Skocz do zawartości
tarczewski

Taka Polska właśnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu ukradli mi na rzepaku 7 rodzin pszczelich.Kilka tygodni temu próbowano mi ukraść kilka uli. Ale. się nie udało.

Dziś czytam na O2: W miejscowości Wysoka w woj. małopolskim padło 3,5 miliona pszczół z 50 uli. Wadowicka policja prowadzi śledztwo w sprawie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Co się dzieje?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu ukradli mi na rzepaku 7 rodzin pszczelich.Kilka tygodni temu próbowano mi ukraść kilka uli. Ale. się nie udało.

Dziś czytam na O2: W miejscowości Wysoka w woj. małopolskim padło 3,5 miliona pszczół z 50 uli. Wadowicka policja prowadzi śledztwo w sprawie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Co się dzieje?

CO SIĘ DZIEJE??? 

 Dobre pytanie... Wydaje mi się, że NIC się nie dzieje co miałoby prowadzić do jakiegoś ładu i porządku w dziedzinie jaką jest pszczelarstwo. Każdy jest panem w swojej piaskownicy... Można zadać RETORYCZNE pytanie; Jakie są działania władz administracji rządowej i samorządowej w tym temacie? I drugie równoległe; jakie są merytoryczne działania władz związków pszczelarskich? 

 Moim zdaniem; fragmentaryczne, niespójne, często sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Ostatnio analizowałem "całokształt" tematu z pewnym znajomym dość dobrze obeznanym z tematem; 

  Doszliśmy do wspólnego wniosku; widać jakąś "czarną dziurę" /jak określają to astronomowie/ w której wszystko ginie. Może pojawi się jakiś astrolog który COŚ PRZEPOWIE...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moim zdaniem to kwestia coraz gorszej edukacji, wychowania. Nie zwraca się uwagi na dobro wspólne i pracę grupową... zaczynamy się izolować, stawać anonimowi.
W busiku moja żona zgubiła portfel. Ja dostałem telefon czy to żona i w drodze powrotnej busika żona odebrała od kierowcy całość. Podobnie było z zagubionymi komórkami, etc. Tu się ludzie znają. W MPK anonimowość większa, nic się nie znajduje, nie trafia do kierowcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Odpowiem cytatem - to nie Polacy to k...wy .

To nie Polska to złodziejstwo a te wszędzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...