Skocz do zawartości
vega

Chamstwo na forum

96 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zlikwidować hajdpark.

Podzielic fora na grupy tematyczne.

I moderować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Apeluję do Administracji o działania w celu powstrzymania chamskich wpisów na forum. Uważam, że każda, nawet najbardziej burzliwa dyskusja jest dopuszczalna jednak chamstwa nie powinno się tolerować. Należy zadbać o poziom wypowiedzi i w zarodku tępić wszelką brutalizację forum inaczej nic dobrego z tego nie będzie. 

Nie bardzo rozumiem atmosferę tego forum. Ja to tu widzę sami zagorzali "fani polityki"  róbcie tak dalej ja wysiadam.

Edytowany przez moderatora z powodu rynsztokowego języka , niegodnego pozostawania w przestrzeni publicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest przyzwolenie na taplanie się w błotku. Natomiast widzę, że należy się z Tobą pożegnać za styl Twojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Czy sformułowanie "wielkiego człowieka" jest dopuszczalne chodzi mi o byłego prezydenta RP i prezydenta stolicy ?? czy to było obraźliwe ?? czy ten człowiek był prostakiem ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

kontekst oczywiście niech każdy sobie do tego dobuduje. Bo nie mnie oceniać poziom kultury świń taplających się w błocie na własne życzenie  :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy użytkownik "Brzytwiarz" w ten sposób chce sobie nabić licznik postów na tym forum?  Proszę wiec przyjąć do wiadomości, że nie ilość postów ale kultura i treść wypowiedzi się liczy. I o to przede wszystkim proszę zadbać. I warto też być słownym. Skoro się napisało "wysiadam", to lepiej wysiąść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś dalej jest zdania że polityka na pszczelarskim forum jest potrzebna ?

Wywalić hajdpark, zacząć budować forum, które będzie budować społeczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Czy użytkownik "Brzytwiarz" w ten sposób chce sobie nabić licznik postów na tym forum?  Proszę wiec przyjąć do wiadomości, że nie ilość postów ale kultura i treść wypowiedzi się liczy. I o to przede wszystkim proszę zadbać. I warto też być słownym. Skoro się napisało "wysiadam", to lepiej wysiąść.

Pracuje nad tym Kolego. Szukam w ustawieniach opcji usunięcia konta. Może ktoś podpowie??  Czy jest takowa opcja ?? czy to tak jak za komuny do momentu jak cię nie wyrzucą to jestem ?? a gdzie wolność wyboru ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Ktoś dalej jest zdania że polityka na pszczelarskim forum jest potrzebna ?

Wywalić hajdpark, zacząć budować forum, które będzie budować społeczność.

Rozwiązanie jest proste zmienić środowisko i forum po co kopać się z koniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi tylko o forum, ale o organizacje która mając piękne idee stała się maszynką do rozliczenia refundacji i organizacji dziwnych spotkań dla garstki członków.

Oprócz tego ogarnia ją coraz większy stupor i marazm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Tu nie chodzi tylko o forum, ale o organizacje która mając piękne idee stała się maszynką do rozliczenia refundacji i organizacji dziwnych spotkań dla garstki członków.

Oprócz tego ogarnia ją coraz większy stupor i marazm.

Absolutnie się zgadzam z tobą w tej kwestji dlatego chce się wypisać z tego  nie wspierać ich czynnie bo nie tędy droga. Jak są tacy fajni niech sobie radzą sami. Ja pracuje na swoje nazwisko a nie na innych jak komuś pasuje jak się go robi w Ci...a to proszę bardzo. Ja myślałem że to tylko moje zdanie ale chyba nie jestem sam. Wiem że wielu uciekło i teraz z czasem rozumiem dlaczego. Niech leśne dziadki się adorują i bawią w błocie same. Ja sobie zaczynam chwalić banicje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny "Borowy".  Organizacja jest jakąś średnią wypadkową tego co prezentują jej członkowie. Tych członków Polanka ma już ponad tysiąc i to głównie oni mają moralne prawo do oceniania jej, bo to też oni mają wpływ na to co w tej organizacji się dzieje i w jakim ma iść kierunku. Jeśli więc kolega jako nie członek tej organizacji chciał by pracować nad jej właściwym wizerunkiem , zbliżonym do tego , jakie ma on wyobrażenie że tak  powinna wyglądać, więc albo należy do niej wstąpić, albo przenieść się z ocenami do bardziej poważnego wątku jak "Chamstwo na forum"

