Skocz do zawartości
Atena

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

216 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet telewizji reżimowej nie oglądałem:)

To mieliśmy tak samo. Ja też TVNu nie oglądałem. Od zawsze mam alergię na kłamstwo. Była na szczęście telewizja publiczna. Rzadko oglądałem Pospieszalskiego, bo nie przepadam za fanatyzmem (jednak zdarzało się), podobnie rzadko Lisa (nawet chyba jeszcze rzadziej) ale Ziemca owszem, często. Z jakiegoś powodu nie był wtedy fanatykiem.

Faktycznie, kiedy telewizja staje się reżimowa, przestaje nadawać się do oglądania. Aż się człowiek ma ochotę po oku podrapać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja początkowo TVN oglądałem ale tylko jak był dobry film. Informacje bardzo rzadko i tylko jakieś skróty. Od kiedy mam możliwość nagrywania to nie oglądam TVN ze względu na koszmarną ilość reklam jednak nagrywam zaś reklamy przewijam. Z Polsatem podobnie choć kiedyś to nie bardzo było co oglądać - poziom taki sobie. Najwięcej TVP Historia, National Geografic, Discovery, TVP Kultura - (świetne filmy, naprawdę), TNT, trochę TVP Info - głównie W tyle wizji. Ogólnie nie mam za dużo czasu na TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam określenie telewizja reżimowa pierwszy zaczął publicznie używać Janusz Korwin Mikke. To było jeszcze w czasach, gdy był dla mnie politykiem, publicystą... ech... szkoda gadać. Teraz żałuję, że od prawie 30 lat głosowałem na niego, UPR itd... Rozczarował mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stał się cud; Minister od Zdrowia zadeklarował gotowość podjęcia współpracy z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.  

O tempora o mores... Jak trwoga to... i Owsiak może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takiej sytuacji jak się znaleźliśmy nie czas na animozje. Wszystkie ręce na pokład.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Atena napisał:

No i stał się cud; Minister od Zdrowia zadeklarował gotowość podjęcia współpracy z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.  

O tempora o mores... Jak trwoga to... i Owsiak może się przydać.

Skup się na pszczołach - politykierze za pięć złotych!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, vega napisał:

Skup się na pszczołach - politykierze za pięć złotych!

Co trzmiel Cię użądlił???  A kto całe elaboraty wypisywał na pohybel niektórym politykom - ja? Pamięć szwankuje czy inaczej frustracji nie potrafisz wyładować???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestali płacić za plucie na totalnych  😁 Bieda się niektórym pogodzić że jest porozumienie,że wszystko zeszło na drugi plan i tylko razem przetrzymamy złe czasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tych 20 mln przydałoby się jeszcze te 2 MILIARDY co przeznaczono na TVP. Ci co się o to upominali zobaczyli palec p. posełki. Ktoś tu poszedł po "rozum do głowy" i dostrzegł że KTOŚ POSZEDŁ " PO ROZUM DO GŁOWY".  Na razie dobre i to... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz upadku Telewizji Państwowej,  tylu ludzi ma iść na bruk?

Polacy chcą oglądać TVP sprawdź sobie wskaźniki oglądalności.

To, że Tobie się nie podoba TVP to nie jest wystarczający powód, żeby pozbawiać telewizję finansowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz, zaraz... z podatków każdego idzie kupa kasy, z abonamentów też i ... jest oglądalność,  MILIARD  SIEDEMSET MILIONÓW NA PROPAGANDĘ.  Ileż to na jasne oblicze Słowianina znad Wisły licząc od oseska do  wiekowych staruszków którzy nie wszystko zdołają usłyszeć... Ile?  A niech se, kto ciekaw,  policzy... Tak, oczywiście Polskie Radio też coś dostało aby nie było że tylko TELEWIZJA.   Skąd ta troska o zwolnienia ?  Dobra, wiarygodna kadra znalazła by pracę, manipulatorzy zmieniliby zawód...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Atena napisał:

MILIARD  SIEDEMSET MILIONÓW NA PROPAGANDĘ

To wiadomości dostały ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak TVP była po waszej stronie - nie mieliście problemu by ją finansować? Czy to nie jest aby hipokryzja? Po raz kolejny hipokryzja z waszej strony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matko, znowu TVP... nigdy nie była jednoznacznie "po stronie" od 1989 do 2015.

Jednoznacznie co najwyżej Lis był. Nie wiem, czy da się zrównoważyć Lisa Ziemcem. Na pewno da się zrównoważyć Kraśkę Pospieszalskim i to z nadwyżką. Wszyscy "przez osiem ostatnich lat" z różnymi pewnie przygodami pracowali w tej samej TVP sprawiając, że była oglądalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, daro napisał:

To wiadomości dostały ?

Ktoś dostał !!!  Szczegółowej rozpiski nie było... Jak jesteś ciekawy, pytaj u źródła.  Przecież trzeba wciąż udowadniać że Wałęsa to "bolek",  Macierewiczowi potrzeba na eksperymentalne parówki. Oczywiście Komorowskiemu stołek do podstawienia i "Gęsiarkę" do towarzystwa, Kwaśniewskiemu dodatkową willę w Sandomierzu aby miał gdzie trzeźwieć. Bartoszewskiemu przypisywać kolaborację z Niemcami a później bratanie z Żydami. Ileż kosztowało wmawianie że nasz Donald był współtwórcą Ambergoldu.             No, współcześnie opluwanie Owsiaka, choć pieniądze i inicjatywy DZIŚ są na wagę życia. A kto, i za jakie pieniądze ubierał w tęczę Kosiniaka - Kamysza. Dziś do jego pomysłu, dobrowolnego ZUS-u  dopisuje się Pan PREZYDENT , o czym wczoraj nie omieszkał wspomnieć... 

WSZYSTKO KOSZTUJE.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Atena napisał:

Przecież trzeba wciąż udowadniać że Wałęsa to "bolek",  Macierewiczowi potrzeba na eksperymentalne parówki. Oczywiście Komorowskiemu stołek do podstawienia i "Gęsiarkę" do towarzystwa, Kwaśniewskiemu dodatkową willę w Sandomierzu aby miał gdzie trzeźwieć. Bartoszewskiemu przypisywać kolaborację z Niemcami a później bratanie z Żydami. Ileż kosztowało wmawianie że nasz Donald był współtwórcą Ambergoldu.             No, współcześnie opluwanie Owsiaka, choć pieniądze i inicjatywy DZIŚ są na wagę życia. A kto, i za jakie pieniądze ubierał w tęczę Kosiniaka - Kamysza. Dziś do jego pomysłu, dobrowolnego ZUS-u  dopisuje się Pan PREZYDENT , o czym wczoraj nie omieszkał wspomnieć... 

WSZYSTKO KOSZTUJE.... 

Można też wszystkie brudne sprawy totalnych (bo pisowców na pewno nie) zamieść pod dywan, po cichu dać rozgrzeszenie każdemu łobuzowi i pozwolić aby dalej kradli i robili co chcą. Rozumiem, że "o take Polske" walczycie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TVP najlepiej zlikwidować - w ten sposób będzie można ogłupiać ludzi jeszcze jakiś czas dopóki się nie zorientują. Nie będzie programów o kaście, o przewałach, o Grodzkim, Gawłowskim i innych cwaniakach. Ten i tamten w między czasie "nachapie się", inny ustawi żonę i zięciów... Raz się żyje!!! Kto nie smaruje ten nie jedzie! TVP może tylko w tym przeszkadzać a tego nie chcemy. No i będzie można już bez przeszkód mówić, że likwidacja polskiego systemu bankowego, bankructwo tysięcy przedsiębiorstw, bezrobocie 15 % i wszechobecna i powszechna bieda to WIELKI SUKCES RZĄDÓW DEMOKRATYCZNYCH- a jakże! Natomiast to co wydarzyło się w ostatnich pięciu latach to wielka hucpa pisu i należy ich za to postawić przynajmniej pod trybunałem a zapewne jeszcze lepiej przed plutonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli TVP skończyła poszukiwania tych którym pomagał, za pieniądze, prof Grodzki to już spełniła swoją role i można zlikwidować.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze dużo, dużo przed nami Panie Ateno, misja telewizji publicznej nie kończy się nigdy ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Atena napisał:

Ktoś dostał !!!  Szczegółowej rozpiski nie było... Jak jesteś ciekawy, pytaj u źródła.  Przecież trzeba wciąż udowadniać że Wałęsa to "bolek",  Macierewiczowi potrzeba na eksperymentalne parówki. Oczywiście Komorowskiemu stołek do podstawienia i "Gęsiarkę" do towarzystwa, Kwaśniewskiemu dodatkową willę w Sandomierzu aby miał gdzie trzeźwieć. Bartoszewskiemu przypisywać kolaborację z Niemcami a później bratanie z Żydami. Ileż kosztowało wmawianie że nasz Donald był współtwórcą Ambergoldu.             No, współcześnie opluwanie Owsiaka, choć pieniądze i inicjatywy DZIŚ są na wagę życia. A kto, i za jakie pieniądze ubierał w tęczę Kosiniaka - Kamysza. Dziś do jego pomysłu, dobrowolnego ZUS-u  dopisuje się Pan PREZYDENT , o czym wczoraj nie omieszkał wspomnieć... 

WSZYSTKO KOSZTUJE.... 

Wszystko kosztuje pewnie, że tak i za wszystko zapłacicie.

Piotr_S napisał;

"TVP... nigdy nie była jednoznacznie "po stronie" od 1989 do 2015".

Nigdy po polskiej stronie - to prawda, była zwykle po stronie łapsów i jurgieltników dla których "polskość to nienormalność".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No no, jeszcze nikt się tak źle o Ziemcu i Pospieszalskim nie wyrażał. Niby nie przepadam za nimi, ale żeby aż tak?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie Ziemiec ani Pośpieszalski twierdzili, że "polskość to nienormalność" poza tym napisałem,

że była "zwykle po stronie łapsów i jurgieltników" , problemy ze zrozumieniem prostego tekstu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łatwo być w ciągłej opozycji do władzy. Do każdej władzy. Nie trzeba wtedy brać odpowiedzialności, nie trzeba określać się, po której jest się stronie. Można wszystkim dowalać i wszystkim dogadzać... Zawsze można powiedzieć - a nie mówiłem? Byłem przeciwny! Zawsze tak można. Jednak czy o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi