Skocz do zawartości

TobiarzD

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Nie
 1. TobiarzD

  Fundacja Apikultura

  No jeden % z swojego podatku panie nie oddasz, ale możesz zawsze wesprzeć Fundacje i śmiem twierdzić, że wspomną o tobie Co do strony internetowej to nie mają obowiązku posiadać, a FB przy dzisiejszych czasach wystarczy.
 2. Tylko czy pszczelarz lub organizacja pszczelarska jak przybędzie do ministrów wymusić coś niezdefiniowanego paragrafami i normami, a poparte dowodami Pana "R" Czy ona coś wniesie? Jedynie "głównoburze", która będzie w gazetach tylko chwilowa i zniechęci niektórych do zakupu z firmy A czy B, ale da możliwość innym mniejszym lub też większym firmom, mogącym bardziej zaszkodzić by tylko zarobić póki sprawa nie trafi na biurko ministra.
 3. Dzięki, za informacje "R"Czy widząc takie badania profesorowie od pszczół w jakiś sposób nie powinni działać by wdrażać jakieś normy i standardy? Czy coś robili?
 4. Zastanawia mnie fakt, że nie ma przyjętych norm i widełek. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ktoś napisał prace badawczą i na niej zdobył tytuł ?
 5. Tez jestem ciekaw bo szwagra znajomego siostry z drugiej rodziny po zmarłym dziadku tez słuchano, a był krętaczem
 6. Ciekawi mnie sprawa jak wyszły badania odnośnie prafny z filmu który udostępniacie bo mnie maksymalnie śmieszy ;D to jest podobnie jak Polak pije z kieliszka a Rusek z wiadra a obaj się podobnie upiją ewidentna manipulacja.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...