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Szanowny "Borowy".  Organizacja jest jakąś średnią wypadkową tego co prezentują jej członkowie. Tych członków Polanka ma już ponad tysiąc i to głównie oni mają moralne prawo do oceniania jej, bo to też oni mają wpływ na to co w tej organizacji się dzieje i w jakim ma iść kierunku. Jeśli więc kolega jako nie członek tej organizacji chciał by pracować nad jej właściwym wizerunkiem , zbliżonym do tego , jakie ma on wyobrażenie że tak  powinna wyglądać, więc albo należy do niej wstąpić, albo przenieść się z ocenami do bardziej poważnego wątku jak "Chamstwo na forum"

Pozdrawiam.

Spokojnie kolego pycha depcze przed upadkiem. I nikt tu nie pisze w złej wieże tylko wylewa żale. Większość myślę że 95% członków płaci składkę bo tanie jest OC i ma to w poważaniu co się dzieje.  Ale młodych przybywa a konkurencja rośnie. Więc obraliście sobie świetną  drogę by być Pase. Czyli takim młodzieżowym slangiem powiem należenie do was stanie się obciachem i co wtedy powiecie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak są tacy fajni niech sobie radzą sami.  Niech leśne dziadki się adorują i bawią w błocie same. 

To są na prawdę niepotrzebne zdania.  Wystarczy tylko spełniać zapowiadane przez siebie decyzje, i nic więcej.

pe: A w nawiązaniu do posta który jest powyżej, warto też popracować nad ortografią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... Większość myślę że 95% członków płaci składkę bo tanie jest OC i ma to w poważaniu co się dzieje.  Ale młodych przybywa a konkurencja rośnie. Więc obraliście sobie świetną  drogę by być Pase. Czyli takim młodzieżowym slangiem powiem należenie do was stanie się obciachem i co wtedy powiecie? 

Niestety Kolega ma racje, czy to się Karpackiemu podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Kiedyś myślałem że Polanka może być kołem zamachowym dla Polskiego pszczelarstwa. Ze wykurzy te stare typy uli które są zabytkiem a gospodarowanie na nich to czysta udręka. Ze będzie parła na nowe efektywne pszczelarstwo, I w końcu polska będzie wymieniana z dobrego pszczelarstwa a tu lipa. Jesteśmy daleko  w tyle bo 80% pasiek to konstrukcje z minionej epoki a jak ktoś ma coś innego i prawdziwie korpusowego to leśne dziadki w okolicy tylko biadolą. Tak samo było z dennicami osiatkowanymi Polacy przyjeli ją jak na zachodzie była już ze 20 lat i jak by nie Liebig to dalej byśmy byli w D...e. A co zrobiliście Panowie na poprawę sytuacji w Polsce poza petycjami. Jak edukujecie tych swoich członków jak im doradzacie ?? Zmienia się klimat i żniwa zgnilca dadzą o sobie znać. Pewnie jakiejś części i członków to dotknie ciekawe czy wtedy będziecie tacy zadowoleni i będziecie się klepać po plecach i mówić jest OK. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To są na prawdę niepotrzebne zdania.  Wystarczy tylko spełniać zapowiadane przez siebie decyzje, i nic więcej.

pe: A w nawiązaniu do posta który jest powyżej, warto też popracować nad ortografią.

Wypychanie kogoś kto ma inne zdanie poza nawias i naprawdę marny przytyk dotyczący pisowni - to na pewno Pan, Panie Jung, z olbrzymim 60-cio letnim dorobkiem ?

