Skocz do zawartości
Atena

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

216 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze... W dużej części napisałem już odpowiedź na powyższy post ale wykasowałem go.

W swoich wcześniejszych wypowiedziach przedstawiłem swoje zdanie na temat. Moja opinia jest jaka jest. Nie zamierzam dalej uczestniczyć w wątku o panu Owsiaku bo nie jestem w żaden sposób do tego zobowiązany ani zaangażowany - robi co robi - to sprawa jego i tych, którzy w tym uczestniczą. Ja nie uczestniczę i tak naprawdę nie interesuje mnie to za specjalnie. Nie jestem też upoważniony do "zbawiania świata". Czasem reaguję na opinie, z którymi się nie zgadzam ale tylko czasem. Wydaje się, że zbyt często. Każdy ma swój rozum, swoją świadomość i sam niech robi co uważa za stosowne. Prosił bym też o uszanowanie tego, że nie za bardzo mam chęć uczestniczenia w dyskusji o WOŚP i o "niewywoływanie mnie do tablicy" zaczepkami czy prowokacjami. Jak ktoś lubi dużo gadać to niech gada - jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, sam miałem wątpliwości czy odpalać swojego posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma świętych na tym świecie a każdy człowiek powinien być równy wobec prawa i nie obrażany. Przykre jest to, że stanięcie w obronie obrażanego nie jest już teraz niczyim obowiązkiem, obowiązkiem zaś jest przyłączyć się do jazdy po "nich". A spróbujcie oceniać ludzi po tych ich czynach, o których wiecie osobiście albo z bezsprzecznie obiektywnych przekazów (np. wyroki sądowe są obiektywnym przekazem o przestępczej działaności np. poprzedniej władzy) odrzucając to, że "gdzieś coś na pewno jest na rzeczy bo przecież...".

Czasem reaguję na opinie, z którymi się nie zgadzam ale tylko czasem. Wydaje się, że zbyt często.

Właśnie dlatego. Podkreślił bym "zbyt często".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działanie to powinnno podjąć Państwo. To ono umyło ręce.

Nie wiem w jakiej sprawie umyło ręce . Kumafosu ? Rzekomo złożono doniesienie i do dziś dnia nie doczekałem się odpowiedzi od rzekomo mających dowody i skałdających .

Jazdy były też i innego rodzaju i bez udziału państwa .

To, co jest uwłaczające, zależy od światopoglądu oceniającego a nie od faktów. Nawet na wirus filipiński inne spojrzenie mają zapewne hierarchowie lecący wtedy razem z Kwaśniewskim.

I to typowe . Pijany w sztok uwłacza w każdym światopoglądzie , hierarchowie byli na tyle trzeźwi że się nie zataczali .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie byli. Głódz ma poprostu mocną głowe :-)

No i to są tzw. kalumnie . Nie widziałam badań z alkomatu nie widziałem zataczającego się , nie piłem razem . Czyli nie mam żadnej wiedzy na temat trzeźwości . Podając do sądu za taką wypowiedź masz przerąbane .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie wyznawcy religii owsianej uznają ten filmik (wskazany przez kol. Atenę) jako przynajmniej coś zdrożnego. Niestety, są ludzie, którzy tego pana (Owsiaka) postrzegają jako kanciarza, celebrytę i karierowicza i nikt im tego prawa nie może odebrać (są ponoć tolerancyjni). Można natomiast reagować i pokazywać dowody na to, że jest inaczej. Jak na razie ja dowodów nie miałem okazji zobaczyć w przeciwieństwie od obelg, obrażania i przykrości.

Ja nie wiem czy potrafię czytać. :o Przecież to jest jakieś szaleństwo.Ludzie mogą oskarżać,wyzywać Owsiaka bo to ich wolność słowa-Owsiak może reagować i pokazywać dowody że jest inaczej.

Jak takie prawo będzie po reformie w sądach  to miej Panie Boże nasze dzieci w opiece....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owsiak ma się spotkać z senatem ws. zdrowia psychicznego młodzieży i dzieci. Może zapadną jakieś niekontrowersyjne uzgodnienia jak pomagać młodym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nieprawda jest. Aż przeczytałem ten artykuł. Nigdy wcześniej mnie nie zainteresował. Otóż artykuł nie atakował Polski jako kraju i jej Prezydenta a konkretnie Lecha i Jarosława Kaczyńskich oraz ich antyniemieckość. I to, że dorwali się do władzy i będą szkodzić Niemcom i Rosji gdzie tylko mogą. ".

W samym TAZ było kilka artykułów, który z nich Prezesie przeczytałeś może jakiś link pozwoli przyznać rację Twoim wywodom, a może trafiłeś na kiepskie tłumaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem czy potrafię czytać. :o Przecież to jest jakieś szaleństwo.Ludzie mogą oskarżać,wyzywać Owsiaka ...

Będzie Karol coraz gorzej już "pisowskie sądy" :)  wzięły się za resortowe dziecko realizujące zadanie

pt. Wielka Kakofonia w Zimowe Święta, które straciło komsomolską czujność, uwierzyło w bezkarność

i w pełną ochronę pospeerelowskiej kasty, a tu ZONK, wyrok podtrzymany w II Instancji:

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jest-prawomocny-wyrok-w-sprawie-krystyna-pawlowicz-vs-jerzy-,nId,4298551

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie Karol coraz gorzej już "pisowskie sądy" :)  wzięły się za resortowe dziecko realizujące zadanie

pt. Wielka Kakofonia w Zimowe Święta, które straciło komsomolską czujność, uwierzyło w bezkarność

i w pełną ochronę pospeerelowskiej kasty, a tu ZONK, wyrok podtrzymany w II Instancji:

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jest-prawomocny-wyrok-w-sprawie-krystyna-pawlowicz-vs-jerzy-,nId,4298551

Wyrok który przyniósł "chwałę i sławę" obu stronom  ale to jeszcze nic. Weź pod uwagę tysiące które mają "ubaw po pachy" z tego procesu. Jak u Owsiaka, impreza się liczy... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź pod uwagę tysiące które mają "ubaw po pachy" z tego procesu. Jak u Owsiaka, impreza się liczy... 

