Skocz do zawartości
Gość marbert

Kupię

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marbert

Nie korzystam z  KPWP . Mym zdaniem mafijnym projektem realizowanym wbrew pszczelarzom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Kolega daro ma specyficzny talent do obrażania.

Skoro publicznie krytykuję   KPWP  jako projekt mafijny. To moja "lewacka"  ;) świadomość nie pozwala mi korzystać z czegoś co mnie obraża.

To chyba kolega rozumie?   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro publicznie krytykuję   KPWP  jako projekt mafijny.

Krytykuję bo mam takie prawo . Nigdzie nie napisałem że pomoc jest zła . Pomoc trzeba zmodyfikować bo czasy się zmieniły .Projekt nie jest mafijny bo pieniądze są kuźwa moje . Twoje kolego też .Należą się pszczelarzom jak psu micha ot choćby za psucie rynku miodu. Projekt rodzi mafijne zachowania działaczy i nie powinien być realizowany przez organizacje pszczelarskie . Chlubnym wyjątkiem jest Polanka . Po części uważam też że aby coś poznać trzeba popróbować , stąd moje korzystanie .  Wiem już jakie są patologie . Ty Kolego nic nie wiesz tylko myślisz że wiesz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cyt. Projekt rodzi mafijne zachowania działaczy i nie powinien być realizowany przez organizacje pszczelarskie . Chlubnym wyjątkiem jest Polanka. - od kiedy to nie uczestniczy w realizacji   KPWP, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cyt. Projekt rodzi mafijne zachowania działaczy i nie powinien być realizowany przez organizacje pszczelarskie . Chlubnym wyjątkiem jest Polanka. - od kiedy to nie uczestniczy w realizacji   KPWP, 

W Polance nie generuje mafinych działań działaczy. To o to chodzi.

Prawda, że włos się jeży czasami co ludzie przez telefon opowiadają. Trzeba koniecznie przyjąć, że prawda leży gdzieś pośrodku, bo inaczej kwestie "przyznawania" prawa do refundacji tylko swoim lub wypłacania tylko części refundacji w tych projektach, w których można, świadczyłyby rzeczywiście o mafijności stosunków społecznych w wielu organizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć  w dziale giełda miało nie być żadnych komentarzy tylko suche ogłoszenia.

Np.

>> Kupię mało używaną organizację do obsługi KPWP (nie musi być mafijna).

Płatność % od obsługiwanych "projektów". KOWR.<<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Jest dyskusja więc, to jako właściciela tematu mi to nie przeszkadza.

Mam miodarkę ale chętnie kupię taką jak pisałem za odpowiednio mniejsze środki. Ani to wstyd ani hańba odkupić coś co komu może zawadza.

Czargu,kupuj co uważasz, możesz całe związki związane z PZP.  Pasują ze swą interpretacją rzeczywistości do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiesz znaczenie słowa WYJĄTEK ?  Nie spotkałem się  w Polance z jakąś patologią a korzystałem ze wszystkiego po trochu. Patologie widzę w firmach i innych organizacjach .

W przeciwieństwie tych co krytykują a nie mają zielonego pojęcia , no bo skąd  mają mieć jak nie korzystają , mam pojęcie w temacie.Zresztą mam zasadę nie wiem nie otwieram gęby . 

Marbet nie kupisz takiej z powyższego powodu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daro miał też na myśli ceny leków w Polance  . ;)

Macie za mało emotek żeby wyrazić "odpowiednie emocje " ;) tak na marginesie  .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

. Ani to wstyd ani hańba odkupić coś co komu może zawadza.

Ani, ani marbert. Kupuj, nie daj się zniechęcić przez daro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Rozumiesz znaczenie słowa WYJĄTEK ?  Nie spotkałem się  w Polance z jakąś patologią a korzystałem ze wszystkiego po trochu. Patologie widzę w firmach i innych organizacjach .

W przeciwieństwie tych co krytykują a nie mają zielonego pojęcia , no bo skąd  mają mieć jak nie korzystają , mam pojęcie w temacie.Zresztą mam zasadę nie wiem nie otwieram gęby . 

Marbet nie kupisz takiej z powyższego powodu .

cyt.".Zresztą mam zasadę nie wiem nie otwieram gęby "

Oj. Delikatnie mówiąc przesadzony wpis. :P   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

1404767922_h2yzfb_600.jpg

Przeważnie farmazony nie na temat. Ale to normalne w tej pewnej świadomości  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi