Skocz do zawartości
robinhuud

Kolory handlu polskim miodem w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Przez zapewne jakąś pomyłkę otrzymałem maila od jakiegoś bystrego marketingowca:

 

Dzień dobry. Jestem zainteresowany zakupem od państwa większej ilości miodu. Interesują nas wielkości od kilkuset kilogramów do kilkunastu ton rocznie, zależnie od Państwa możliwości produkcyjnych. Zależy nam jednak na tym aby był w słoikach 0.9 l i 0.315 l. Słoiki etykietowane naszą etykieta które do Państwa dostarczymy. Jeżeli byliby Państwo wstępnie zainteresowani proszę o podesłanie oferty na ten adres mailowy, w razie pytań kontakt telefoniczny pod numerem 509119100. Pozdrawiam Przemysław K.

 

Szanowny Panie, ja mam tylko 5 rodzin, nie mam SB i nie handluję miodem.

Wysłano go również na adresy:

 

To: info@skarbyroztocza.com , xtemos@gmail.com , kontakt@wcinaj-miod.pl, zamowienia@hurtownia-sorel.pl, biuro@optimuseko.eu, kontakt@hurtowniamiodu.pl, pasieka@miodymorawskich.pl, hurt@vitanatura.pl, zamowienia@pasiekatorun.pl, info@apis.pl, kontakt@pasiekalyson.pl, biuro@pasiekanajurze.pl, sprzedaz@hurtownia-miodu.pl, kasia@smakpolskiejtradycji.pl, info@hurtownia-pszczelarska.pl, huzar@huzar.sacz.pl, kontakt@apimiodek.pl, sklep@7mk.pl, biuro@benedetto.com.pl

 

Podaję mailing (siebie wyrzuciłem z listy z oczywistych powodów) do wykorzystania ewentualnym innym równie energicznym apibiznesmenom, których coraz więcej.

Czy ktos mogłby mi udzielić porady, czy jest to SB, RHD, czy może jeszcze coś innego, stosownie do skali zakupów i sprzedaży opodatkowanego?. Czy mógłbym wystąpić do znanych "producentów" miodu z podobnie brzmiącą propozycją bez obawy popeliny i obciachu, czy mogę liczyć na pobłażliwość i zrozumienie:

 

Jestem zainteresowany zakupem od państwa większej ilości miodu. Interesują nas wielkości od kilkuset kilogramów do kilkunastu ton rocznie, zależnie od Państwa możliwości produkcyjnych. Zależy nam jednak na tym aby był w słoikach firmowych PZP 0.72 l z gwarancją polskiego pochodzenia na stosownej banderoli. Słoiki etykietowane naszą etykieta które do Państwa dostarczymy. Jeżeli byliby Państwo wstępnie zainteresowani proszę o podesłanie oferty na ten adres mailowy, w razie pytań kontakt telefoniczny pod numerem⌠ Pozdrawiam - robinhuud.

 

Panie obersztajger, czy ktoś chce mnie i Pana posadzić na saneczki i ślizgnąć z górki, czy to może prawda? Tak dobrze Panu z oczu patrzy, że pewnie to pierwsze. Świat jest mały. Poguglałem frazą "pasieka na zastawiu". Wyguglałem to i dużo więcej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=N_deQZlRmII

https://www.youtube.com/watch?v=iPasp2xsYko

https://www.youtube.com/watch?v=V6OgAwDt3wo

 

Zaleciłbym na przyszłość jednak ostrożność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...