Skocz do zawartości
roburus

Refundacje 2019/2020

30 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Nie wiem czy w tym poście można zadawać pytania, ale zaryzykuję :) 

Czy w pkt 10 "Numer wpisu do rejestru weterynaryjnego lub numer pasieki" mogę wpisać nr sprzedaży bezpośredniej? ( mam go do odebrania w piątek)  a jak nie to może ktoś mi doradzić który ma wpisać? ja mam dokumenty z weterynarii tylko z takimi numerami:

PIW HŻ 5202/9/18 lub działalność ta została objęta nadzorem weterynarii pod pozycji numer 186.

Pierwszy raz będę starał się o dotację i nie do końca wszystko wiem :) 

I druga sprawa... Jak w maju zapisując się do polanki zgłosiłem 60 rodzin a teraz do zimowoli przygotowałem 70 to mogę wpisać w ilość rodzin 70? 

Bardzo dziękuję za szybką odp :) 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w maju zapisując się do polanki zgłosiłem 60 rodzin a teraz do zimowoli przygotowałem 70 to mogę wpisać w ilość rodzin 70? 

 

 

A zgłosiłeś aktualną liczbę rodzin do PLW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odp. 

Tak, zgłosiłem większą ilość do PLW.  

A co do nr weterynaryjnego to wybrałem dzisiaj decyzję o SB i tam jest numer :) Jeśli czegoś nie pomyliłem to chyba już wszystko wiem :) Ale dla pewności zapytam się bardziej doświadczonych kolegów. 

Mam taki nr. 18645607. Ten nr mogę wpisać? czy już lepiej jak wspomniał Krzyżak 186? 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nie wiem czy w tym poście można zadawać pytania, ale zaryzykuję :)

Czy w pkt 10 "Numer wpisu do rejestru weterynaryjnego lub numer pasieki" mogę wpisać nr sprzedaży bezpośredniej? ( mam go do odebrania w piątek)  a jak nie to może ktoś mi doradzić który ma wpisać? ja mam dokumenty z weterynarii tylko z takimi numerami:

PIW HŻ 5202/9/18 lub działalność ta została objęta nadzorem weterynarii pod pozycji numer 186.

Pierwszy raz będę starał się o dotację i nie do końca wszystko wiem :) 

I druga sprawa... Jak w maju zapisując się do polanki zgłosiłem 60 rodzin a teraz do zimowoli przygotowałem 70 to mogę wpisać w ilość rodzin 70? 

Bardzo dziękuję za szybką odp :) 

Pozdrawiam 

 

Bardzo dziękuję za odp. 

Tak, zgłosiłem większą ilość do PLW.  

A co do nr weterynaryjnego to wybrałem dzisiaj decyzję o SB i tam jest numer :) Jeśli czegoś nie pomyliłem to chyba już wszystko wiem :) Ale dla pewności zapytam się bardziej doświadczonych kolegów. 

Mam taki nr. 18645607. Ten nr mogę wpisać? czy już lepiej jak wspomniał Krzyżak 186? 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam  

Pełny numer weterynaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ule odkładowe też można zamawiać w ramach refundacji?

Zadzwoń tu: 22 452 54 00

I daj odpowiedź nam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ule odkładowe też można zamawiać w ramach refundacji?

 

Do tej pory było tak, że jak było napisane "ul odkładowy", to refundacji nie było, ale jak było napisane "ul 5 ramkowy" to przyznawano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Każdy producent ma listę wyrobów refundowanych i przepisać nr. wyrobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy łysoń ma  już aktualny katalog z ofertą dotacyjną 2019/2020 bo coś nie mogę znaleść a chciałem wypełnić formularz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, nazwa sprzętu oraz numer katalogowy  to wpisuje   z jakiegoś katalogu producenta czy jak ?

 

Witam 

U łysonia na stronie jest podany przy każdym sprzęcie indeks, przykładowo miodarka kasetowa ma taki: "Indeks: W205000G" więc wpisujemy to. Ewentualnie można sobie od nich pobrać katalog z refundacją na 2018/2019 i tam jest cała lista z kodem i cenami netto, brutto. :) A u innych producentów to nie wiem... pewnie mają podobnie :) 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy łysoń ma  już aktualny katalog z ofertą dotacyjną 2019/2020 bo coś nie mogę znaleść a chciałem wypełnić formularz.

ja też nie znalazłem, ale ten poprzedni ma takie same ceny :) ewentualnie dla pewności można sprawdzić na stronie czy się cena zgadza, bo indeksy mają takie same :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo przy poprzedniej refundacji też nie miałem aktualnego katalogu a sie okazało że łysoń podniósł ceny i  musiałem zmieniać dane w gotowej umowie-niepotrzebne kłopoty dla mnie i dla prowadzącego projekt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Zrób screen z cennikiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy refundacji podlegają same stojaki pod ule? Firma produkuje wyłącznie stojaki, nie produkuje uli i innego sprzętu pszczelarskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy refundacji podlegają same stojaki pod ule? Firma produkuje wyłącznie stojaki, nie produkuje uli i innego sprzętu pszczelarskiego.

 

Nie podlegają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy refundacji podlegają same stojaki pod ule? Firma produkuje wyłącznie stojaki, nie produkuje uli i innego sprzętu pszczelarskiego.

Warto poszukać w https://www.arimr.gov.pl/rynki-rolne/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich-na-lata-2020-2022.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem firmy Apitec na sprzęt dotacyjny na rok 2020


Katalogi dostępne na stronie www.apitec.pl . Oferujemy również sprzęt refundowany firmy Łysoń 


Katalog do pobrania: https://tiny.pl/tp9rp


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...