Sądy łaskawie obchodzą się z Owsiakiem.

Pomaga mu też i to, że niektóre sprawki się przedawniły jak ta z 2014 r z koszulkami R.W.K.P.W. K. :

https://www.kontrowersje.net/sites/default/files/styles/image_740x431/public/2_IWtdLfAkyJ.jpg?itok=ws1hbaO2

Sprawę przedstawia Piotr Wielgucki (bloger Matka Kurka):

"Najświętsza ze wszystkich organizacji biznesowo-charytatywnych autorytetem swojego lidera, Jerzego Owsiaka, zorganizowała konkurs. Od kilku tygodni na videoblogu prezes Owsiak składa przyrzeczenie publiczne, którego treść brzmi następująco: "każdy kto rozszyfruje skrót R.W.K.P.W.K otrzyma "koszulkie" od nas (WOŚP)".(...)"Rzecz jest banalnie prosta do wykonania. W pierwszym rzędzie wysyłamy maila z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe, ja na adres kreciola@krecio... wysłałem poniższą odpowiedź:

"Witam! Chyba wiem co oznacza R.W.K.P.W.K. Czy chodzi o Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos? Proszę o odpowiedź i liczę na koszulkę.

Pozdrawiam

Michał"

Minęło parę chwil i otrzymałem informację zwrotną od organizatora konkursu:

"Hej!

Dzięki za udział w tym pospolitym ruchu ludzi chcących zachować Krysię na planecie :) Czymże bez niej byłby świat?!

W tym przypływie miłości postanowiliśmy rozdać Wam koszulki"

https://www.kontrowersje.net/wo_p_organizuje_konkurs_ruch_wypierdolenia_krystyny_paw_owicz_w_kosmos

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ten "nowy świecki święty" nie tylko obrażał, ale wykorzystując WOŚP i własną popularność zorganizował całą akcję nienawiści skierowaną przeciwko Pani Krystynie Pawłowicz, akcja ta przecież mogła skończyć się jakimś tragicznym aktem.

Tak w praktyce wyglądała mowa miłości, tolerancja, otwartość na dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Jestem dumny z wielu, wielu innych podobnych poczynań ludzi, którzy rządzą w Polsce.

I proszę zonk,poczynania ludzi rządzących w Polsce :D Jesteś nadal dumny???

0009U9F4OU9R35I2-C122-F4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lichocka pokazuje brzydki gest PJK? 

Nie, to tylko manipulowanie stopklatką, porównaj:

https://twitter.com/JoannaLichocka/status/1228074590682910726?s=20

Z Budką też tak się bawiono:

https://twitter.com/SuwerenaPL/status/1228070384530055173?s=20

Tylko Kolego Karolu co Twój ostatni wpis ma wspólnego z WOŚP, głównym tematem tego wątku? 

W wątkach tematycznych piszemy na temat, a nie obok.

Trzymaj się regulaminu forum, bo czegoś trzymać się trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HISTORIĘ gestami piszemy... gesty można różnie interpretować, jak wyglądały każdy pamięta

Gest Kozakiewicza....

Gest Mazowieckiego - po którym zemdlał

Gesty Owsiaka - że sie ma...

Gesty Szydło - że się należało

Gest Lichockiej - gdzie się ma...opozycję która COŚ chciała

Jaki  kolejny... ranking otwarty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te wszystkie gesty i fake newsy nastawione są na przeciętnego odbiorcę. Przeciętnego w sensie mało dociekliwego, "łykającego" kit jak bocian żabę. Niezbyt dobrze świadczy to o tych odbiorcach a już na pewno tych, którzy takie fake newsy podają dalej. Jednak to juz sprawa samych zainteresowanych jak są postrzegani, czy ludzie się z nich śmieją. Nie potrafisz odróżnić prawdy od fake - narażasz się na śmieszność. Każdy ma co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HISTORIĘ gestami piszemy... gesty można różnie interpretować, jak wyglądały każdy pamięta

Wykoślawiasz PSL-owcu temat wątku skręcając w interpretację gestów polityków?

Jako autor wątku masz do tego prawo. Jak chcesz.

Skoro teraz o gestach, to taki przykład zachowania posłanki  POKO 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takimi gestami to nawet przedszkolaki są uciszane i nie robi z tego afery... Stajesz się śmieszny/żałosny/ w tej obronie... wulgarnego gestu pogardy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, śmieszni sa ci, którzy świadomie fake newsy podają dalej. Smutne ale niestety tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba sobie żarty robicie,usprawiedliwiacie panowie zwykle pospolite chamstwo i pogardę do innych tej pani.Zaczyna to wyglądać jak jakiś fanatyzm polityczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takimi gestami to nawet przedszkolaki są uciszane i nie robi z tego afery... Stajesz się śmieszny/żałosny/ w tej obronie... wulgarnego gestu pogardy. 

Zamiast stopklatki może warto zobaczyć film by wyrobić sobie opinię? Można też wyrobić ją sobie na podstawie fakenewsów - jak kto lubi. Dla każdego coś miłego, hihihii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd - powtórzony post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nic nie było to zastanawiam się za co teraz na TVPinfo przeprasza pani L.Za przecieranie oczu?  :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oka, nie oczu.

Ze słuchaniem ze zrozumieniem też masz kłopoty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi