Skocz do zawartości
Marek

węza bez komorek

Rekomendowane odpowiedzi

Marku, można korzystać z gładkiej węzy bez zarysu denek komórek. Można używać ramek bez węzy. Prostokątnych, trójkątnych i w postaci kijaszka snozowego. Można hodować też pszczoły w ulach bez ramek. Można wreszcie produkować miód bez uli. Chińczycy i niektórzy Polacy potrafią robić miod bez pszczół, matek, piwnic i Nicotów. Nie można zastąpić podręcznika dopytywaniem się o pierdoły na forum. Gdyby tak robiło więcej ludzi - forum się zablokuje i wielokrotnie zredunduje. Poza tym na naszym forum większość Twoich pytań ma już wielokrotnie odpowiedzi - wykorzystaj wyszukiwarkę.  Podręcznik możesz częściowo zastąpić filmami z jutuba i audiobukami. Jak teraz zaczniesz dopytywać się o rapicid to się załamię. Ale kontynuuj Kolego, jesteś oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad tym gdybym zadrutował odlany plaster wosku, bez odbitych komórek.  Nie mam do tego formy- nie zdazyłem jeszcze zrobić, wiec pomyslałęm ze mógłbym odlać zwykły płaski cienki plaster wosku i go zadrutować.

czy pszczoły miałyby problem z odbudowaniem komórek na takim płaskim plastrze wosku? No i czy to by im jakoś pomogło czy utrudniło sprawe?

 

Po prostu wypoziomuj ule i możesz dokładać po trosze ramki zadrutowane bez węzy, ramki z paskiem węzy od góry, ramki z kawałkiem plastra bez odbitych komórek i obserwuj. Dla niskich ramek możesz nie używać drutu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

Ale kontynuuj Kolego, jesteś oryginalny.

Nie , to obecnie norma . Może ja i analfabeta ale w połowie , bo choć czytać umiem i dupy pierdołami nie zawracam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Nie , to obecnie norma . Może ja i analfabeta ale w połowie , bo choć czytać umiem i dupy pierdołami nie zawracam .

daro

Nadchodzi głupota, wielką falą. Chyba nam już zchodzić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Wiesz Kolego  mnie władza ludowa nauczyła 3 rzeczy - pisać , czytać i liczyć . Robin twierdzi że z tym pierwszym to słabo , ale to jego władza była . Kup sobie https://www.olx.pl/oferta/5hodowla-pszczol-curylo-demianowicz-guderska-kirkor-CID751-IDedGZT.html#3a29e58b90 wyjdzie to ze 45 pln . Przeczytaj i wtedy swoje niejasności tu rozjaśniaj . Zawsze mnie dziwi że ledwo kupi pszczoły a już chce matki wymieniać i je hodować  a starej w ulu nie potrafi znaleźć i nawet nie wie gdzie  szukać.

Pszczoły uczą pokory jak jej nie masz lub nie chcesz mieć  to kup lepiej sobie króliki . Będzie lepiej dla wszystkich . Ja kupiłem sobie książkę - Pszczelnictwo za 200 pln czatowałem na nią 3 lata bo dalej głupi jestem . Podstawy są w książkach nie na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...