Nic więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś myślałem że Polanka może........... 

Szanowny Panie. Kiedy to cytowane "kiedyś" było ???  Z tego co napisał Pan na swoim CV pszczelarstwem zajmuje się dopiero od niedawna , a wszelkie osiągnięcia jakie Pan tam umieścił z reguły pochodzą z doświadczeń zagranicznych autorów.  Jeśli wiec ma Pan swoje wyobrażenie , jak powinno wyglądać pszczelarstwo w Polsce, nic nie stoi na przeszkodzie aby tak własną pasiekę  urządzić.  Można też znaleźć organizację gdzie rządzą "kowboje z prerii" , a nie "leśne dziadki" i tam wprowadzać w życie to co wytyka się Polance że nie idzie w tym kierunku.  A poza tym , to tez rada podobna jak "Borowemu". Na temat przyszłości Polanki , jest inny dział i inny wątek jak "Chamstwo na forum". 

Skoro więc postanowił Pan być niesłowny, i nadal udzielać się na tym forum, tam proszę na ten temat pisać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan jest moderatorem - przenieś że Pan te wpisy we właściwe im miejsce i zacznij pisać rzeczowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzytwiarz

Szanowny Panie. Kiedy to cytowane "kiedyś" było ???  Z tego co napisał Pan na swoim CV pszczelarstwem zajmuje się dopiero od niedawna , a wszelkie osiągnięcia jakie Pan tam umieścił z reguły pochodzą z doświadczeń zagranicznych autorów.  Jeśli wiec ma Pan swoje wyobrażenie , jak powinno wyglądać pszczelarstwo w Polsce, nic nie stoi na przeszkodzie aby tak własną pasiekę  urządzić.  Można też znaleźć organizację gdzie rządzą "kowboje z prerii" , a nie "leśne dziadki" i tam wprowadzać w życie to co wytyka się Polance że nie idzie w tym kierunku.  A poza tym , to tez rada podobna jak "Borowemu". Na temat przyszłości Polanki , jest inny dział i inny wątek jak "Chamstwo na forum". 

Skoro więc postanowił Pan być niesłowny, i nadal udzielać się na tym forum, tam proszę na ten temat pisać. 

Dla jednych od niedawna dla innych nie. To tylko kwestia percepcji jedni potrzebują całego życia a inni piętnastu minut ale do rzeczy. Jak usunąć to wspaniałe konto co by nie przesiąknąć obecną tu mądrością ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypychanie kogoś kto ma inne zdanie poza nawias i naprawdę marny przytyk dotyczący pisowni - to na pewno Pan, Panie Jung, z olbrzymim 60-cio letnim dorobkiem ?

Nic więcej ?

Szanowny panie "Borowy" ,ja nikogo poza nawias nie wypycham. Niektórzy sami się  wypychają, a nawet to obiecują, a później nie dotrzymują słowa.  Pan z kolei , pokazuje swoim wpisem ,że nie zna regulaminu forum , który mówi że na forum, powinno się unikać pisania po nazwisku.  Ja się swojego nazwiska nie wstydzę, ale skoro tak zostało umieszczone w regulaminie, to należy przestrzegać tego tak samo , jak prawidłowej ortografii. Jest to rodzajem szacunku dla tych, którzy będą te wpisy czytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak usunąć to wspaniałe konto co by nie przesiąknąć obecną tu mądrością ?? 

Wystarczy tego po prostu zarządać. Zgodnie z RODO każdy ma prawo zarządać usunięcia konta z wpisami, usunięcia konta z pozostawieniem wpisów itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla jednych od niedawna dla innych nie. To tylko kwestia percepcji jedni potrzebują całego życia a inni piętnastu minut ale do rzeczy. Jak usunąć to wspaniałe konto co by nie przesiąknąć obecną tu mądrością ?? 

Wystarczy się wylogować , i nic nie pisać. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi