Skocz do zawartości
czarg

Zmiany w minrolu

Rekomendowane odpowiedzi

Pani vice minister Ewa Lech odwołana ze stanowiska w Ministerstwie Rolnictwa I RW.

Nie wiem czy zdążyła przed dymisją zrozumieć o co chodzi pszczelarzom.

Jej wcześniejsze wypowiedzi na sejmowych Komisjach RiRW świadczą o kiepskiej wiedzy o tym co nas dotyczy.

Żegnam bez żalu.

https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci/zmiany-w-resorcie-rolnictwa-wiceminister-ewa-lech-odwolana/

 

Mam nadzieję, że jej kompetencji nie przejmie Pan Rzeźnicki - ten to jest dopiero koniunkturalista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolnił się stołek idealny dla Ciebie...

Rozlega się huk strzelania sobie w łeb tych co Ją na wysokie stanowisko rekomendowali...

Czy - myślę że godna, przynajmniej roczna odprawa, będzie zawierać w sobie również wcześniejsze nagrody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz gorzej z Twoim dowcipem odmeldowuje się Panie ppłk LWP, bo jeszcze mnie jakieś koszmary w nocy dopadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz gorzej z Twoim dowcipem odmeldowuje się Panie ppłk LWP, bo jeszcze mnie jakieś koszmary w nocy dopadną.

Awans na podpułkownika i kilka odznaczeń otrzymałem w Wojsku Polskim, a nie w LWP -  wszystkowiedzący mądralo. Dla mnie ważniejsza jest klasa mistrzowska pilota i uprawnienia pilota doświadczalnego, instruktorka we wszystkich warunkach itp.

 A jak tam u Ciebie z obowiązkiem wobec Ojczyzny?

Kategoria D za parę słoików miodku?

Nie wiem po cholerę podważasz swym wątkiem moje zaufanie do kompetencji rządu Szydły - Morawieckiego?

Autonagrodka + odprawka?

Tytuł pana ministra dozgonny, za resztę można zapłacić kartą kredytową.

Odprawa x 21?

Jak przeczołgać przez PiSowskie salony jak najwięcej swoich i wydoić fiskusa?

 

  • Jerzy Materna - Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowe
  • Andrzej Piotrowski - Ministerstwo Energii
  • Piotr Woźny - Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
  • Maciej Małecki - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Rafał Bochenek - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Paweł Sałek - Ministerstwo Środowiska
  • Aleksander Bobko - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  • Michał Woś - Ministerstwo Sportu
  • Krzysztof Silicki - Ministerstwo Cyfryzacji
  • Marek Tombarkiewicz - Ministerstwo Zdrowia
  • Piotr Gryza - Ministerstwo Zdrowia.
  • Ewa Lech - Ministerstwo Rolnictwa:

Wcześniej odwołani zostali:

 

  • Andrzej Szweda Lewandowski - Ministerstwo Środowiska
  • Kazimierz Smoliński - Ministerstwo Infrastruktury
  • Tomasz Żuchowski - Ministerstwo Infrastruktury
  • Jarosław Pinkas -Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Krzysztof Szubert - Ministerstwo Cyfryzacji
  • Brak w wykazie Beaty Szydło
  • i Antoniego Macierewicza
  • oraz ministra Szyszko

Nie wiem, czy to wszyscy, bo jeszcze np. minister MisiewiczâŚKto by tam za tym nadążyłâŚ

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bartlomiej-misiewicz-zostal-ministrem/s8zvwjf

 

 

0006HAWG25KFH6EJ-C122-F4.jpg

 

A na walkę ze zwalczanymi z urzędu zgnilcami pszczół nie ma kasy, bo wg oświadczenia min. Lech cała poszła na budowę płotu na wschodniej granicy, jak już ASF był za Wisłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisiory przechodzą z nagród na odprawy? :D

 

Robi-nieelegancko Napisałeś.Zawsze można napisać inaczej i na to samo wychodzi.

Przestań ,,latać"

Twoją ,,Sukę" dawniej obsługiwali mechanicy eskadr lotnych i mechanicy eskadr technicznych-oczywiście pod nadzorem kadry .Dostawałeś gotowy sprawdzony zatankowany samolot SU..

Takie były czasy.Więcej szacunku dla nas w obecnym czasie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kolego, już dawno przestałem latać, ale jest jeden taki, co mi to ciągle wypomina, tak jakbym miał się czego wstydzić. Według niego to forum andragogiczne, gdzie młodzieńcy wychowują starych ludzi, którzy nasiąknęli za młodu nie tym co oni uważają i teraz trącają. To dzięki ludziom o których piszesz, podobnym mi zdrajcom, którzy tankowali mi samolot i podwieszali drewniane bomby, mogłem realizować zd - radziecką doktrynę ataków jądrami. Sporo robiłem pokazów lotniczych i z góry widziałem wszędzie tłumy spędzanych siłą, kolaborujących ze mną Rodaków, machających mi ,  nosicielowi ruskiej broni jądrowej, pod przymusem chorągiewkami. Dzisiaj jestem winien tylko ja, a szacunek należy się wszystkim, tylko nie mi.

Z tego co pisałeś wcześniej zrozumiałem, że przygotowywałeś fotele katapultowe (chroniłeś dupę) takim jak ja, więc nie masz również moralnego prawa pierdzielić tu o etyce i prawie pszczelarskim. Nie jesteś polskim pszczelarzem!

Czarg i podobni pokończyli jakieś studia buchalterskie za friko i bez żenady przyjmowali od komuchów punkty za pochodzenie, skazując dzieci porządnych, wyklętych Polakow lepszego sortu na dziedziczony analfabetyzm. Miałeś kiedyś pomysł, żeby przewiązać pilotowi sznurkiem końcówki linek spadochronowych od strony czaszy przy uzbrajaniu fotela? Nie byłeś Wallenrodem niestety...

Niesłusznie podejrzewasz mnie o brak szacunku do ludzi.

Kto Ci oblatał falomierz i na jakiej wysokości? Pamiętasz dziś?

Ostatnio mam do czynienie z kandydatem na urzędnika ministerstwa kultury i sztuki. Jak się czyta taką sztukę, trudno zachować kulturę. Z pewnego punktu widzenia, związanego z położeniem geostrategicznym Polski, nic się nie zmieniło. Zamieniliśmy tylko w koszarach ruskich na Amerykanów i też pewnie ciężko będzie kiedys ich się pozbyć. A polem walki i mięsem armatnim dla wielkich pozostaliśmy bez zmian. Myślisz, że tym razem wszyscy z przyjemnością umrą za Gdańsk? Jak myślisz, dlaczego ruscy nie wkroczyli do Polski? Może uznali, że nie mogą liczyć na to, że im LWP pomoże? A może wystraszyli się konspiry w internatach i narobili w gacie? Tego się nie dowiemy...

Gdzieś się w tym wszystkim zawieruszyły pszczołyâŚ

Również serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi nie należałem nigdy do żadnej parti.no chyba do parti która zwie sie POlSKA..

Szanowałem i szanuję wszystkich rządzących Polska od PIS ,Po itd. na ostatnich partiach obecnie kończąc. 

Nie zaprę sie żadnego prezydenta Rzeczypospolitej,

Uważam że życie każdego Polaka jest bezecne-nie wolno rozlewać krwi Polskiej nadaremno.

Robi inteligencje mamy albo nie mamy-tego nie idzie zdobyć.

No cóż robi-przyznam ci że mamy jednakie myślenie patriotyczne.

Robi być może to będzie mój ostatni rok pszczelarzenia po ponad 45 latach..Wtedy przestanę być Polskim Pszczelarzem.

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...