Skocz do zawartości
Augustyn

Uchwała Koła Pszczelarskiego

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tragiczną sytuacją na rynku produktów pszczelich, a w szczególności miodu, zostało przygotowane pismo, które ma na na celu pobudzić środowiska pszczelarskie do podjęcia wspólnych działań na rzecz ustabilizowania rynku miodu w Polsce. Załączony dokument dotyczy Polskiego Związku Pszczelarskiego, ale można go zredagować tak, aby był użyteczny dla innych Uchwała - Inne Koła Pszczelarskie.odtorganizacji lub stowarzyszeń pszczelarskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Zredagowane pismo, z merytorycznym uzasadnieniem,  jest... no właśnie - do kogo???    

   Tak naprawdę to chyba na przysłowiowy  - Berdyczów... Wiadomo, w Berdyczowie mają dziś inne problemy, tematu nie podejmą a w dodatku mają tani miód. 

  Parę dni temu pisałem ilu mogłoby być adresatów takiego pisma...   No ale organizacje pszczelarskie są w pełni autonomiczne i nikt im nie będzie dyktował/proponował gdzie i u kogo mogą  interweniować a już o konstruktywnej współpracy/współdziałaniu  to oczywiście nie ma mowy... bo zawsze musiałby być ktoś "ważniejszy"... a ci naprawdę co są na świecznikach nie mają czasu na ... duperele.  Kiedyś środowisko pszczelarskie próbował zintegrować... ksiądz Ostach, ale i jemu to nie wyszło.

    Moim zdaniem, tak się składa że wszyscy są dziś samodzielni/samorządni/niezależni w ...narzekaniu.

   

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Święte słowa, święte słowa zacna Pani...    Tylko owe "święte słowa" wiatr roznosi...

    Konia z rzędem / może lepiej byłoby z rządem/  dla tego kto się podejmie pociągnąć temat o którym TU  wielokrotnie pisałem czyli że trzeba się zebrać w gronie fachowców i odpowiedzialnych / jedno nie oznacza drugiego/ coś uchwalić, przekazać decydentom a później egzekwować realizację... I tyle...

    Doprowadziłem owego konia do wodopoju - niestety... wsparcia było ZERO!   Oczywiście było paru aż nadto aktywnych  ale w... krytykowaniu.  Znam swoje miejsce i możliwości - jako konik polny z rumakami ze stadniny kopać się nie myślę.   Co było zrobione/uzgodnione kto chciał wiedzieć, ten wie...

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...