Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fundacja Apikultura

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2695 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 12 sierpień 2019 - 08:35

Chciałbym tą drogą zapytać władze Polanki jako jej członek o oficjalne stanowisko organizacji w stosunku do #FundacjaApikultura.

Jak dla mnie, po pobieżnym przeglądzie, fundacja Apikultura nie ma cech fundacji ani organizacji charytatywnej.

Przedsiębiorstwo o tej nazwie i numerze 0000789733 jest zarejestrowana w KRS w Krakowie jako przedsiębiorstwo o charakterze rodzinnym, nie wykazuje kapitału zalożycielskiego i statusu organizacji wyższej użyteczności publicznej. Nie ma witryny internetowej, a przede wszystkim nie mogę znaleść nigdzie statutu fundacji, by się z nim zapoznać. Jak się zapoznam – będę mogł ewentualnie poprzeć i wesprzeć organizację. W rozdziale 3 KRS, w rubryce .”Przedmiot przeważającej działalności przedsiębiorcy” widnieje jedynie wpis: SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH

Tutaj każdy Obywatel może, a nawet powinien sobie sprawdzić dane potencjalnego kontrahenta wklepując powyższy numer krs i stawiając ptaszka w grupie przedsiębiorstw.

Prezydent pięciu pni.

#2 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2695 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano wczoraj, 15:32

Zwróciłem się oficjalnie do prezeski Fundacji Apikultura Pani Barbary Łysoń z prośbą o informację odnośnie pochodzenia i wielkości funduszu założycielskiego i o statut Fundacji. Spotkałem się z wymijającą odpowiedzią, otrzymałem jakieś dwa bezsensowne punkty, a z informacji w KRS wynika, że statut składa się z 35-u paragrafów. Zalecam ostrożność w kontaktach z tą organizacją.

Jest to moja prywatna opinia.

Prezydent pięciu pni.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych