Skocz do zawartości
Gość robert

Jaki jest powód że tak mało członków polanki uczestniczy na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert

Dlaczego mało członków stowarzyszenia uczestniczy na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne powodów jest kilka.

W moim odczuciu znaczna część Polankowiczów, forum uważa za niepotrzebny byt. Z drugiej strony ci co czytają i wchodzą na forum obawia się krytyki lub też uszczypliwości ze strony innych użytkowników forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ten jest bardzo niewygodny,  został już na forum podjęty i zamknięty.
 Mirek kiedyś  napisał, że jest takie forum ignorantów (nie Polanka)... a i paru z nich założyło sobie nowe forum. Jest tam taki jeden, który serwuje im dr Liebiga i jest totalnie zwalczany. Oni tego nie chcą. Towarzystwo na tamtym forum - wzajemnej zresztą adoracji,  nie lubi szkopów. Tu Robert podjął Liebiga i za wszelką cenę chciano z niego zrobić głupka, serwując na forum debilne obrazki.

Robert, są świetni fachowcy, po co mają być atakowani? Odeszli  z forum i nie piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu ludziom się nie chce angażować w sprawy Polanki tym bardziej czytać te wypociny co obecnie są na forum nie zawsze związane z pszczelarstwem. No i ten cały hejt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
8 godzin temu, Atena napisał:

Robercie, przeanalizuj swoje wpisy... a później, ponownie, zadaj to pytanie... 

Co mogę Koledze odpowiedzieć. Kolega wytrzymał obelgi . Za to szacunek. 

Każdy z nas może się wygłupić. Coś naskrobać bez rozmysłu . Ale nie po to piszemy na forum aby swoje tezy wciskać innym, a aby wymieniać się doświadczeniem , spostrzeżeniami . Zapewne ja mam inne jak Kolega. Nie będę się rozpisywał ze z racji innego ..... itd.To jest jasne. Szacunek jest podstawą. Jak Kolegę uraziłem to przepraszam.

Mam kilku młodszych znajomych członków Polanki z odległego mnie terenu. I się do forum zrazili . A są członkami bo jest najtaniej. Czy tylko o taniość składki chodzi ? A nie wzajemne kontakty , przyjaźnie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
8 godzin temu, maniek_mb napisał:

Bo po prostu ludziom się nie chce angażować w sprawy Polanki tym bardziej czytać te wypociny co obecnie są na forum nie zawsze związane z pszczelarstwem. No i ten cały hejt. 

Polanka jest OK. Tylko forum jakieś dziwne , było...... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na siłę tu nikogo nie przyciągniemy. Żyć forum Polanki to trzeba to czuć. Wielu do nas zagląda ale są bierni.(forum) Tak bywa i tak jest wszędzie.

W tę sobotę mamy grilla Klubowego. Nie tak łatwo zebrać ludzi aby celebrować nasze po covidowe spotkanie. Później będą komentarze, że nic się nie robi. Ogólnie będą biadolić. Dlatego też, korzystajmy z wolności póki ją jeszcze mamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
15 godzin temu, Horn napisał:

Temat ten jest bardzo niewygodny,  został już na forum podjęty i zamknięty.
 Mirek kiedyś  napisał, że jest takie forum ignorantów (nie Polanka)... a i paru z nich założyło sobie nowe forum. Jest tam taki jeden, który serwuje im dr Liebiga i jest totalnie zwalczany. Oni tego nie chcą. Towarzystwo na tamtym forum - wzajemnej zresztą adoracji,  nie lubi szkopów. Tu Robert podjął Liebiga i za wszelką cenę chciano z niego zrobić głupka, serwując na forum debilne obrazki.

Robert, są świetni fachowcy, po co mają być atakowani? Odeszli  z forum i nie piszą.

Właśnie chodziło mi o to aby różne poglądy mogły mieć miejsce na forum. Fachowcy czytają ale skromnie się wypowiadają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
5 minut temu, jokaz napisał:

Myślę, że na siłę tu nikogo nie przyciągniemy. Żyć forum Polanki to trzeba to czuć. Wielu do nas zagląda ale są bierni.(forum) Tak bywa i tak jest wszędzie.

W tę sobotę mamy grilla Klubowego. Nie tak łatwo zebrać ludzi aby celebrować nasze po covidowe spotkanie. Później będą komentarze, że nic się nie robi. Ogólnie będą biadolić. Dlatego też, korzystajmy z wolności póki ją jeszcze mamy. 

Popieram. Relacje bezpośrednie są bezcenne. Sam tego doświadczyłem. Czytając czyjeś wpisy można odnieść zupełnie inne odniesienia. W relacjach bezpośrednich wiele rzeczy jest prostych.

Sukcesów życzę oczywiście i dobrego grillowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamienne, że ostatnio dwa razy nastąpił znaczny wzrost ilości wpisów;

Pierwszym razem kiedy okazało się że należy zapłacić 17 /siedemnaście złotych/ za papier... drugim razem na temat "chamstwa".  I tu  odwołam się do głośnego hasła wygłoszonego przez p. byłą premier; "WYSTARCZY NIE KRAŚĆ" podobnie można powiedzieć o innym grzechu; chamstwie...  WYSTARCZY  ZACHOWYWAĆ SIĘ PRZYZWOICIE. W tym słowie zawarty  jest całokształt tematu. Dyskutować o tym???  Kulturalni nie potrzebują wskazówek z portalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...