wykraczają poza tematykę wątku, ale jako autor pierwszego wpisu mogę wątek nieco modyfikować co właśnie zrobiłem  - rozszerzyłem tytuł o tag: "czego nie pokazali w TV Republika i w WPOlscepl". W zamian proszę żebyście Panowie przedstawili straszną historię Burmistrza z PSL z podaniem źródeł tych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródłem informacji była TVP...  Podobnie jak losy /gnojenie p. Seredyńskiego / pokazane w reportażu w TVN 24...  Materiał bardzo interesujący w kontekście wniosków o wysokie odznaczenia państwowe  dla  p. K i p. W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  To dla światka pszczelarskiego  dobrze czy źle - i dlaczego? 

    Na razie w polskiemu światkowi pszczelarskiemu  patronuje były ministerialny ministrant p. Jacek P.  I tu znowu pytanie czy to dobrze czy to źle... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie oglądał, albo o tym wywiadzie nie słyszał zapraszam - Prezydent u Mazurka i Stanowskiego w Godzinie Zero:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  W kontekście powyższego wpisu odwołam się do Biblii...

   Chrystus gościł w domu celnika... co spotkało się z krytyką faryzeuszy.

    Jest jeden drobiazg który różni  /gościnność prezydenta z wizytą Chrystusa/ - celnik zrozumiał swoje niecne postępowanie i się nawrócił!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Atena napisał:

  W kontekście powyższego wpisu odwołam się do Biblii...

   Chrystus gościł w domu celnika... co spotkało się z krytyką faryzeuszy.

Czy Ty czytasz swoje wpisy Ateno, choć trochę krytycznie?

Przecież niezależnie od tego jak karkołomne jest Twoje porównanie spotkania w Pałacu prezydenckim do wieczerzania Chrystusa z celnikami, to Ty jako krytyk tego spotkania występujesz w roli faryzeusza

Zastanów się, czy warto się aż tak "samozaorywać" nasz "uczony w piśmie", "ślepy przewodniku"? 

--------------------------------------------------------------------------------------

"Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami".

https://www.biblijni.pl/Mt,23,13-36

http://www.zywawiara.pl/blogi/szukajac-boga/43_Faryzeusz, celnik... Kim oni w ogóle byli?.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   No cóż, władza nie jest od tego aby się kochać , jest od tego aby się wzajemnie mobilizować, bo do tego została wybrana. Aby nie było "wzajemnej miłości" ale patrzenie sobie na ręce a przez to często może/ma prawo dochodzić do scysji/polemik/kłótni.  To jest wewnętrzna sprawa  tych co rozdają karty... MAJĄ BYĆ EFEKTY!!!  Na laurki, organizacje pikników  może przyjdzie czas... ale, zapewne nie dla wszystkich bo nie wszyscy podołają zadaniom.  

   Eksponowanie uciechy z tego że ... "a jednak się kłócą" - jest śmieszne... A niech się kłócą, byle z pozytywnym społecznym skutkiem!

    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...