Skocz do zawartości
Piotr_S

Kolejna zła wiadomość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciało by się przypomnieć słowa ks. Jana Twardowskiego, "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" . Znany nam kolega Stanisław Zbieg jako dh. Bartnik na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Jak długo mi się uda, jako pamiątkę po naszym św. pamięci koledze , będę starał się zachować wiadomości e-mailowe, w których zawsze z wielką troską przesyłał mi uwagi do postów, umieszczanych przeze mnie  na forach , Byłem mu za to zawsze szczerze wdzięczny. Robił to w trosce o kulturę wypowiedzi i dobrą polszczyznę używanego języka.

Pogrzeb kolegi dh. Bartnika, czyli Stanisława Zbiega, odbędzie się 2 grudnia , o godzinie 12 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Limanowej - Sowlinach.

Cześć jego pamięci. Niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano 11 październik 2017 - 14:12

Kol."Cayose" - tak, wchodzę na forum "Polanka" i  czytam teksty. 

Nie piszę, bo od tego jest b.wielu młodszych Kolegów.

   Życzyłbym sobie, by każdy z Kolegów napisał na forach polskich tyle tekstów co ja  napisałem, no ale wówczas było takie  zapotrzebowanie.

 

 

    Pozdrawiam  wszystkich Kolegów, a szczególnie tych, co o mnie jeszcze pamiętają.

 

                                                         d-h  Bartnik

 

 

==============================================================================================

 

 

Napisano 24 grudzień 2016 - 11:07

Wszystkim uczestnikom Forum Polanka składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne  i noworoczne

 

d-h Bartnik

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To ostatnie dwa wpisy Ś.P. Stanisława Zbiega (Druha Bartnika) na forum Polanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość.

Jeszcze na zagajniku i starym forum Polanki - gdy funkcjonowałem pod nickiem _barti_ wymieniłem z nim kilkaset prywatnych wiadomości.

Ja - wtedy dzieciak mający kilkanaście lat i DRUH dający mi wiele cennych rad i opowieści - nie tylko o pszczelarstwie, ale o życiu, wojnie, wspomnieniach z młodości. 

Wybitny człowiek o niesłychanej kulturze, wiedzy i obyciu oraz ciekawej historii. 

 

Świeć Panie nad jego duszą.. ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniej podanym terminem, wczoraj odbył się pogrzeb śp. Stanisława Zbiega, naszego kolegi występującego na naszym forum jako dh. Bartnik. Miałem zaszczyt reprezentować Polankę na tej uroczystości. W imieniu organizacji złożony został wieniec którego wizerunek przedstawiam poniżej.  Również zdjęcie z części pogrzebu już z cmentarza. Wielu pszczelarzy przybyło pożegnać kolegę Stanisława a cała celebra odbyła się przy obecności sztandaru Karpackiego Związku Pszczelarzy w Nowym Sączu.

Cześć jego pamięci.

 

 

 

DSCF1668.JPG

DSCF1666.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...