Skocz do zawartości
Atena

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

216 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nic nie było to zastanawiam się za co teraz na TVPinfo przeprasza pani L.Za przecieranie oczu?  :D

No widzisz Karolu, istotne jest czy przecierała oko czy oczy.  Europarlamentarzysta Brudziński wykazał się jakimś obyciem - przepraszając za posłankę, dobre i to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oka, nie oczu.

Ale rozumiem, że przejrzałeś wątek z tweetera, który sam zalinkowałeś. I nadal wierzysz w to przecieranie oka?

W sumie... Sam w to chyba wierzę. Widzę i słyszę ciągle jak zwolennicy rządzących przecierają oko. Ciągle przecierają, kiedy wytknie się władzy cokolwiek. Nawet się nie dziwię, taka rola fanów. Niektórzy za drobne od posta inni z przekonania...

Obstawiam, że w obecnych czasach problem z okiem będzie narastał. I przechodził jak wirus po kolejnych wyborach... albo pozostawał po tej samej stronie, zależnie od wyników tychże.

Niefajnie, ale co poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasada akcji i reakcji. Czym więcej będą jechali po pisiorach tym więcej będą od pisiorów sami dostawać. Samo życie - nic w tym dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale rozumiem, że przejrzałeś wątek z tweetera, który sam zalinkowałeś. I nadal wierzysz w to przecieranie oka?

Wierzę w rozum Polaków, którzy nie dadzą nabrać się na sztuczki postkomuny - POKO, Lewicy i PSL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oka, nie oczu.

Ze słuchaniem ze zrozumieniem też masz kłopoty?

No pewnie mam kłopoty jako analfabeta,ale się nie załamuję.Dla służby zdrowia też jest pewnie bez znaczenia gdzie sobie pani jeździła paluszkiem i tak figę dostali od rządu który przywraca godność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A jednak zrozumiałem twój złośliwy wpis,ale nie chciałem zbytnio przeszkadzać w świętowaniu po zwycięstwie nad totalnymi.Nie dać na służbę zdrowia,a dać na gniot o wybitnym artyście disko polo to jeden z większych sukcesów jedynej słusznej.Osobiście uważam że ten jeden jedyny raz moglibyście przegrać i to byłoby wasze prawdziwe zwycięstwo.Dziwię się że nadprezydent nie wpadł na taki plan.

Odnośnie WOŚP to mam nadzieję,że pan Owsiak dobrze wyda te pieniążki również na chorych na raka i nie da sobie ukraść 15mln jak CBA.

Edytowane przez ppepe
Regulamin pkt. 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam powodów by nie wierzyć Pani Lichockiej. Ja jej wierzę w przeciwieństwie do sfory wściekłych psów szczekających na wszystko co im przeszkadza. To, że przeprosiła za coś czego nie zrobiła (a co zostało uznane za coś złego przez lewackie media) świadczy o jej klasie. Kidawa do pięt jej nie dorasta. Chyba zgodzi się kolega z tym? Gdy Żurek pokazywał faka nie te same lewackie media nie miały z tym problemu... To są właśnie lewackie standardy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.Nie dać na służbę zdrowia,a dać na gniot o wybitnym artyście disko 

Cóż to za prymitywna argumentacja.

Pieniądze publiczne są od tego żeby zaspakajać najrózniejsze potrzeby, małe i duże,

bardziej i mniej "nośne społecznie".

Na tej samej zasadzie można skrytykować wszystkie wydatki. 

Gdyby na służbę zdrowia dać 100% budżetu byłoby OK?

Co do "gniotu o wybitnym artyście" - byłeś na premierze, widziałeś film?

Czy oceniasz go tylko na podstawie cudzych opinii i własnych fobii? 

Znając upodobania polskiej publiki zainwestowane przez TVP pieniądze w film o Zenku na pewno

się zwrócą i jeszcze niemały przyniosą dochód.

Nigdy nie lubiłem disco polo (nawet po pijaku :D ), ale na film o Zenku chyba pójdę.

Ostatnio widziałem film "The Room" określany jako jeden z najgorszych filmów w historii kina,

którego producentem, reżyserem, autorem scenariusza i pierwszoplanowym aktorem jest nasz rodak

i było to ciekawe doświadczenie, więc z pójściem na Zenka będzie na tej samej zasadzie...

Jesteś Karolu wrogiem inwestowania i zarabiania na produkcjach filmowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jej wierzę w przeciwieństwie do sfory wściekłych psów szczekających na wszystko co im przeszkadza.

Czy w tych psach jest bokserka Tequila? to koledze mogłoby wiele wytłumaczyć po co szczekają. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Platformiani na służbę zdrowia przeznaczali trochę więcej niż połowę tego co przeznacza dzisiejszy rząd. Ile z tego zajumali?  To tylko oni sami wiedzą. Dzisiaj szczekają, że PIS za mało daje na służbę zdrowia, że na onkologię nie dali, że na TVP daje... To co? Na TVN ma dawać???? Dlaczego platformiana koalicja nie dała na onkologię? Szkoda było??? Rudzielec cwany chciał doprowadzić TVP do upadku aby kolesie za 5 złotych przejęli telewizję. Tak samo LOT czy Lasy Państwowe. Kiedy oni wszyscy staną przed NIEZALEŻNYM  sądem pytam się! Dzisiaj za wulgaryzmy w kierunku prezydenta wychwala się dzicz, ciotka Kidawa dziękuje łobuzom. Za władzy słusznie minionej kibice gdy pokazali transparent z łagodnym określeniem rudego dostali po kilka tysięcy grzywny. Założyciel strony ANTYKOMOR  miał wielkie kłopoty prawne. To ma być Polska??? Taaak. Platformiani takiej właśnie Polski chcą - swojej własnej, prywatnej. Nie ma na to zgody. Nie podoba się w Kaczylandzie to emigrujcie do eurokołchozu. Krzyżyk na drogę i bye, bye.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile w tym pasji, zdumiewajace.

