Skocz do zawartości
Piotr_S

Kolejna zła wiadomość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciało by się przypomnieć słowa ks. Jana Twardowskiego, "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" . Znany nam kolega Stanisław Zbieg jako dh. Bartnik na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Jak długo mi się uda, jako pamiątkę po naszym św. pamięci koledze , będę starał się zachować wiadomości e-mailowe, w których zawsze z wielką troską przesyłał mi uwagi do postów, umieszczanych przeze mnie  na forach , Byłem mu za to zawsze szczerze wdzięczny. Robił to w trosce o kulturę wypowiedzi i dobrą polszczyznę używanego języka.

Pogrzeb kolegi dh. Bartnika, czyli Stanisława Zbiega, odbędzie się 2 grudnia , o godzinie 12 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Limanowej - Sowlinach.

Cześć jego pamięci. Niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mam kilka uli od p. Stanisława był to wspaniały człowiek, 

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano 11 październik 2017 - 14:12

Kol."Cayose" - tak, wchodzę na forum "Polanka" i  czytam teksty. 

Nie piszę, bo od tego jest b.wielu młodszych Kolegów.

Życzyłbym sobie, by każdy z Kolegów napisał na forach polskich tyle tekstów co ja  napisałem, no ale wówczas było takie  zapotrzebowanie.

Pozdrawiam  wszystkich Kolegów, a szczególnie tych, co o mnie jeszcze pamiętają.

d-h  Bartnik

==============================================================================================

Napisano 24 grudzień 2016 - 11:07

Wszystkim uczestnikom Forum Polanka składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne  i noworoczne

d-h Bartnik

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To ostatnie dwa wpisy Ś.P. Stanisława Zbiega (Druha Bartnika) na forum Polanki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smutna wiadomość.

Jeszcze na zagajniku i starym forum Polanki - gdy funkcjonowałem pod nickiem _barti_ wymieniłem z nim kilkaset prywatnych wiadomości.

Ja - wtedy dzieciak mający kilkanaście lat i DRUH dający mi wiele cennych rad i opowieści - nie tylko o pszczelarstwie, ale o życiu, wojnie, wspomnieniach z młodości. 

Wybitny człowiek o niesłychanej kulturze, wiedzy i obyciu oraz ciekawej historii. 

Świeć Panie nad jego duszą.. ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z wcześniej podanym terminem, wczoraj odbył się pogrzeb śp. Stanisława Zbiega, naszego kolegi występującego na naszym forum jako dh. Bartnik. Miałem zaszczyt reprezentować Polankę na tej uroczystości. W imieniu organizacji złożony został wieniec którego wizerunek przedstawiam poniżej.  Również zdjęcie z części pogrzebu już z cmentarza. Wielu pszczelarzy przybyło pożegnać kolegę Stanisława a cała celebra odbyła się przy obecności sztandaru Karpackiego Związku Pszczelarzy w Nowym Sączu.

Cześć jego pamięci.

eb367e47e8d36c7dc66b8b920a40675f.md.jpg

c55e535358883944167379e4ff3b8486.md.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi