Skocz do zawartości
jokaz

Specjalnie dla Polanki "Złoty Pociąg"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki i kolegów Polankowiczów.

Na naszych Polankowych spotkaniach, jak moi rozmówcy dowiadują się, że jestem z Wałbrzycha zaraz pytają o " Złoty Pociąg".

Dosłownie przed dwoma godzinami miałem zaszczyt uścisnąć dłoń Pana Tadeusza Słowikowskiego i chwilę z nim porozmawiać.

Pragnę Was poinformować, że w dzisiejszych czasach, ciężko jest uzyskać wszelkiego rodzaju pozwolenia, zaświadczenia itp. Jak podkreślił mój rozmówca Pan Tadeusz Słowikowski, nie do końca żyjemy w wolnej Polsce. Pan Tadeusz, w krótkiej rozmowie ze mną przekonywał, że jest coś na rzeczy, skoro tak to wszystko opieszale idzie. Na fejsie, ludzie organizują się i robią pikiety co sobotę w miejscu rzekomego "Złotego Pociągu". Chcą jak najszybciej udowodnić Polsce i światu, że to o czym trąbi się od ponad dobrych kilku miesięcy jest prawdą. Młodzi Wałbrzyszanie trzymający w ręku łopaty, chętnie sami dobrali by się do tego znaleziska. Otrzymałem od Pana Tadeusza ciekawe informacje o których nawet nie słyszałem. Pracuję dosłownie 50 metrów od miejsca ukrycia "Złotego Pociągu" i od samego początku mogłem zaobserwować gorączkę złota jaka towarzyszy mieszkańcom Wałbrzycha i okolic. Śmieszne się wydaje, jak ludzie z latarkami na czołach, z wykrywaczami metalu i łopatą na ramieniu o godz. 1.00 w nocy, idą czynnym torowiskiem celem odkrycia znaleziska.

W imieniu Pana Tadeusza Słowikowskiego, zapraszam Wszystkich Polankowiczów do obejrzenia najnowszego reportażu, który zostanie opublikowany już 24 marca 2016 o godz. 22.00 na kanale Discovery Channel. www.light.tvpolsat.info/2016/03/discovery-channel-na-tropie-zlotego-pociagu-czy-tzw-zloty-pociag-istnieje/

 

jokaz

 

post-11-0-88600000-1458565095_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...