Musiał Kolega bardzo cierpieć.

Mam nadzieje że Kolega pamieta ze polityka to nie cały świat.

Zaraz wiosna, spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podoba się w Kaczylandzie to emigrujcie do eurokołchozu. Krzyżyk na drogę i bye, bye.

Nie wiem do końca jak to odebrać, bo rzeczywiście nie do końca podoba mi się w kaczylandzie. Kaczyzm nie jest tym, co lubię i szanuję, podobnie jak np. disco polo. Disco polo mogę nie słuchać czy nie pójść do kina (choć też lubię kontrowersyjne filmy, ale nie pójść mogę). A wobec powyższego to już nie wiem, mogę zostać, czy mam wyp...lać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postaraj się Prezesie zostać Polskim Pszczelarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za rządów władzy słusznie minionej nie podobało mi się to co wyprawiali. Nawet telewizji reżimowej nie oglądałem:) Miałem wyjście - emigrować albo znosić złodziejstwo, karierowiczostwo i sobiepaństwo rudokapitalistów. Nie wyemigrowałem. Nie szukałem też porad co robić, jak żyć. Jestem dorosły i potrafię podejmować odpowiedzialne decyzje. Na szczęście przetrwałem czasy rudego reżimu. Mam nadzieję, że już nigdy ci skompromitowani ludzie nie będą mieli znaczenia w naszym kraju. Mam nadzieję, że dojdzie do rozliczenia ich działalności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo Polski Pszczelarz to obowiazkowo nawiedzony katol czujacy misje pier..olenia na forum pszczelarskim o polityce i swoich bzdurnych teoriach wyśnionych w snach pijanego schizofrenika ?

O jakze sie mylisz :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pragnę też przypomnieć, że mamy DEMOKRACJĘ. Nie jestem jej zwolennikiem ale skoro mamy ją to musimy poddać się jej regułom. Niestety, przegrani czyli totalni mają głęboko w d... demokrację i Konstytucję na którą tak głośno i często się powołują. I jeszcze pytanie do Prezesa... Skoro nie do końca jest fajnie w kaczylandzie to czy gdziekolwiek do końca jest fajnie? Wątpię. Jednak gdzieś być trzeba. Można tu, można tam - jak wspomniałem demokracja i wolność wyboru jest czego wcześniej nie koniecznie można było posmakować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo Polski Pszczelarz to obowiazkowo nawiedzony katol czujacy misje pier..olenia na forum pszczelarskim o polityce i swoich bzdurnych teoriach wyśnionych w snach pijanego schizofrenika ?

O jakze sie mylisz :-D

A co Ty Borowy możesz wiedzieć o Polskich Pszczelarzach?

Mam nadzieję, że moderator zajmie się wpisem Borowego (#166)

wysłałem zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest swiat poza kruchtą, czarq.

Naprawde.

Świat jest piękny i Polska jest piękna, a to co w Polsce najpiękniejsze to jej chrześcijańska tradycja.

---------------------------------------------------------

Mój nick brzmi czarg z "g" na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasuwa się pytanie; jak w tak katolickim kraju można było wychować ludzi na TAK nienawidzących współrodaków. Niektórych wypowiedzi nie powstydzili by się Talibowie. Jestem przerażony jak można tak manifestacyjnie obnosić się do INNEGO CZŁOWIEKA, choćby o innych poglądach. Pszczelarze, katolicy... zawód który cieszył się szacunkiem, zaufaniem. Co się z Wami stało???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzyj się w lustrze Ateno, a przedtem przeczytaj wpis Vegi o szanowaniu wyników demokratycznych wyborów (#167) a na koniec odpowiedz po co codziennie nas na Hyde Parku prowokujesz rozsiewając swoje pół i ćwierć prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację Ateno. Jest tu kilku lewackich przemądrzałych chrystofobów. Wszystko co katolickie kojarzy im się ze złem. Jest dokładnie odwrotnie ale do tego trzeba dorosnąć. Niektórzy jak znany generał w ciemnych okularach dopiero na łożu śmierci dorośli. Na szczęście w SPP Polanka widać to tylko w Hyde Parku i niech tak zostanie chociaż znając przebiegłą naturę lewaków będą pewnie próbowali jątrzyć i gdzie indziej. Nie mam szacunku dla takich, którzy drwią z mojej wiary, z moich wartości... Dodałem ich do ignorowanych i nie muszę czytać ich wypocin poszytych ostrą agresją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzyj się w lustrze Ateno, a przedtem przeczytaj wpis Vegi o szanowaniu wyników demokratycznych wyborów (#167) a na koniec odpowiedz po co codziennie nas na Hyde Parku prowokujesz rozsiewając swoje pół i ćwierć prawdy?

Golę się codziennie, niczego niegodnego na mojej gębie nie zauważyłem... Próbujesz wejść w buty Inkwizycji... Parę wieków się spóźniłeś... Dobrze by było abyś wziął do serca słowa Franciszka / tego z Asyżu/ i tego z Watykanu. I to by było na tyle... 

A teraz coś szokującego;

Na pasku TVP INFO ukazała się informacja następującej treści...

"Dzięki polityce rządu PiS mamy kolejny rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekord orkiestry dzięki tvpis???? Oj oj  - co za niegodziwość. Chyba przestanę reżimową oglądać. 

A z tą demokracją to jak w końcu? Szanujecie wybór pisu na wszechwładcę III RP??? Bo coś mi się widzi, że nie za bardzo wam to pasuje. Co innego jak wy rządziliście - wtedy demokracja była cacy. hehehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi