Skocz do zawartości
PasiekaBraci

Refundacja miodarki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Potrzebuję kupić nową miodarkę. Niestety w kole którym jestem, dotacja nie została przyznana. Posiadam 65 rodzin i chciałem się zapisać do Polanki. 

Jeśli zapiszę się teraz to kiedy mógłbym ją kupić żeby załapać się na refundację? Jest ewentualnie możliwość żebym sobie ją kupił teraz a ewentualny zwrot dostał załóżmy za te 2 lata? Czy to jednak działa tak, że muszę być zapisany rok do Polanki, dopiero złożyć papiery o refundację, jeśli zostanie przyznana to wtedy mogę ją kupić a następnie czekać na zwrot części kwoty. 

Moglibyście mi  wytłumaczyć jak to działa? Bo nie do końca się w tym łapię ;) 

Z góry dziękuję za pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się do Polanki, w niedługim czasie będziesz poinformowany na stronie Stowarzyszenia że trwa nabór. Wypełniasz wskazany formularz i za rok cieszysz się nową miodarką na refundację. Bardzo prostę. Jak czegoś nie wiesz, pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w trakcie realizacji bieżącego projektu. Dałbyś radę "się załapać" tylko gdyby dostateczna liczba uczestników zrezygnowała z zakupu aby wszyscy z listy rezerwowej zostali "zaopiekowani" no i w końcu też ty. Nie da się tego obiecać ale nie można też absolutnie tego wykluczyć. W następnym roku możesz liczyć na pewniaka o ile nie przegapisz terminu składania zapotrzebowania. Zwykle zbieramy ochotników przez ok. miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się do Polanki, w niedługim czasie będziesz poinformowany na stronie Stowarzyszenia że trwa nabór. Wypełniasz wskazany formularz i za rok cieszysz się nową miodarką na refundację. Bardzo prostę. Jak czegoś nie wiesz, pytaj.

 

  Dziękuję bardzo za pomoc :) Chciałem się zapisać jak najszybciej, żeby to zrobić to muszę czekać na nabór czy mogę wysłać formularz pocztą lub na  maila? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w trakcie realizacji bieżącego projektu. Dałbyś radę "się załapać" tylko gdyby dostateczna liczba uczestników zrezygnowała z zakupu aby wszyscy z listy rezerwowej zostali "zaopiekowani" no i w końcu też ty. Nie da się tego obiecać ale nie można też absolutnie tego wykluczyć. W następnym roku możesz liczyć na pewniaka o ile nie przegapisz terminu składania zapotrzebowania. Zwykle zbieramy ochotników przez ok. miesiąc.

Bardzo dziękuję za informację :) Teraz byłbym wdzięczny za  informację w jaki sposób mogę się najszybciej zapisać :) może bym spróbował się załapać i w tym roku choć jest to pewnie mało prawdopodobne, ale czemu by nie próbować ;) 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...