Skocz do zawartości
robinhuud

Uwaga - teren przepszczelony!

71 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie pisałem że Piotrowicz z PIS-u... on wydobyty "na obraz i podobieństwo" aby społeczeństwo nie zapomniało jak to w przeszłości bywało.  Żywa mumia z przeszłości - po co w książkach opisywać? Nowa metoda nauki historii, już widać początki zapowiadanego Nowego Ładu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
3 godziny temu, baru napisał:

10,1 na teraz . http://www.inhort.pl/files/program_wieloletni/PW_2015_2020_IO/spr_2019/Semkiw_2019_Sektor_pszczelarski_zad.4.3.pdf

I jeszcze jedna uwaga w moim terenie liczba  rodzin zgłoszonych  do nie zarejestrowanych to stosunek 40-60%

.Tak że dane z tych terenów są mocno nie aktualne .

 

A jednak stawiają ,czyli ?

 

Kto o zdrowych zmysłach uwierzy w tak drastyczny spadek liczby rodzin .

Po prostu była dopłata do cukru to każdy zgłaszał ,bo to była dopłata dla pszczelarza a teraz te dotacje to większość ma .. nie potrzebuje .

Czyli Kolego Szanowny siedzimy sobie pełnymi półdupkami twardo na bombie ekologicznej , która już dwa lata ( zgnilec) nas otacza. A jak piedyknie z grubej rury to będzie dramat.

Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
5 minut temu, Atena napisał:

Ja nie pisałem że Piotrowicz z PIS-u... on wydobyty "na obraz i podobieństwo" aby społeczeństwo nie zapomniało jak to w przeszłości bywało.  Żywa mumia z przeszłości - po co w książkach opisywać? Nowa metoda nauki historii, już widać początki zapowiadanego Nowego Ładu

Nikt nie zapomniał . To Szacowny świczypał zapomina i starannie unika ,,osiągnięć,, swego stronnictwa . Z diabłem byle u koryta . Ot , stronnictwo pełnego koryta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem że Piotrowicz z PIS-u... on wydobyty "na obraz i podobieństwo" aby społeczeństwo nie zapomniało jak to w przeszłości bywało.  Żywa mumia z przeszłości - po co w książkach opisywać? Nowa metoda nauki historii, już widać początki zapowiadanego Nowego Ładu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie trudno zauważyć  że  od paru lat koryta pełne fruktów a PSL-u przy nich nie ma...  A tak by się PIS-owi każdy głos przydał, oj przydał. 

 I jeszcze jedno; "Realne dane pokazałyby realną rzeczywistość a ta nikomu nie w smak".  Chyba nie tylko ja jestem zdania że bez urealnienia stanu posiadania czyli rzeczywistości trudno o poprawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Tak się zastanawiając,  cały krajowy program wsparcia produktów pszczelich winien być dziś przekierowany na rolników, którzy obsieją łąki kwietne i różne uprawy od wiosny do jesieni dla pszczół i innych zapylaczy. To by było racjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
21 minut temu, robert napisał:

Tak się zastanawiając,  cały krajowy program wsparcia produktów pszczelich winien być dziś przekierowany na rolników, którzy obsieją łąki kwietne i różne uprawy od wiosny do jesieni dla pszczół i innych zapylaczy. To by było racjonalne.

Aj tam , lepiej niech pozwolą siać konopie i wszystkim będzie wesoło . Ten program jest jak dziadowski kij , służy wszystkiemu tylko nie wspieraniu . Zdrowy organizm nie potrzebuje wsparcia .

Potrzebna jest hobbystom niewielka zachęta ,ot choćby urealnienie ceny leków na warozę . Ale to wszystko pindoły . O czym to mówić jak X lat aby dostać leki na warozę trzeba zgłosić że występuje . Toż kabaret to  mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
5 minut temu, daro napisał:

Aj tam , lepiej niech pozwolą siać konopie i wszystkim będzie wesoło . Ten program jest jak dziadowski kij , służy wszystkiemu tylko nie wspieraniu . Zdrowy organizm nie potrzebuje wsparcia .

Potrzebna jest hobbystom niewielka zachęta ,ot choćby urealnienie ceny leków na warozę . Ale to wszystko pindoły . O czym to mówić jak X lat aby dostać leki na warozę trzeba zgłosić że występuje . Toż kabaret to  mało.

Mniemam że Szanowny Kolega dostrzega problem Kolegów z południa kraju. I do zmiany tego kabaretu przyłoży swój wkład.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Atena napisał:

Ja nie pisałem że Piotrowicz z PIS-u... on wydobyty "na obraz i podobieństwo" aby społeczeństwo nie zapomniało jak to w przeszłości bywało.  Żywa mumia z przeszłości - po co w książkach opisywać? Nowa metoda nauki historii, już widać początki zapowiadanego Nowego Ładu. 

Piotrowicz to jest pikuś, jakich było w PRL tysiące. Żywą mumią jak już, to jest np. dzisiaj szczery demokrata z PO Marcin Święcicki. Nagonka jest na Piotrowicza, ale nikt się nie czepia takich tuzów PRL jak Kwaśniewski, Miller, Rosati i innych. Podobnie jak w/w Święcickiego z KC PZPR. Dzisiaj oni to eksperci od demokracji, szczególnie w tvn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
4 godziny temu, robert napisał:

Mniemam że Szanowny Kolega dostrzega problem Kolegów z południa kraju. I do zmiany tego kabaretu przyłoży swój wkład.

No przyłożyłem się  zmówiłem 2 kg nasion konopi . Konopia jako miododajna podniesie wartość pastwiska i humor pszczelarzom . Każdy ma swoje problemy Ci z południa , Ci z północy ale urawniłowka ich nie rozwiąże ni jakieś władzę . Może się tak samemu zacząć dogadywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Najlepiej rozbawia mnie wnuczka Millera . Karma wraca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
18 godzin temu, daro napisał:

No przyłożyłem się  zmówiłem 2 kg nasion konopi . Konopia jako miododajna podniesie wartość pastwiska i humor pszczelarzom . Każdy ma swoje problemy Ci z południa , Ci z północy ale urawniłowka ich nie rozwiąże ni jakieś władzę . Może się tak samemu zacząć dogadywać ?

Tak w wolnych zimowych chwilach przeglądałem sobie fora pszczelarskie aktywne. Barak tam aktywnych uczestników tegoż. Natomiast daro jest na wszystkich. Myślę sobie jakaś poważna figura opiniotwórcza w pszczelarstwie. To sobie pozwoliłem głowę zawrócić . W głowie mi zaświtało jakiś działacz. Chce zmian. Może to dobry kierunek. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
3 godziny temu, robert napisał:

Natomiast daro jest na wszystkich.

Nie chłopcze . Jestem na 2 , tu z tytułu przynależności do organizacji.

Na drugim z tytułu że żaden śmieć nie będzie rozstawiał ludzi po kątach .Bo ludzie nie bydło i nie idą za tym co ich kijem pogania  . Zwłaszcza że kij słaby i poganiacz cienki .

Nie mam powiększonego ego .  Mówiono mi że słoma mi z butów wystaje ale cóż lepsza słoma w butach niż siano w głowie.

P.S . figurą opinio twórczą chce być atena .Mi to lotto , prawda jak ta moja słoma w butach. Jak byś jej nie upychał ,cholerstwo i tak wylezie .

Pa .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy opiniotwórczą?

  Ja po prostu prezentuję swoje zdanie!   Swoje racje przedstawiam, zazwyczaj po głębszych przemyśleniach a często również po dyskusji. Często wywołuje to krytykę, co tam krytykę,  niektórzy idą znacznie dalej ale... ale niech tam, czas pokazuje jak prawda wygląda, krytycy tracą argumenty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
26 minut temu, daro napisał:

Nie chłopcze . Jestem na 2 , tu z tytułu przynależności do organizacji.

