Skocz do zawartości
Atena

Idzie wiosna...

Rekomendowane odpowiedzi

  Co prawda mówi się że  jedna jaskółka wiosny nie czyni a cóż mówić o skowronku który przyniósł taką oto wieść;

   Areopag pszczelarski który parę dni obradował na Lubelszczyźnie, podjął decyzję /zadeklarował/  iż letnią porą,  pod patronatem warszawskiej SGGW,  zwołany zostanie KONGRES  PSZCZELARSKI.  Wieść owa to miód na moje serce... wszak o TO ZABIEGAŁEM od ponad roku.  Co prawda nie w tej formule ale to nie ma NAJMNIEJSZEGO znaczenia. Taka jest potrzeba chwili / ta chwila trwa lat wiele/...  I to jest owym skowronkiem/jaskółką  która ma szansę wiosnę uczynić w polskim pszczelarstwie.

  Czy   ów wieszczek okaże  się   prawdziwym heroldem niosącym dobre wieści?  Kluczową rolę odegrają pszczelarze/organizacje pszczelarskie które czynnie wesprą /lub nie/  tę na razie nieoficjalnie zapowiedzianą inicjatywę...

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima kojarzy mi się z 13 grudnia, knutem i bolszewią.

Wiosna z Wiosną Ludów - ruchem wyzwolenia się z ucisku i zniewolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  To może przejdź z Wiosną Ludów, knutem i bolszewią tam gdzie innych wysyłasz...

    Byłbym wdzięczny gdybyś odniósł się do  tego co powyżej napisałem - że jakaś dyskusja się wywiązała na temat KONIECZNOŚCI zorganizowania Kongresu Pszczelarskiego którego nadrzędnym zadaniem byłyby sprawy związane z ustawodawstwem, prawami i przepisami jakie obowiązują w branży i  powiązanymi z nią resortami.

  Ktoś mnie zgromił że nie byłem  Lublinie /i okolicach/ - zostawiam to młodszym ale i na onych młodszych mam prawo liczyć że przekażą wszelkie "złote myśli" jakie zostały zaprezentowane   w trakcie...

 Jak na razie nie było TU ani słowa o efektach z owego wiekopomnego spotkania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, czarg napisał:

Zima kojarzy mi się z 13 grudnia, knutem i bolszewią.

Wiosna z Wiosną Ludów - ruchem wyzwolenia się z ucisku i zniewolenia.

Witam serdecznie,

Pełna zgoda, przylecimy stadnie i pogonimy ostatecznie precz tych co osiem lat niszczyli nas PIĘKNY KRAJ.

Do zobaczenia i usłyszenia wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...