Na drugim z tytułu że żaden śmieć nie będzie rozstawiał ludzi po kątach .Bo ludzie nie bydło i nie idą za tym co ich kijem pogania  . Zwłaszcza że kij słaby i poganiacz cienki .

Nie mam powiększonego ego .  Mówiono mi że słoma mi z butów wystaje ale cóż lepsza słoma w butach niż siano w głowie.

P.S . figurą opinio twórczą chce być atena .Mi to lotto , prawda jak ta moja słoma w butach. Jak byś jej nie upychał ,cholerstwo i tak wylezie .

Pa .

 

 

Nie jestem Pańskim chłopcem.

Jeśli Szanowny Pan mówi że na dwóch, słownie czyli 2. To jesteś Pan karczemnym  kłamcą. I za takiego od dziś go uważam.Kłamca i szuja też człowiek. Dla człowieka szacunek. Dla reszty pan się domyśla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Udowodnij że kłamię . Jak nie potrafisz to nie długo będą wybory w Polance . Ja mam plan się wybrać to zobaczymy czy potrafisz coś trzymać w ręku. Najlepiej linkując ,, moje ,, wypowiedzi z innych forów .

Po rysie ,,psychologicznym ,, i wpisach sadze żeś gdzieś z Bieszczad .

29 minut temu, Atena napisał:

Co to znaczy opiniotwórczą?

mający wpływ na kształtowanie się opinii

Tłumaczyć ?  Bardzo chciało by się i tyle . Nie neguję że opinie własne , no nie zawsze przemyślane ,nie raz na gorąco z partyjnego sms .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie raz z partyjnego sms.  Ot i mam ubaw po pachy, ... czy naprawdę nie masz choć odrobinę "poważniejszego" sposobu aby mnie z rana rozśmieszyć? Jak sądzę nie tylko mnie... 

Niby temat "... teren przepszczelony"  a  wciąż mam wrażenie że "temat przestrzelony"... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

".....nie raz na gorąco z partyjnego sms" . Trole są często na usługach. Bywają z głupoty i wiary a bywają za jakieś frukta. Ktoś kto rozbija debatę jest trolem. Albo trolem wewnętrznym albo zewnętrznym a bywa że jednym i drugim.A kim jest kłamca? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie wkleić mój post z innego forum.

Cytat

W tamtym roku widząc kolegę koszącego trawnik z kwitnącym mniszkiem ,wpadł mi do głowy
 taki pomysł .
Zrzut-ekranu-z-2021-05-06-22-08-03-267x3
Kilkanaście osób z mojej miejscowości mówiło mi że się wstrzymało z koszeniem trawnika do przekwitnięcia mniszka ,pod wpływem tego postu .
W tym roku trochę późno  go udostępniłem ale i tak spotkał się z licznym i  pozytywnym  przyjęciem .
Osób nie związanych z pszczelarstwem ale też i na grupach .
Sprawa mogła by być nagłośniona i zamiast biadolić jak to pszczółkom ciężko .
Wystarczy poczekać„ i pozwolić pszczołom zebrać przynajmniej pyłek ,jeżeli pogoda
nie będzie łaskawa na miód .
Link do posta  https://www.facebook.com/1869450100046979/posts/3008585086133469/
 można udostępnić ,można samemu coś innego  wymyślić .
Ważny czas ;) .
Wszelkie inicjatywy wskazane .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
22 godziny temu, robert napisał:

Trole są często na usługach. Bywają z głupoty i wiary a bywają za jakieś frukta. Ktoś kto rozbija debatę jest trolem. Albo trolem wewnętrznym albo zewnętrznym a bywa że jednym i drugim.A kim jest kłamca? 

Rzucasz chłopcze obelgami a dowodów brak . No bo i skąd . Kłamca to kłamca , a chłopczyk to chłopczyk . U szewca drewniane gwoździe prostuje . Debatę trollu  rujnujesz .

Bo troll piszę się tak . 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
16 godzin temu, baru napisał:

Pozwalam sobie wkleić mój post z innego forum.

Brawo. Każdy dobry pomysł wart jest wsparcia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...